[LV|EU] Tornis, 17. sezona Overthrow WW2
#31
Karte uz šodienu ir sekojoša:
[Attēls: 20240110203649-1.jpg]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#32
Man ļoti izskatās, ka skriet uz lidostu pliku kājnieku statusā (pat ja mēs esam daudz) īsti lielas jēgas nav. Ja ar kājniekiem vēl varētu tikt galā (kas ar nav pārāk viegli, ņemot vērā to, ka tur ir klajumi un zāle), tad man visnotaļ izskatās, ka uz tehniku mēs iesprūstam visai bezcerīgi. Karojot kā kājniekiem, ar vieglo un pusvieglo tehniku ("Hanomag" transportieriem, "Pumām" un vieglajiem tankiem PzII) vēl kaut kā var tikt galā - vai nu izšaujot šāvējus, vai nobombījot šo tehniku ar šauteņu granātām (sveiciens Ģirtam Big Grin ), tad ar smagajiem tankiem viss ir slikti, jo ej nu viņiem tiec gana tuvu klāt lai vispār kaut ko cik necik atbilstošu pielietotu, un ij tad pastāv risks, ka neizsitīs cauri - jo īpaši, ja tas ir vācu Kingtīģeris.

Droši vien jāpieiet kaujai ar lielu gatavošanos, un ko mēs varam darīt:
1. Izlikt prettanku mīnas vietā, kur ir izbrauktuve no lidostas outposta uz lielo šoseju (es jau pēdējā laikā prettanku mīnas lieku pa divām, jo viena pati mīna Tīģeriem un Kingtīģeriem jūtamus bojājumus nenodara);
2. Droši vien ka lielajā kaujā jāiesaista tehnika, kura mums jau mazliet ir iekrājusies, īsāk sakot, sist tankus ar tankiem. Kas visdrīzāk būs grūti, jo uz šo kauju pašiem ir vērts ņemt vien Tīģeri vai Kingtīģeri - viss cits būs par švaku, bet šiem tankiem ļoti lēni griežas tornis, un lielgabalam ir jūtama ballistika - jāmāk novērtēt attālums un uzstādīt attiecīgais tēmeklis. Vaniļas un modernajos tankos to dara ballistiskais skaitļotājs, bet te viss ir manuāli. Un galvenais ar tanku ir neizbraukt tur, kur viņu redzēs 88mm pretgaisa lielgabals, kas stāv lidostas outpostā...
Atbilde
#33
21:14]hobbit_lv: Pāris basic lietas (atkārtošana zināšanu māte), viņas labāk zināt/lasīt šeit, jo ingame skaidrot ir drusku neērti/aizsit ciet balss saziņu:
Kartē var Fast Travelot pa savējām lokācijām (zaļās pilsētas un campi): Y poga -> Fast Travel -> klikšķis uz kartes.
Var nolikt savu camp kā Fast Travel lokāciju: Y poga -> Place -> Camp.
Ja ieslēdzas battle zone (sarkani svītrots aplis kartē) un viņā ir kādas fast travel lokācijas, tad uz viņām tikmēr aizlekt nevar.
Ieročus var ņemt no noliktavām (specifiskas mājiņu ikoniņas savās pilsētās). Ir svarīgi, lai blakus būtu mašīna. Iekāpjam draiverī, spiežam Y pogu -> Take From un tad izvēlamies lietas no piedāvātā saraksta (tur ir baigais ķīselis, viss kopā). Ir svarīgi, lai ekvipā būtu Medikit (tas ļauj celt augšā aizšautus savējos), nu un galvenais ierocis un munīcija. Alternatīva ir skriet uz kaujas zonu "plikam" (t.i. civilajā) un tad celt augšā lietas no beigtajiem vāciešiem, bet tur nianse, vāciešiem var būt ieroči salauzti, kurus vairs nevar lietot.
Misijā ir ACE, bet uz medicīnu viņš neattiecas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#34
Pēc savdabīgas, gana īpatnējas, gan tehniskā, gan spēlēs manieres veidā sezonas tomēr nākas paziņot, ka 17 sezona ir jāslēdz, dēl pārāk daudz īpatnībām.  Klasikā nepatikšanas ir ka jaudīgāk karojot "pieviemj" misija serveri, un tas vairs nespēj saglabāt saniegto. Devs vaino mūsu kasti, bet nu labi.  

Pēdejā "nesaglabatā" kauja beidzas sekojoši:

[Attēls: 20240226215208-b6e3bed8-me.jpg]

Un sezonu beidzām sekojošā stāvoklī:

[Attēls: 20240226215209-27463694-me.jpg]

No otras puses vienveidība nenāk par labu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)