Krievijas federācijas - Ukrainas karš
(2023-08-30 23:12)hobbit_lv Raksta: [*]Nav teikts, ka tie droni tika palaisti no mūsu (vai no Igaunijas) teritorijas. Tā ir tikai versija (kuru tiešām nevar pilnībā izslēgt), bet ne pierādīts fakts. 
Citāts:Oi, nu ir taču armijniekiem viss kas, lai noteiktu, kas, no kurienes un uz kurieni lido. Konkrētajā gadījumā "valstī 404" taču "stratēģiskie partneri" hakerus aiztura, pat neinformējot vietējos aborigēnus, bankas slēdz ar vēstuli no kaut kāda Fincen ... Tik "suverēna" "valsts 404" ir, ka, baltie kungi, te kā pa savu ķešu rīkojas un vietējos nēģerus vērā var neņemt. Galvenais, lai nodarbojas ar savu "atkrieviskošanu" un pa kājām nemaisās. Smile Te kāds vēl tic tam, ka uzbrukums " valstij 404" būs 3. pasaules kara sākums? Tas, apstākļos, kad mūsu NATO "aizstāvji" nu jau no Dienvidkorejas un Izraēlas artilērijas lādiņus ukraiņiem sūta, jo Eiropas noliktavas ir tukšas? Stāsta, ka visā Vācijā 20 tūkst. lādiņu palicis, un tos nekādiem haholiem nedošot. Smile Vien pietiekot ar to nepilnām 2 nedēļām tādas intensitātes karadarbības, kāda notiek. Ar ko tad aizstāvēs mūs? Ar Leopardiem? Smile
Es gan uzskatu, ka šādos apstākļos ieraus astītes kājstarpēs un apmīzušies noskatīsies, kā mūs kārtējo reizi vēsturē izvaro.

Pagaidām es tam neredzu priekšnoteikumu. Ok, es neizslēdzu iespēju, ka pastiprināsies neoficiālā vervēšana, tipa brīvprātīgi, uz "latviešu vienību". Bet oficiāla dalība "koalīcijā" šobrīd izskatās pilnīgi neiespējama.

Zini, kur ir atšķirība starp mani un Tevi? Tu vēl dzīvo tajā pasaulē, kurā ne tikai uz papīra eksistēja kaut kādas cilvēktiesības, veselais saprāts un vēl šis un tas. Mosties. Ir izmaiņas notikušas.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-08-31 19:00
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 9 Guest(s)