Krievijas federācijas - Ukrainas karš
(2023-12-15 14:41)Zigfrids Raksta: Labi var redzēt, ka viens otrs kā info avotu lieto tikai vienas puses propagandonus.
Tas tā nemaz nav obligāti, cik tas viennozīmīgi nozīmē, ka viens otrs neslimo ar šizofrēniju Wink
(2023-12-15 14:41)Zigfrids Raksta: Par "pieskaitāmu nāciju". Tā kā manī ir maza, bet tomēr daļa senču - Pleskavas vecticībnieku asins, tad brīžam labi saprotu krievus un viņu pieejas dažādiem jautājumiem. Tieši tāpat kā mani neinteresē pie veikalu tusējošo bezpajumtnieku viedoklis par mani, tieši tāpat, domāju, krieviem ir pie augšstilba tas, ko visādi rietumu geji, nespējnieki un īpaši jau - tuvākajā pierobežā dzīvojošo cilšu pārstāvji par viņiem domā. Jo vairāk, ja minētās ciltis nāk no ES - organizācijas, kura ir pakāsusi visu, ko vien varēja pašreizējos apstākļos pakāst - un atrodas minētaja organizācijā visās pēdējās vietās, izņemot alkohola patēriņu, pašnāvību skaitu un vēl dažas interesantas lietas uz vienu iedzīvotāju.
Es domāju ka vairumam cilvēku ir kāds kopējs instinkts ar pērtiķiem, tā sakot atavisms, bet tas viņiem neļauj uzvesties kā mērkaķiem. Smile

Tā sakot, mums nav problēmu ar krieviem, kas ir spējīgi uztvert pro un contra propagandu, bet KF šāda daudzveidība ir aizliegta, un šāda mērkaķošanās nav pieļaujama.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-12-16 18:18
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)