Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Citāts:Saskaņā ar šariatu OBLIGĀTS jebkuru nodokļu apmērs nedrīkst būt lielāks par 2.5%. Ar to ir jāpietiek un vēsture rāda, ka ar to ir pieticis.
Nu par to pietikšanu atkal es neesmu tik drošs. Kā tur ar izglītībām, zinātnēm, medicīnām, utt., tiešām visam pietiek? Ja reiz mums ar visiem 21% un 34% nepietiek - jo nepietiek taču, vai ne? Var protams, piesaukt korekcijas, ka TUR algas mazākas, un tātad arī skolotāji, dakteri un zinātnieki izmaksā lētāk, bet atkal, tas tā drusku izklausās baltiem diegiem šūts.
Citāts:Par nepatiku pret musulmaņiem es rakstīju kontekstā ar "viņi nestrādā, bet dzīvo tikai uz pabalstiem".
Es domāju, ka tā gluži nav. Cita lieta, ka vecajā Eiropā, manuprāt, ir tendence uz sabiedrības stratifikāciju. Respektīvi, dzīve un izglītība Eiropā ir dārga, un tā ka vairums iebraucēju (ne tikai musulmaņu) Eiropā ir mazāk turīgi nekā vietējie, viņi ir spiesti sākt strādāt (vai nostāties uz noziedzības ceļa) daudz ātrāk, tipa, kā tikko var, tā uzreiz. Tā rezultātā labu izglītību un vēlāk labi apmaksātu darbu iegūst lielākoties etniskie eiropieši, kamēr iebraucēji strādā zemu apmaksātos darbos kebabnīcās & fastfūdos, lielveikalu kasēs, par kurjeriem, apkopējiem, sētniekiem utt., un tā tas iet iespējams jau ne pirmo paaudzi, kad sociāla problēma sāk izskatīties pēc etniski-reliģiskas.
Citāts:Ar iracionālām ekspektācijām no Forumotāja es sapratu to, ka ... kopumā valsts ir domāta manai ērtībai, nevis es - valsts vajadzībām jebšu manas "iracionālās ekspektācijas" ir tas, kas rakstīts Satversmē. Iracionālas, jo, kā es sapratu, Forumotājaprāt nekad tā nebūs un neviens ne suņa Zigfridam nav parādā - nevienam tādiem zigfridiem nekas nav jānodrošina no tā, kas tur rakstīts. Atmeta kādas drupačas no tā visa, - zigfridiem jābūt priecīgiem un bezgala pateicīgiem y par to pašu.
Pagaidīsim, kas pašam Forumotājam būs par šo sakāms.

Bet tā ātrumā piekomentējot šo, valsts (t.i. pie varas esošie) šobrīd velk uz to, ka mums ir bez 5 minūtēm karastāvoklis, un tāpēc šobrīd valsts vajadzības ir pārākas par indivīda vajadzībām, un pateikt, ka viņiem galīgi nav taisnība, jau ar nevar.

Nu bet tai pašā laikā - ja ar "vārda un apziņas brīvību, cenzūras aizliegumu un tiesībām brīvi izplatīt informāciju" viss būtu ok, vai tad visas pretenzijas no Tavas puses pret šo valsti tiešām tā automātiski un uzreiz pazustu? Jeb tomēr paliek vēl arī ekonomikas jautājums?
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2023-08-29 23:43
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)