Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Oi, bet es sapratu, ka ar "Ģulbju ezers" Forumotājs saprot plaši izsludināto koncepciju muļķīšu mierināšanai par Pu drīzo vai jau notikušo nāvi. Smile Maldījos, izrādās. Daudz noderīgāk par jebkādu ziedošanu šobrīd varētu būt paskatīties video par likumiem un tikumiem Krievijas cietumos. Tos, kuri padevušies gūstā, Krievijā liek cietumos pagaidām, un tas ir vienīgais pareizais ceļš, manuprāt, ja šeit kas sāksies, un izskatās, ka sāksies ar lielu varbūtību, ja Ukrainā lielgabalgaļa izbeigsies un tēvocim Semam liksies, ka dzelzs jākaļ, kamēr karsta, jeb jātiek pie krievu resursiem, kamēr Krievija vēl novājināta. Lai es tagad riskētu ar dzīvību dēļ kā? Par Kariņa tiesībām lidināties privātos avioreisos? Vai par Stambulas konvenciju? Vai par iespēju bidoniem laupīt svešu naftu? Vai to varu, kura senās cerības ir pārvērtusi "valstī 404"? Nu, nē tik muļķis es vēl neesmu. Pirmā iespēja, un es padodos. Un arī dēliem šo, izskatās, ir izdevies ieskaidrot. Un, ja kādam liekas, ka viņu neskars, tad izziņai sniedzu info, ka Ukrainā uz ielām un sporta zālēs nu jau izķer līdz 60 (!) (interesanti, lielajiem patriotiem visiem jau ir pāri 60?) gadu vecus vīriešus un aktīvi aģitē sievietes ņemt plintes rokās. Vai "valstī 404" būs kas citādi? Domāju, vienīgi pretējā virzienā kas varētu būt - grābs vīrišķus līdz 70 gadiem - nav ko velti pensiju saņemt un soc. budžetam uz kakla sēdēt.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-12-10 11:35
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)