Sīrija
#1
Sīrijā notika "Arābu pavasara" 2011 gada "revolūcija", kas aizsāka pilsoņu karu. "Revolucionāri" nu ir kļuvuši par "ārzemju teroristiem", karš tomēr vēl nav nedz beidzies, nedz ir skaidrs ar ko viņš beigsies. Situācija uz šo brīdi ir ka likumīgā Damaskas valdība, jeb "Asada režīms" (proMaskavisks) lielākajā Sīrijas teritorijā notur kaut ko līdzīgu mieram. Bet Sīrijā ir vel divas grupas, kas bez cīnās vai vienošanās nepadosies. "Revolucionāri" un Turcijas atbalstītie militārie grupējumi - Idlibā. Un ASV atbalstītie Kurdu nacionālisti, kas kontrolē lielas teritorijas uz ziemeļiem no Eifratas.
Savā ziņā šis karš ir mazliet uz pauzes, jo nav risinājuma ārvalstu spēkiem: ASV, Francijai, Turcijai ... bet ir liels begļu skaits gan pašā Sīrijā, gan uz pierobežas valstīm, gan uz tālākām ārzemēm.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Klasiskais jautājums kāpēc KF piedalās Sirijas konfliktā? Atbilde ir šai rakstā (25.03.2020):
https://southfront.org/russian-defense-m...-in-syria/

Russian Defense Minister Provides Insight Into Effect Of Operation In Syria

The military operation in Syria has boosted Russia’s international prestige and fast-tracked the development of its armed forces, Russian Defense Minister Sergey Shoygu said on March 25.
At a meeting in the Federation Council, the defense minister said that a majority of Armed Forces commanders, 90% of Aerospace Forces personnel, 61% of air-defense specialists and 98% of naval officers have gained combat experience during the operation.
Shoygu also revealed that a new class of elite pilots, each with 200 or more combat sorties, has appeared in Russia as a result of the operation.
Citāts:“[Our troops] are equipped with modern, reliable weapons tested in battle,” vesti.ru quoted the minister as saying.
Since 2015, the Russian military has successfully tested more than 200 weapons systems in real combat conditions in Syria. These tests have enabled the military to develop and upgrade many of these systems.
According to Shoygu, by 2020 capabilities of the Russian Armed Forces had more than doubled. This allowed Russia to maintain the “strategic balance” with the NATO.
The military operation in Syria was without a doubt a chance for the Russian military to gain valueable combat expirience. This allowed it to improve own anti-terrorism, fire support and air-defense capabilities.

Proti, Krievijas Federācijas bruņotie spēki izmēģina jaunākos ieročus un gūst pieredzi kaujas apstākļos.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Syrian detainees' families forced to pay huge bribes to corrupt officials (Mon 4 Jan 2021 07.00 GMT) ar šādu materiālu šo gadu sāk www.theguardian.com Neskatoties uz zināmu stabilitāti Sirijā , situācija Sīrijā ir tālu no ilgstoši pieņemama risinājuma. Uz šo brīdi Sīrijas arābu republikai ar Bāsaru al Asadu priekšgalā ir pat ļoti izdevīgi pa tuksnesi slapstošies bijušie DAeSh kaujinieki ir ļoti izdevīgi, lai attaisnotu necilvēcisku apstākļu radīšanu savas pašas valsts pilsoņiem. Nu nevar teikt, ka tikai Asads vienīgais izmanto šos apstākļus, lai radikāli nerisinātu radikāli situāciju, bet arī ASV ieņem ļoti specifisku lomu pēc Daesh iznīcināšanas Sīrija, kur uz šo brīdi nav politiska risinājuma nedz kurdu minoritātei , nedz Ildlibas revolucionāriem ...  
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)