Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Citāts:Oi, nu ir taču armijniekiem viss kas, lai noteiktu, kas, no kurienes un uz kurieni lido.
Hmm, nu ja tā būtu, tad:
1. Attiecīgie droni nemaz nebūtu tikuši līdz Pleskavai un notriekti daudz ātrāk, un krievu lidmašīnas būtu palikušas veselas;
2. Varētu precīzi pateikt - mēs skaidri zinām, ka šie droni Krievijas gaisa telpā ielidoja tur no tur, no tādas un tādas valsts teritorijas. Bet tā kā šāda paziņojuma nav (ir tikai versijas, kur Baltijas valstis - pat līmenī "Latvija VAI Igaunija" ir tikai viena no versijām), tad visdrīzākais, nevienam nav ne mazākās poņas, tieši no kurienes minētie droni atlidoja.
Citāts:Te kāds vēl tic tam, ka uzbrukums " valstij 404" būs 3. pasaules kara sākums?
Ar 100% precizitāti nevar apgalvot neko, bet es domāju, ka kamēr mēs esam NATO sastāvā, klaja uzmešana no sabiedroto puses tomēr ir visai mazticama. Cita lieta, ka var pacelt NATO "dalības maksu", kuru mēs kā valsts, iespējams, nespēsim samaksāt, un tad mūs, atkal, tīri teorētiski, varēs notirgot krieviem caur izrakstīšanu no NATO, bet arī tas ir visai mazticami.

Nemaz nerunājot par to, ka es nedomāju, ka arī Krievija ir baigi ieinteresēta karu eskalēt vēl vairāk, un esmu pārliecināts, ka ja Kremlī būtu zinājuši, ka karš ieilgs uz gadiem, tad visdrīzāk 24. februārī nekādu specoperāciju nebūtu sākuši (nu vai sāktu to pavisam citos mērogos). Krievi jau tā šobrīd mēģina izbraukt, cik vien iespējams, pa vieglo, cenšoties par varītēm izvairīties no jauniem mobilizācijas viļņiem. A Tu vēl te par jaunām frontēm runā...

Un, ja reiz mēs cilājam tādas lietas kā potenciālo kara eskalāciju, tad droši vien jāsāk ar pašiem pamatiem, t.i. ar jautājumu par to, kādi tad ir Krievijas mērķi un nolūki Ukrainā, tipa, par ko vispār ir visa šī jezga. Kādi būtu Tavi varianti?
Citāts:Zini, kur ir atšķirība starp mani un Tevi? Tu vēl dzīvo tajā pasaulē, kurā ne tikai uz papīra eksistēja kaut kādas cilvēktiesības, veselais saprāts un vēl šis un tas. Mosties. Ir izmaiņas notikušas.
Tas vairāk ir bla bla bla arguments, nevis priekšnoteikuma piemērs par potenciālo Latvijas kā oficiālas puses dalību Ukrainas karā.

Kā jau teicu, tas, ka varbūt saformēs lielāku brīvprātīgo grupējumu (ar neoficiālu valsts atbalstu), ir samērā ticams. Tas, ka ar oficiālu pavēli sūtīs armijas apakšvienību - nē.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2023-08-31 20:29
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)