[LV|EU] Tornis, 17. sezona Overthrow WW2
#29
Citāts:vācieši nemaz nav tik pamatīgi "nolokojušies", un jestri atmostas, ja par viņiem šauj
Ko diemžēl nevar teikt par mūsu garnizoniem. Šaut viņi šauj, ja redz vāciešus, bet visādi citādi neatmostas. Vismaz vakardienas sesijā neatmodās.
Citāts:Tad mēs "iekampojām" Poliako nomalē un tur snaiperis Hobits visādos veidos šāva, šāva un izšāva divu kaimiņpilsētu garnizonus.
Man pat liekas, ka sanāca vairāk kā 2 garnizoni - es saskaitīju 2 vienības no austrumu pilsētas (nosaukumu vairs neatceros), un 1 vienība no ziemeļu pilsētas (Alikampos); uz to brīdi bija savākti ap 17 fragi. Pēc tam bija vēl 2 gab. QRF (quick reaction force), kuru atveda ar kravieniekiem - vienu izlaida atkal pie austrumu pilsētas, otru ieveda Poliako, kur viņu daļēji uzņēma mūsu garnizons. Un šķiet, ka pēc tam vēl kaut kas atnāca no ziemeļiem, no Alikampos puses.

Kopumā vakardienu pabeidzu ar 35 fragiem, un jā, tā man bija pirmā kauja ar WW2 snaipereni. Secinājums - vajag rezerves ieroci tuvumam, kaut vai pistoli, jo tuvcīņā šī snaiperene ir ĻOTI nepiemērota.
Citāts:pēc uzvedības liekas, ka viņu spēki iz iznīcības robežas.
Kā izskatās, tad ja vien nav oficiālā kauja par pilsētu, tad tanki vairs vienkārši tāpat nebrauc?
Citāts:Tagad aktuāls ir jautājums, vai nākamais uzbrukums ir vācu spēku grupējumam pie Lakas, vai tomēr jāiztīra bāzes pussalās?
Es teiktu, ka drīzāk ir jātīra pussalas, lai aizmugure tīra un turpmākajās kaujās par pilsētām vācieši brauc vien no prognozējamām pusēm...

Starp citu, kas ir tā melnā "234" atzīme kartes vidū, starp MAXP kempu un galveno lidostu? Viņa parādās katrā sesijā, un tā nav cilvēka/spēlētāja likta atzīme...
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: [LV|EU] Tornis, 17. sezona Overthrow WW2 - hobbit_lv - 2023-12-17 13:49

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)