Paštaisīta PvP misija?
#1
Es te spēlējos ar domu uzbliezt samērā milsimisku PvP (t.i. spēlētāji pret spēlētājiem) paštaisītu misiju.

Ideja ir sekojoša:
 • Ir divas spēlējamas puses, kur katrai pusei vajag minimums 2 spēlētājus onlainā.
 • Katrai pusei ir 2 pamatelementi: 1 izlūkošanas elements un 1 spēka pastiprinātāja elements (kaujas lidmašīna vai mīnmetējs).
 • Praksē tas izskatās tā: puse A bāzējas mazās salas (Stratis) lidlaukā, tās minimālais sastāvs ir izlūkgrupas komandieris un lidmašīnas pilots. Puse B bāzējas salas teritorijā, tās minimālais sastāvs ir puses komandieris (kura uzdevums ir nogādāt no random spawn punkta munīcijas mašīnu līdz random spawnotam mīnmetējam) un arī izlūkgrupas komandieris. A puses lidlaukā arī ir munīcijas mašīna, degvielas mašīna un remontmašīna. Abu pušu uzdevums ir iznīcināt pretinieka puses munīcijas mašīnu - principā, pamatā tieši šim nolūkam abām pusēm ir "spēka pastiprinātāja" elements.
 • Katrai pusei ir savs respawns un uz Alive bāzēts transporta atbalsts, nokļūšanai atpakaļ kaujas zonā. Pusei A tas varētu būt helikopters, pusei B - mašīna(s).
 • Es no savas puses redzu no misiju notiekošu naktī, kur B pusei bez izlūkgrupas ir arī vairākas kājnieku grupas, kuras B puses komandieris var vadīt caur High Command interfeisu. A pusei nakts redzamība būtu pieejama visiem, B pusē - tikai spēlētājiem, bet ne AI.

Kopumā, tas ož pēc pamatīga "staigāšanas simulatora", jo visdrīzāk, ka šajā misijā būtu ļoti daudz pārvietošanās un samērā minimāla šaudīšanās - jo kā vienai, tā otrai izlūkgrupai neplānota iesaistīšanās kontaktā nozīmētu praktisku izgāšanos pamatuzdevuma izpildē, un faktiski visa galvenā šaušana balstītos pirmkārt jau uz "spēka pastiprinātāju" elementu pleciem.

Pamatjautājums ir, vai kas šāds varētu būt interesants vēl kādam, ne tikai man? Big Grin
Atbilde
#2
Nuus, es par. Vienīgi vai varēsi tā visu misiju salikt? kas ar respawniem, ja nu tomēr sanāk uzskriet virsū ienaidniekam?
Atbilde
#3
Ar respawniem - A puse respawnojas lidlaukā, un turpat ir pieejams helis (caur Alive interfeisu), lai ātrāk atgrieztos operāciju zonā.

B respawnojas otrā salas malā (kaut kur dienvidos visdrīzāk), un tur ir pieejamas mašīnas (caur Alive interfeisu), lai, analoģiski, atgrieztos operāciju zonā vai vismaz tuvāk tai.

Vai, kā variants - jo Stratis sala ir samērā maza - var atgriezties karalaukā kājām, lai ilgāk paliktu nepamanīts. Kā pats saproti, tad heļa lidināšanos un nolaišanos pretinieks uz tādas mazas salas neizbēgami pamanīs, un arī mašīna iespējams vizināsies ar ieslēgtām gaismām (tas vēl jānotestē). Nu respektīvi, ir doma ienest misijā ar zināmu šaha spēles jeb intelektuālu piedevu Big Grin
Atbilde
#4
Nu var šo pvp spēlēt ar Arma3.lv piedalīšanos. Bet
Citāts:Kopumā, tas ož pēc pamatīga "staigāšanas simulatora", jo visdrīzāk, ka šajā misijā būtu ļoti daudz pārvietošanās un samērā minimāla šaudīšanās - jo kā vienai, tā otrai izlūkgrupai neplānota iesaistīšanās kontaktā nozīmētu praktisku izgāšanos pamatuzdevuma izpildē, un faktiski visa galvenā šaušana balstītos pirmkārt jau uz "spēka pastiprinātāju" elementu pleciem.
Neizklausās labi, pārvietošanās kolonā ir stilīgi Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
Citāts:Nu var šo pvp spēlēt ar Arma3.lv piedalīšanos
Jā, ar saviem resursiem mēs uz šo varam savākties vairāk teorētiski nekā praktiski Big Grin
Citāts:Neizklausās labi, pārvietošanās kolonā ir stilīgi
Nu šeit ja kolonna būs pārāk redzama, to visdrīzāk iznesīs lidmašīna. Kura visdrīzāk gaisā gandrīz visu laiku būs. Šitā misija vairāk ir uz "šahs & paslēpes" uz Armas dzinēja Smile

