[LV|EU] Tornis, 17. sezona Overthrow WW2
#32
Man ļoti izskatās, ka skriet uz lidostu pliku kājnieku statusā (pat ja mēs esam daudz) īsti lielas jēgas nav. Ja ar kājniekiem vēl varētu tikt galā (kas ar nav pārāk viegli, ņemot vērā to, ka tur ir klajumi un zāle), tad man visnotaļ izskatās, ka uz tehniku mēs iesprūstam visai bezcerīgi. Karojot kā kājniekiem, ar vieglo un pusvieglo tehniku ("Hanomag" transportieriem, "Pumām" un vieglajiem tankiem PzII) vēl kaut kā var tikt galā - vai nu izšaujot šāvējus, vai nobombījot šo tehniku ar šauteņu granātām (sveiciens Ģirtam Big Grin ), tad ar smagajiem tankiem viss ir slikti, jo ej nu viņiem tiec gana tuvu klāt lai vispār kaut ko cik necik atbilstošu pielietotu, un ij tad pastāv risks, ka neizsitīs cauri - jo īpaši, ja tas ir vācu Kingtīģeris.

Droši vien jāpieiet kaujai ar lielu gatavošanos, un ko mēs varam darīt:
1. Izlikt prettanku mīnas vietā, kur ir izbrauktuve no lidostas outposta uz lielo šoseju (es jau pēdējā laikā prettanku mīnas lieku pa divām, jo viena pati mīna Tīģeriem un Kingtīģeriem jūtamus bojājumus nenodara);
2. Droši vien ka lielajā kaujā jāiesaista tehnika, kura mums jau mazliet ir iekrājusies, īsāk sakot, sist tankus ar tankiem. Kas visdrīzāk būs grūti, jo uz šo kauju pašiem ir vērts ņemt vien Tīģeri vai Kingtīģeri - viss cits būs par švaku, bet šiem tankiem ļoti lēni griežas tornis, un lielgabalam ir jūtama ballistika - jāmāk novērtēt attālums un uzstādīt attiecīgais tēmeklis. Vaniļas un modernajos tankos to dara ballistiskais skaitļotājs, bet te viss ir manuāli. Un galvenais ar tanku ir neizbraukt tur, kur viņu redzēs 88mm pretgaisa lielgabals, kas stāv lidostas outpostā...
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: [LV|EU] Tornis, 17. sezona Overthrow WW2 - hobbit_lv - 2024-01-29 13:10

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)