Aukstais karš
#1
Saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā visi "demokrātiskie rietumi" ir nostājusies Ukrainas pusē, un ieviesuši pasākumus, kas Latvijā izskatās kā Krievijas informācijas  avotu aizliegums.

Citāts:Jūsu interneta pārlūks mēģina pieslēgties interneta resursam, kurš Latvijas Republikas teritorijā prettiesiski izplata televīzijas programmas bez Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes izsniegtas retranslācijas atļaujas. Piekļuvi šim interneta resursam ir bloķējis jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs.
Pamatojoties uz Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 19.panta pirmo daļu un 21.7 pantu, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir pieņēmusi lēmumu ierobežot piekļuvi šai mājas lapai, jo tajā nelegāli tiek izplatītas televīzijas programmas. Šo programmu saturs var pārkāpt autortiesības, kā arī būt naidīgs un vērsts pret Latvijas valsti un tās iedzīvotājiem.
Nekāda informācija, kas ļautu identificēt, ka esat apmeklējuši šo interneta vietni, netiek saglabāta.
Ja jūs esat šī interneta resursa īpašnieks, jūs varat sazināties ar Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi un izteikt lūgumu atbloķēt piekļuvi interneta resursam.
Ja jūs vēlaties paziņot par citiem interneta resursiem, kuros, iespējams, tiek izplatītas televīzijas programmas bez retranslācijas atļaujas, jūs varat ziņot, sūtot informāciju uz neplpadome@neplpadome.lv.


Līdz ar to palikuši īr tikai vienas puses informācijas avoti un ir jāuzsāk jaunu informācijas avotu meklēšanu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Viens no avotiem varētu būt: https://www.wionews.com/

SOUTH ASIA: India Pakistan Bangladesh Nepal Afghanistan
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
https://www.aljazeera.com/live

Musulmaņu ziņas Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Youtube jau pagaidām vēl strādā... Big Grin
Atbilde
#5
(2022-03-21 20:47)hobbit_lv Raksta: Youtube jau pagaidām vēl strādā... Big Grin

Labi ka tu neteici, ka https://www.voanews.com/ strādā, un tai informācijai jau nu noteikti var ticēt. Kaut gan pēc nodevīgā Krievijas uzbrukuma, visas rietumu publikācijas līdzinās VOAnews ziņām. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Lielā apjomā "DNS sienu", ko izmanto NEPLP sankcionēto kanālu var piekļūt izmantojot Firefox pārlūkā iebūvēto DoH:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/fir...over-https Turklāt interneta provaideri ļoti bieži darbojas saskaņa ar saviem individuāliem uzskatiem [Attēls: wink.gif] No otras puses, ir jāizsargās, lai kāds  nelabvēlis neuzraksta iesniegumu policijai, jo tiesās sēž veci marazmātiķi (atcerēsimies Neo lietu).

Oficiālu sarakstu izplata https://www.neplpadome.lv/ , kā piemēram:
Citāts
Citāts:NEPLP aizliedz 18 Krievijas televīzijas programmu izplatīšanu  07.03.2022 16:02  Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu Latvijas teritorijā aizliegt izplatīt 18 Krievijas televīzijas programmas, kas tieši vai netieši pieder Krievijā reģistrētajai akciju sabiedrībai “Gazprombank” un attiecībā uz kuru ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojs šogad februārī noteicis sankcijas.
No retranslējamo programmu saraksta izslēgtas:
“THT- Comedy”, “THT4 International”, “TNT”, “TNT Music”, “FRIDAY International”, “KHL TV channel”, “KHL HDTV channel”, “KINOPREM'YERA”, “KINOSVIDANIYE”, “Muzhskoye kino”, “Lya-minor TV”, “Аvto Plus”, “Nostal'giya”, “ZHIVI!”, “Kto yest' kto”, “Malysh-TV”, “Russkaya noch'”, “Zee TV”.
Latvijā aizliegtās programmas pieder Krievijas bankai “Gazprombank”, tai piederošajam mediju holdinga uzņēmumam “Gazprom Media Holdings” vai tajā, savukārt, ietilpstošajai kompānijai “Red Media”.
“NEPLP turpina sekot līdzi starptautiski noteikto sankciju lēmumiem, kas pieņemti saistībā ar Krievijas sākto nežēlīgo karu Ukrainā. Padomes lēmums Latvijā liegt izplatīt agresora programmas ir loģisks solis, lai aizsargātu mūsu informatīvo telpu un stiprinātu valsts drošību,” norāda NEPLP locekle Ieva Kalderauska.
Lēmums par programmu izplatīšanas aizliegšanu NEPLP pieņemts 2022.gada 7.martā un stāsies spēkā pēc tā publicēšanas Latvijas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.