Un vēl, šajā misijā sanāk obligāts TFARs, jo katrai pusei ir jārunā atsevišķi un drošs veids kā to panākt ir principā tikai TFARs.

Un vēl, viņai ir iespējams pilnīgi dajebkāds iznākums un/vai neprognozējams ilgums...
Atbilde
#6
Sākotnējā modliste
.html   ammo_truck_hunt.html (Size: 4,81 KB / Downloads: 55)

Aktuālais PBO:
.zip   ammo_truck_hunt_1_0.zip (Size: 10,22 KB / Downloads: 35)
Atbilde
#7
Notestējām, secinājām, ka pamatfunkcijas darbojas un misija lielos vilcienos ir darbaspējīga. 

Lietas, kas vēl darāmas/papildināmas:
 1. Novākt no kartes sarkano waypointus, kuri šobrīd dezinformē sarkano pusi un nedod nekādu pievienoto vērtību;
 2. Šo waypointu vietā salikt tāskus, kuri gan labāk (pievilcīgāk) izskatās uz kartes, gan arī rādīs sarkanajiem pareizu intereses lokāciju.
 3. Palielināt "view distance" uz servera vismaz līdz 2000m (bet labāk 3000m), citādi no lidmašīnas neredz gandrīz neko (@Forumotajs, šis punkts uz Tevi!).
 4. Atrisināt "objekts trigera zonā" problēmu, lai ierobežotu zonu, kurā zilie drīkst paslēpt (vai pareizāk sakot, pārvietot) savu munīcijas mašīnu.
 5. Novākt no kartes "testa grupu", kas tur palikusi no lāzera dezignatora testa rezultātiem.
 6. Novākt "liekos" karavīrus no zilo izlūkgrupas.
 7. Samazināt sarkano izlūkgrupu līdz 6 cilvēkiem (lai visa ietilpst vienā džipā)?
Atbilde
#8
Labojumi veikti, bet vajadzētu vēl vienu testu, lai pārbaudītu:
 • vai lidmašīnas lāzervadāmā munīcija lokojas uz pareizo lāzera dezignatoru;
 • vai pusēm ir saliktas pareizās TFAR rācijas (jo īpaši zilajai pusei).

Visam pārējam, ieskaitot "view distance", uz šo brīdi vajadzētu būt salabotam.

Vai mēs varam sashēmot testu otrdienas vakarā? Trešdien es plānoju kompi stiept uz servisu, kā rezultātā piektdienas vakarā varētu arī nebūt spējīgs spēlēt.
Atbilde
#9
Aktualizējam modlisti un misijas versiju

Misijas versija: 
.zip   ammo_truck_hunt_1_0.zip (Size: 11,77 KB / Downloads: 32)

Modliste: 
.html   ammo_truck_hunt_1.html (Size: 6,42 KB / Downloads: 50)
Atbilde
#10
(2023-06-06 0:46)hobbit_lv Raksta: Vai mēs varam sashēmot testu otrdienas vakarā? Trešdien es plānoju kompi stiept uz servisu, kā rezultātā piektdienas vakarā varētu arī nebūt spējīgs spēlēt.

Ja tu biji domājis šovakar, t.i., 06.06.2023, tad es tikai tagad pamanīju Smile . Arī savādāk ļoti noguris. Savādāk tas nozīme kā arī trešdien brīvdiena.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)