Aukstais karš
#11
Es kā reizi tikko gandrīz uzkaros uz belta.by ziņas, kas ziņoja par lielu sprādzienu Oksfordā. Apskraidīju visus britu ziņas - nekā nav. Nolēmu izlasīt belta ziņu līdz galam - izrādās, zibens iespēris dabas gāzes ģeneratora apakšstacijā. Smile

President
29 September 2023, 16:14
Better support for kids in Belarusian large families promised

tā kā pacieties ar saviem bērneļiem tepat Latvijā Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
Nepareizajā vietā meklē. Smile
Atbilde
#13
(2023-10-03 10:24)Zigfrids Raksta: Nepareizajā vietā meklē. Smile

A kur tad man jāmeklē? Savadāk man sanāks kā celtniekam Ozoliņam, baltkrievi skatīsies ar šķību aci uz mani.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#14
Ir citi avoti, bet, lai "vārda un informācijas brīvības" "valstī" man tie nepazustu, publiskot nevēlos.
Atbilde
#15
Шесть принципов России

Стремление жить в открытом взаимосвязанном мире без искусственных барьеров.
Сохранить национальное и культурное многообразие мира и не навязывать народам, как им жить.
Максимальная представительность и коллективные решения: те, кого непосредственно касается вопрос, договариваются, что и как делать.
Всеобщая безопасность и мир с учетом интересов всех, перестать смотреть на других как на изгоев и дикарей.
Справедливость для всех: попытки ограничить развитие должны рассматриваться как акт агрессии.
Равноправие.

Lūgtum jums, godātie līdzpilsoņi, tas, par ko TV panorāmas, visticamāk, neko nepastāstīs. Aukstā kara turpinājums jeb tas, ko KF piedāvā Pasaulei esošās kārtības vietā (sīka daļa tēžu no Pu runas Valdaja forumā).
Ja par LV un latviešiem, ... taisnību sakot, ja ticēt cilvēka godaprātam un labajiem nodomiem, tad, izlasot tos 6 nākotnes Pasaules principus, kurus pasniedz kā Krievijas piedāvājumu, mani pārņem dīvaina sajūta. It kā pirms 30 gadiem tikām no krieviem vaļā, bet ... ja šodien viņi piedāvā ko tādu! ... Bezmaz jāiet un jāprasās atpakaļ.

P.s. Daži mani latviešu paziņas, kuri dzīvo ar neizskalotām smadzenēm, nenozombēti, kuri noklausījušies minēto runu visā 3:40 garumā, apgalvo, ka esot spēcīgi rūkts. Kādi ir mani secinājumi? Esmu vienmēr teicis, ka Pu krieviem un KF ir labākais, kas pēdējos 100 gados bijis. Atliek vienīgi nožēlot tautiešu likteni, ar kariņiem, rinkijiem, levitiem, vējoņiem, freibergām un citām viduvējībām pie varas savus mūžus pavadot.
Atbilde
#16
Nu pag pag, daži no tiem principiem izklausās visai dīvaini kontekstā ar to, kā pati Krievija to īsteno. Davai pa punktiem:
Citāts:Сохранить национальное и культурное многообразие мира и не навязывать народам, как им жить.
Nu kā šis izskatās tās pašas Ukrainas (okupēto teritoriju) kontekstā? Tur pirmkārt karš ir cilvēkiem uzspiedis postījumus, sagrautas pilsētas (mitekļus) un dzīves. Otrkārt, kā tur ir ar tām ukraiņu skolām "atbrīvotajās" teritorijās? Labi, lai tā būtu, ka daudzi Ukrainas iedzīvotāji de facto ir bilinguāli un visdrīzāk vienlīdz labi pārvalda abas valodas, bet šajā gadījumā tas ir principa jautājums.
Citāts:Максимальная представительность и коллективные решения: те, кого непосредственно касается вопрос, договариваются, что и как делать.
Jautājums, vai 24. februāra speckarš būtu uzsākts, ja par to lemtu visa Krievijas sabiedrība (piemēram, referendumā), nevis tikai varas elite? Rēķinoties ar to, ka karš var ieilgt, izvērsties starptautiskajās sankcijās, mobilizācijās utt.?
Citāts:Справедливость для всех: попытки ограничить развитие должны рассматриваться как акт агрессии.
Равноправие.
Nu to jau arī sludina visi, kam nav slinkums, pareizāk sakot, VISI vienmēr ir par visu labo un pret visu slikto, neviens (vai gandrīz neviens) nekad neiestājas, vismaz oficiāli, par to, lai būtu vairāk netaisnības, nevienlīdzības vai kādam tīšuprāt kavētu attīstīties, vai ne? Bet darbības reizēm (vai pat mazliet biežāk kā reizēm) liecina gluži par pretējo.