Citāts
Citāts:NEPLP saistībā ar apdraudējumu valsts drošībai ierobežo 71 tīmekļvietni Latvijā  17.03.2022 15:22  Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 15.martā pieņēma lēmumu ierobežot 71 Latvijā pieejamu tīmekļa vietni, liedzot piekļuvi šo tīmekļvietņu domēna vārdiem vai interneta protokola adresēm, jo tajās izplatītais saturs rada apdraudējumu Latvijas nacionālajai drošībai.  Veicot pārbaudi, NEPLP un arī kompetentā valsts pārvaldes iestāde ir konstatējusi, ka tīmekļa vietnēs izplatītā informācija satur pazīmes, kas liecina par sistemātisku Krievijas agresīvās propagandas izplatīšanu, tajā skaitā, kara propagandu, nacionālā naida kurināšanu, kā arī atbalstu Krievijas militārajam iebrukumam Ukrainā. Tāpat tajās tiek izplatīta arī sagrozīta un nepatiesa informācija par notikumiem Pasaulē, tajā skaitā arī par karu Ukrainā, attaisnojot Krievijas veiktās darbības. Šāda informācija Latvijas informatīvajā telpā var radīt maldīgu priekšstatu par notikumiem pasaulē, negatīvi ietekmēt dažādu sabiedrības grupu līdzāspastāvēšanu un radīt apdraudējumu Latvijas valsts drošībai. 
Tīmekļa vietnes, kurām ierobežota piekļuve:
https://rueconomics.ru/;
https://rusvesna.su;
https://slovodel.com/;
https://ura.news/;
https://octagon.media/;
https://sputnik.by/;
https://www.ntv.ru;
http://kremlin.ru/;
https://www.m24.ru/;
https://ura.news/;
https://mainampasauli.news;
https://riafan.ru;
https://tass.ru;
https://ng.ru;
https://vz.ru;
https://argumenti.ru;
https://kp.ru;
https://lenta.ru;
https://rubaltic.ru;
https://vesti.ru;
https://aif.ru;
https://gazeta.ru;
https://iz.ru;
https://interfax.ru;
https://balticword.com;
https://news-front.info;
https://topwar.ru/;
https://nation-news.ru/;
https://politros.com/;
https://www.ridus.ru;
https://ivbg.ru/;
https://neva.today/;
https://zelv.ru;
https://news.ru/;
https://360tv.ru/;
https://russian7.ru/;
https://tvzvezda.ru/;
https://radiokp.ru;
https://www.sputnikfm.ru/;
https://moskva.fm/;
https://www.radiorus.ru;
http://radiovesti.ru/;
https://www.bfm.ru;
https://govoritmoskva.ru;
https://radiopotok.ru;
http://kprf.vrn.ru/;
https://radio1.news;
https://www.souzveche.ru/;
https://gtrklnr.com/;
https://utro.ru/;
https://imhoclub.lv;
https://lv.imhoclub.com;
https://imhoclub.by;
https://sputnik-meedia.ee;
https://russian.rt.com;
https://eadaily.com;
https://rg.ru;
http://rcb.ru/;
https://pravda.ru/;
https://theduran.com/;
http://belta.by/;
https://rentv.ru;
https://exclav.ru/playyer/player.php;
https://inosmi.ru/;
https://newsinform.com;
https://www.opednews.com/;
https://usrussiaaccord.org/;
https://vestikavkaza.ru/;
https://rus-news.net/;
https://radiozvezda.ru/;
https://top-radio.ru.
Interneta piekļuves pakalpojuma sniedzējiem ir pienākums ierobežot piekļuvi konkrētajiem interneta resursiem gan izmantojot globāla tīmekļa prefiksu “www”, gan bez tā. 
Šādu lēmumu NEPLP bija iespējams pieņemt pateicoties Saeimas 2022.gada 10.martā pieņemtajiem grozījumiem Elektronisko sakaru likumā, ar kuriem NEPLP piešķirtas tiesības ierobežot piekļuvi interneta vietnēm, kurās izvietots saturs, kas apdraud valsts drošību.
NEPLP turpina arī citu tīmekļvietņu pārbaudi.   Kā jau es te agrāk teicu, provaideri to dara pa roku galam [Attēls: wink.gif] Un par šī saraksta pārkāpšanu draud sods 700 Eur [Attēls: smiley.gif]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
Nu tas gan nav jauki, ka Vladimirs negrib mani laist paskatīties ko viņa vardarbīgās valsts iedzīvotāji mēģina darīt internetā.

