Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Citāts:Iracionālās ekspektācijas
Par kādām tieši ekspektācijām un par ko vispār ir runa? Big Grin Ko jūs ar viņam saprotat, pirmkārt jau Tu Forumotāj?
Citāts:Zini, kāpēc musulmaņi tik ļoti nepatīk rietumu varai un mietpilsoņiem? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka viņi nopietni uztver jebkuru varas solījumu iedzīvotājiem un pieprasa to izpildi attiecībā uz sevi.
Neredzu nekādu pamatu šiem apgalvojumiem, nevienam no viņiem.

Bet davai pa punktiem, lai arī no manis nebūtu tikai pliks apgalvojums un viss: 
  1. Ko nozīmē "musulmaņi nepatīk rietumu varai un mietpilsoņiem"? Es domāju, ka rietumu varai pa lielam ir vienalga, kas tur ir ar tiem musulmaņiem, vismaz oficiālā līmenī.
  2. Var pievilkt versiju, ka rietumu korporācijām interesē musulmaņu zemēs esošie dabas resursi, par ko netieši liecina intereses un notikumi Irākā, Lībijā utt. Bet tam nav nekāda sakara ar cilvēku attieksmi pret likumu.
  3. Tā nepatika, kas Eiropā oficiālā līmenī pastāv pret musulmaņu pasauli, ir pamatā vērsta uz islama totalitārismu. Kurš nosaka, ka islama pasaulē lietas notiek tieši tā un ne savādāk, tipa "visi dara tā", un kas ne, tas labākajā gadījumā ir atkritējs un ir spiests klusēt lupatiņā, bet sliktākajā gadījumā var palikt arī bez galvas. Nu, šādā aspektā es arī esmu "islamofobs", man ar nepatiktu dzīvot apstākļos, kur visa manu dzīves kārtība tiktu definēta izejot no Korāna ar smagiem sodiem par tā pārkāpšanu. Šajā kontekstā es esmu pilnīgi rietumu pusē, par to, ka cilvēkam ir gana liela brīvība kā dzīvot un ko ar savu dzīvi darīt.
  4. Nepatika, kas Eiropā & rietumos pastāv pret musulmaņiem neoficiālā līmenī, vairāk ir parasta ksenofobija, tipa "viņi nav tādi kā mēs" un "viņi ģērbjas dīvaini, nepareizi lūdz dievu un viņam ir tādi jokaini paradumi". Atkal, tam nav nekāda sakara ar attieksmi pret likumu/solījumiem.
  5. Par to solījumu nopietnu uztveršanu un izpildes pieprasīšanu, tā tiešām ir? Un tipa vienīgie gadījumi, kad nesenā vēsturē tauta ir vērsusies pret solījumus nepildošu varu, būtu tikai Ēģipte, Lībija un Sīrija? Tipa, visā pārējā islama pasaulē vara solījumus tiešām pilda vienmēr, laikā un pilnā apjomā?
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2023-08-29 18:12
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 12 Guest(s)