Un no kurienes tiek izrauts, ka ar Krieviju ir vai būs savādāk? Kas Krievijai ir TĀDS, kas viņu šajā ziņā padara īpašu - ka viņa tiešām īstenos to, ko sludina? Kā jau es teicu, to sludina visi, tās būtībā ir standartfrāzes, kuras valdošie runā regulāri un visur.
Atbilde
#17
Mēs dzīvojam aizvien vēl pie vecās kārtības, kura manuprāt ir skaidri sevi parādījusi ne vienu reizi vien, šis ir vien piedāvājums. Līdz ar to nebūtu jāpieprasa ne no viena, lai vecajos aptākļos tas rīkotos pa jaunam. Ir skaidrs, ka kaut kāda cerība uz izmaiņām parādīties varēs vien tad, ja KF sevi būs sekmīgi aizstāvējusi vismaz Ukrainas konfliktā. Mani pašreizējā lietu kārtība neapmierina.

Tomēr, ja par citu, Hamas sekmīgi uzbrucis Izraēlas karaspēka bāzei. Pilnīgs negaidītības moments, žīdu zaldāti pat saģērbties neesot paspējuši. "Teroristi" bez bruņumašīnām pat 1 Merkava tanku esot trofejās saņēmuši, tikmēr žīdi no pierobežas bēgšus bēg panikā bariem vien. Kaut kā pavisam nemierīgi kļuvis pēdējā laikā uz pasaules. Kas vainas? Demences pārņemtā sirmgalvja vadītā valsts naudu žīdiem vairs nedod, lai pret palestīniešiem sekmīgi varētu teroru izvērst?
Atbilde
#18
(2023-10-07 13:12)Zigfrids Raksta: Mēs dzīvojam aizvien vēl pie vecās kārtības, kura manuprāt ir skaidri sevi parādījusi ne vienu reizi vien, šis ir vien piedāvājums. Līdz ar to nebūtu jāpieprasa ne no viena, lai vecajos apstākļos tas rīkotos pa jaunam. Ir skaidrs, ka kaut kāda cerība uz izmaiņām parādīties varēs vien tad, ja KF sevi būs sekmīgi aizstāvējusi vismaz Ukrainas konfliktā. Mani pašreizējā lietu kārtība neapmierina.

Ko pats putins no valdaja ciema saka, ka mūs mazo KF neciena, ignorē, ierobežo koloniālās tieksmes, apspiež. Un tāpēc mēs Jaunkrievijā demonstrējam militāro spēku un slimīgu nostaļģiju pēc slepkavošanu un vispārēju saprāta nihilismu pret jaunkrievijas iedzīvotājiem un krievu pensionāriem. Un visādi savādāk demonstrējam, ka mums ar skaidro racionālo saprātu nav pa ceļam. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#19
Kurš gan varētu mēroties slepkavošanā ar tiem, kurus mūsu vara sauc par "stratēģiskajiem partneriem"? Vai 20. gadsimtā maz ir kāds gads (nē, nu noteikti ir!), kad "visdemokrātiskākie" kaut kur nav iebāzušies?

http://www.philos.lv/Citu_raksti/ASV_agresija.html

Mēs taču skraidām uz vēlēšanām ik 4 gadus, ne? Nu, tātad jābūt būtu jau pieradušiem pie izvēles no vairākiem ļaunumiem?
Atbilde
#20
Es patiešām nezināju, ka KF slepkavošanas tiesības ir no Starptautisko tiesību slepkavošanas kvotu sistēmas, kur lielākais slepkava nosaka cik attaisnoti ir slepkavības, ko jāveic katrai sevi cienošai valstij, kaut kā tā, Zigit?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)