Krievijas federācijas - Ukrainas karš
1. Musulmaņu zemēs tieši tāpēc arī ir tādi atsaldeņi daudzkur pie varas, ka citādi nevar. Ja būtu mīkstāki, tad jau sen tauta dzīvotu saskaņā ar šariatu. Izziņai. Saskaņā ar šariatu OBLIGĀTS jebkuru nodokļu apmērs nedrīkst būt lielāks par 2.5%. Ar to ir jāpietiek un vēsture rāda, ka ar to ir pieticis. Un tagad parunāsim par PVN 21%, VSAOI ~ 34% un pārējo. Smile Ir skaidrs, ka šariats visādiem kariņiem un levitiem ir ļaunākais, kas var notikt. Kā būtu iespējams nofenderēt 220 milj. pārtikas iepirkumā armijai vai no patronu iepirkuma pabaroties? Nu, nekā, nekā! Sekojoši, tāds šariats ir pilnīgi nederīgs. Ne otkatu var saņemt par kāda tilta būvi, ne kā citādi padzīvot uz citu rēķina. Smile
2. Par nepatiku pret musulmaņiem es rakstīju kontekstā ar "viņi nestrādā, bet dzīvo tikai uz pabalstiem". Un pareizi dara, taču rietumu bezbērnu mietpilsoņiem tā ir kā skabarga mīkstajos audos.
3. Ar iracionālām ekspektācijām no Forumotāja es sapratu to, ka ... kopumā valsts ir domāta manai ērtībai, nevis es - valsts vajadzībām jebšu manas "iracionālās ekspektācijas" ir tas, kas rakstīts Satversmē. Iracionālas, jo, kā es sapratu, Forumotājaprāt nekad tā nebūs un neviens ne suņa Zigfridam nav parādā - nevienam tādiem zigfridiem nekas nav jānodrošina no tā, kas tur rakstīts. Atmeta kādas drupačas no tā visa, - zigfridiem jābūt priecīgiem un bezgala pateicīgiem y par to pašu. Ko nodrošināt un ko nenodrošināt, izlems "kungi", un "valsts" pamatlikumu nopietni uztver tikai ļaudis ar "iracionālām ekspektācijām". Smile NU, tur ... jautājumos par vārda, apziņas brīvību, cenzūras aizliegumu, par tiesībām brīvi izplatīt informāciju, utml. Kā te vienā citā portālā komentētāji raksta, ASV pie Baltā nama ik dienas vairāki desmiti cilvēku piketē, paužot savu nostāju tanī vai citā jautājumā. BEZ ATĻAUJAS. "Valstī 404" jeb brīvības un cilvēka tiesību citadelē vajadzīga varas atļauja, citādi policisti uzbrūk un aiztura uz vairākām stundām. Smile Smile Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-08-29 18:51
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)