[Attēls: 2023-09-04-12-32-18-EVO-Mozilla-Firefox.jpg]

[Attēls: 2023-09-04-12-33-22.jpg]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#8
Kam vajag, pie visiem šiem "aizliegtajiem" info resursiem tiek vienalga, un tur, lai cik tas dīvaini nebūtu, publisko apbrīnojami interesantas lietas.
Piemēram, to, ka ASV gatavojas defoltam. Pēc vēlēšanām ... Nolūkā slaidi uzmest visus tos muļķus, kuri rezerves uzglabā ASV obligācijās. Izrādās, ka bez Krievijas, Ķīnas un citiem prātā nesajukušajiem, kuri jau vairākus gadus kratās vaļā no dolāru aktīviem, pat Lielbritānija nu jau sākusi drudžaini no tiem atbrīvoties. Nez, mūsējie varas provinciāļi ir iepirkuši minētās obligācijas apmaiņā pret uzslavām no Kalnciema ielas cietokšņa? Gan jau, ka ir.
Otrs interesantais aspekts ir tas, ka ASV kara flote nespēj uzturēt pienācīgā kārtībā savus kuģus. Problēmu pirms mēneša aptuveni ir "pacēlis" "The Washington times". Izrādās, pretrūsas apstrādi pilnvērtīgi veikt liedzot ekoaktīvisti "zaļā kursa" fonā, bet remonta bāze "Pasaules hegemonam" esot tik aizvēsturiskā izskatā un stāvoklī, ka nav iespējas laikā un pilnvērtīgi remontēt. Senilo doku noslodze esot saplānota gadiem uz priekšu. Smile
Atbilde
#9
Zigiti, droši vari izmantot https://www.svoboda.org/ (ru) savai informācijai vai https://www.golosameriki.com/ (ru) - man vienkārši ir slinkums to pārpublicēt, lai tu nerakstītu pilnības stulbības un nepazemotu sevi. Tur atsauces uz "The Washington times" būs pareizās.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#10
Interesantākais ir tas, ka manu avotu paustais jau daudzas reizes ir izrādījies patiesība. Protams, ar laika nobīdi, jo sākumā katrai pusei ir pretējas versijas par vienu vai otru notikumu. Kamēr paiet laiks, un izrādās, ka "objektīvie un neatkarīgie" rietumu, "valsts 404" un Ukrainas mediji tomēr ir tie, kuri piekoriģējuši faktus savas propagandas vajadzībām. Ja nu kāds sevi pazemo, tad manā uzskatā tie ir tie, kuri vai nu nav vēl apjēguši, ka mums regulāri melo un manipulē, vai arī to apzinās, tomēr spītīgi turpina ticēt visādu LSM un citu TV panorāmu sniegtajai "informācijai". Tieši, lai nejustos pazemots, esmu pārstājis lietot vietējo "mediju" saturu. Vienīgais, ja cauri cenzūras sietas izslīdējis kaut kas skandalozs un neparasti interesants, vai vienkārši, lai uzlabotu sev garīgo, iedomājoties tos aļņus un biezpienu viņu galvās, kuri tam visam tic.
Vari, draugs, kā PSRS laikā ... pārgudri spriedelēt par šolaiku "Pravdas" sniegto "objektīvo un patiesi patieso" info. Tajos laikos tādu kā Tu netrūka, labi atceros. Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)