Krievijas federācijas - Ukrainas karš
(2023-08-24 19:05)Zigfrids Raksta: Par monstrozo mazuli runājot, Tavi rīcības varianti attiecas uz vāja rakstura ļautiņiem. Citiem ir vēl vismaz 3. variants - mēģināt "mazuli" audzināt. Vislabāk kā mazu kaķēnu ... ar purnu personiskajos mēslos, jo tā parasti pielec vislabāk. Jā, mēdz būt mazuļi, kuri nekādai audzināšanai nepakļaujas, bet tā nav ne mana, ne citu problēma.

Es ceru, ka tava sieva tevi pie bērnu audzināšanas īsti nelaida, bet tikai baidīja viņus ar to ka ja neklausīs pasauks tēti. Big Grin  Jo pedagoģiskas piegājiens ir reti amizants, un diez vai 21.gs atbilstošs. Un vienlaikus tas izskaidro, kāpēc tev ir dziļi naidīgas attiecības ar valsti, kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju.  Tāpēc es Tev ar iesaku "pastaigāt gar jūru" un izdomāt attiecību modeli ar valsti kur noteicoša loma būtu Tev (un nevis sievai (valstij), tā sakot - varas dalīšana, kur, protams, ir iespēja "spiedīgas neapmierinātas vajadzības apmierināt informatīvā alko ... telegrāfā") .
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-08-25 11:51
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)