Krievijas federācijas - Ukrainas karš
«Novaja Gazeta» redaktors: Paraksti opozīcijas kandidāta Nadeždina atbalstam ir pirmā masu pretkara manifestācija Krievijā pēdējā gada laikā 

Krievijas varasiestāžu oficiāli atzītajam opozīcijas kandidātam Borisam Nadeždinam izdevies īsā laikā savākt vairāk nekā 200 000 parakstu, lai reģistrētos Krievijas prezidenta pretendentu sarakstā martā gaidāmajās vēlēšanās. Tas ir divreiz vairāk par oficiālo prasību, turklāt netiek rēķināti paraksti, ko diaspora savākusi ārpus Krievijas.
zdevuma "Novaja Gazeta" redaktors Kirils Martinovs izteicās, ka nu ir skaidrs, ka runas par sabiedrības vienošanos ap Putinu, neatbilst patiesībai. To pierāda masveidība, ar kādu cilvēki iesaistās parakstu vākšanā par Borisu Nadeždinu – legālu kandidātu no "Pilsoņu iniciatīvas".

"Novaja Gazeta" redaktors arī pieļauj, ka tagad varas pārstāvji centīsies Nadeždinu nomelnot: "Šo parakstu sakarā mēs ieraudzījām, ka tā ir pirmā masu pretkara manifestācija Krievijā pēdējā gada laikā. Te nebija lozungu, cilvēki neskandēja pretkara tekstus, bet tas, ka viņi ieradās un salā stāvēja, vācot parakstus visdažādākajos Krievijas reģionos, tas ir pietiekami daiļrunīgi. Lozungs ir vienkāršs – laiks izbeigt! Cilvēki atnāca ne tik daudz atbalstīt Nadeždinu… Vairumam, iespējams, vispār nav skaidrs, kas tas ir par cilvēku. Cilvēki atnāca atbalstīt vienkāršu patiesību – laiks beigt visu šo bezjēdzību un noziegumus, ko dara Vladimirs Putins."
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)