Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Katrai kļūdai ir sava cena. To definē tāds jēdziens, kuru sauc par "taisnīgumu". Skaista manipulācija "demokrātiska valsts mēdz kļūdīties". Kā teicis laikam Staļins: "Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds," tikai uz "valsti 404" tas neattiecas ne vismazākajā mērā.
Par monstrozo mazuli runājot, Tavi rīcības varianti attiecas uz vāja rakstura ļautiņiem. Citiem ir vēl vismaz 3. variants - mēģināt "mazuli" audzināt. Vislabāk kā mazu kaķēnu ... ar purnu personiskajos mēslos, jo tā parasti pielec vislabāk. Jā, mēdz būt mazuļi, kuri nekādai audzināšanai nepakļaujas, bet tā nav ne mana, ne citu problēma. Tieši tāpat kā uzņēmējdarbībā ... ja konkrētā kantora piedāvātais produkts ir nekonkurētspējīgs ... maksātnespēja un likvidācija. Ja valsts nespēj piedāvāt neko labāku par iedzīvotāju aplaupīšanu, represijām, utt., tad ceļš - precīzi tas pats, man ir vienalga, ar kādu karogu un kādā valodā runā tie, kuri no manis plēš nodokļus, latviski, angliski, lietuviski vai igauniski. Es izdzīvošu jebkur, un vai vispār ir vērts šeit par kaut ko vēl iespringt? Jūs, latvieši, tikpat esat izvēlējušies izmiršanas ceļu. Kāda jēga mācīties kaut kādu valodu, kuras pēc gadiem 100 sen vairs nebūs un tērēt spēkus kaut kādas "valsts" nākotnes nodrošināšanai, ja šī valsts pašreizējā veidolā pēc tiem pašiem 100 gadiem būs pagātne? Vai kāds šeit cer uz to, ka melnīgsnējie jaunieši, kuri pagaidām izvadā Bolt un Wolt pa Rīgas ielām savas valodas, kultūras un tradīciju vietā izvēlēsies latvisko? Smile Smile NU, ceriet vien, ja tā gribas cerēt! Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-08-24 19:05
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)