play.google.com
#1
Korporācija Google sāk konvertēt tīrās androīd spēlītes ari "lielajiem ekrāniem"

[Attēls: 2023-06-17-22-27-43-Android-lietotnes-pa...irefox.png]

Spēlējiet mobilās spēles datorā
Izpētiet un spēlējiet mobilajām ierīcēm paredzētās spēles savā datorā, izmantojot Google Play spēļu beta versiju. Lai sāktu darbu, lejupielādējiet šo versiju datorā, kas atbilst minimālajām prasībām.

Minimālās prasības
  • Operētājsistēma: Windows 10 (v2004)
  • Krātuve: Cietvielu disks (SSD) ar 10 GB lielu pieejamo krātuves vietu
  • Grafiskie līdzekļi: IntelⓇ UHD Graphics 630 grafiskais procesors vai līdzīgs
  • Procesors: 4 centrālā procesora fiziskie kodoli (dažām spēlēm ir nepieciešams Intel centrālais procesors)
  • Atmiņa: 8 GB RAM
  • Windows administratora konts
  • Ir jābūt ieslēgtai aparatūras virtualizācijai
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Un no spēlēm es esmu apstājies uz Farm City: Farming & Building nu vienīgais, ka viss ir angliski, kas īsti nav Šekspīra valoda, bet doku alkānu. Labi ka tur nav daudz komandu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
(2023-06-18 0:21)Forumotajs Raksta: Un no spēlēm es esmu apstājies uz Farm City: Farming & Building nu vienīgais, ka viss ir angliski, kas īsti nav Šekspīra valoda, bet doku alkānu. Labi ka tur nav daudz komandu.

Diemžēl uz dubultsūtījumu ar kuģi, kur vajag palīdzība, tās spēlēs ekrāns iesprūda ... izslēgt var.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)