Sveiki
#11
Nu pie antipātijām/simpātijām pret mani man nav jāpierod, es jau bērnība konstatēju, ka tas tā ir, un tā ir dzīves sastāvdaļa. Bet mūsdienās es esmu pieradis pie pieaugušākas attieksmes nekā sarunuforumā. Big Grin
Es neesmu bānu atbalstītājs, izņemot kad darīšana ir kaut ko garīgi slimu, kā piemēram Kundali, kur cilvēks nesakarā sāka lamāties - tas nav jārisina forumā un tam bāns ir atbilstošs. Savādāk, nu nav daudz citu iemeslu - tur kaut kāds "hack attempt", kaut kas tāds varbūt, bet gan jau Tevi mocīja tikai nostaļģija, un tas galīgi nav iemesls.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
Nekas nemainās un, visticamāk, nemainīsies. Tie, kuri domā atšķirīgi, allaž saņem antipātijas, jo tas "nav normāli". Protams, nav normāli. Normāli ir būt bara (95% sabiedrības) sastāvdaļai un domāt, redzēt "kā visi". Jēdziens "norma" vienmēr attiecas uz vairākumu. Antipātijas ir sirdsmieram radītā diskomforta sekas. Ak šausmas, viņš nepieņem varas/mediju/kāda cita radītos un izplatītos naratīvus! Bīstams cilvēks, citiem vārdiem!
Glābiņš tādiem kā, piemēram, Broņa, ir īsā atmiņa. Viņa te vienā citā vietnē smagi fano par ukraiņiem un tiražē visas tās muļķības, kuras izplata gan mūsu "mediji", gan Ukrainas. Pirms pusgada, piemēram, viens no redzamākajiem ukraiņu varas pārstāvjiem (M. Podoļaks) publiski izteicās, ka pēc pusgada, t.i., - šodien viņš pastaigāšoties pa Jaltas krastmalu, iziešot ēterā caur telefonu un pastāstīšot par iecerēto Krimas nākotni, tāpat visas tās runas par jaungada svinībām Doņeckā, utml. Viņa, acīmredzot, to visu uztver nopietni, izplata, tomēr uz jautājumiem par to neatbild. Aizmirst visticamāk to, ko pati rakstījusi ar 100% pārliecību, ka tā tiešām būs.
Atbilde
#13
(2023-05-28 2:00)Zigfrids Raksta: Nekas nemainās un, visticamāk, nemainīsies. Tie, kuri domā atšķirīgi, allaž saņem antipātijas, jo tas "nav normāli". Protams, nav normāli. Normāli ir būt bara (95% sabiedrības) sastāvdaļai un domāt, redzēt "kā visi". Jēdziens "norma" vienmēr attiecas uz vairākumu. Antipātijas ir sirdsmieram radītā diskomforta sekas. Ak šausmas, viņš nepieņem varas/mediju/kāda cita radītos un izplatītos naratīvus! Bīstams cilvēks, citiem vārdiem!

Nu psiholoģija saka ka cilvēku lielās līnijās izveido līdz 9 ... 10 gadiem, un vēlāk, jau cilvēkam šo līniju robežās ir jādzīvo. Un es esmu krietni optimistiskāks par tevi, es tā sakot pieņemu šo attiecību 80-20%, bet tas ir atkarīgs no robežām un sistēmas ilgdarbības pakāpes. Bet nu pamata kritērijs manuprāt ir līdzsvars. Nu tipa, sabiedrības masas centrs kaut kur tomēr pārvietojas, jo stagnācijā notiek t.s. "Arābu pavasaris" ar pilnīgi neizprotamiem rezultātiem. Un kamēr ir kaut kāda tolerance, dzīvojam. Un es domāju ka arī Sarunu forumā ir līdzīgi, es domāju ka 20% administrācija jūt, ka viņu autoritāte kūst kā sniegs pavasarī, bet ieguldīt vairāk viņi negrib. Bet man jautri, kas arī ir mans mērķis tur. Un naratīvi jeb "loģisko sakarību stāsti (leģendas)", vispār ir 21.gs cilvēka domāšanas pamatā, viņam nav laika domāt, viņš saliek no kaut kādiem sagrābstītām leģendām kaut kādu viedokli par pasaules ainu, bet kad sāc iedziļināties, visi saprot, ka tas ir slikti pamatots vai pat pilnīgi nepamatots viedoklis.

Par nobeigumu es ieliku: Krievijas federācijas - Ukrainas karš Ukrainas karš tas ir briesmīga krievu kļūda 21.gs.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#14
Sveicieni, @krimsons, tā sakot, lai veiksmīga forumošana. Tā kā @hobbit_lv ir atcēlis vakara spēli, būs jāieliek kāds video, par kura sofistisko dabu es jau izteicos. No otras puses šeit sak veidoties zināms "vīriešu klosteris" jeb modernāk - "man cave" Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#15
Nemaz nav slikti, ja sievietes ir mazākumā. Histērijas, iracionalitāte nav tas, pēc kā ilgojos.
Atbilde
#16
(2023-06-25 10:07)Zigfrids Raksta: Nemaz nav slikti, ja sievietes ir mazākumā. Histērijas, iracionalitāte nav tas, pēc kā ilgojos.

Par šo tava viedokļa pārtiražēšanu dabūju noraidījumu uz 4 dienām Smile  Viņas ko tur iedomājas, ka pārvalda "medus bodi"?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
Citāts:Nākammēnes jauna partija no manas puses. Ja viss būs ok. Par produktīvās škiras jeb budžeta pildītāju interesēm tautai saprotamā veidā
Artūrs Leitlands
Artūrs Leitlands · 11:26 PM
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#18
Sveiciens Nakata Kungam Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)