Takers Karlsons
#1
Bijušais FOX žurnālists Takers Karlsons (Tucker Carlson@TuckerCarlson) ir sācis savu darbu pie Ilonas "twitteri" un sācis izlaist virkni ar video, un iesākuma ir izlaists sekojošais ievads vai "pilots" jeb episode1.10:27 garš video ar paziņojumiem bagātu saturu.
1. Khahovas dambja uzspridzināšana - ukraiņi to izdarījuši
2. Ukraiņi ir uzspridzinājuši "Nord stream2"
3. "Melu mediji"
... liekas dažādi paziņojumi, kas prasītu paskaidrojumus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Bet tas visas ir vecas ziņas, sāksim tematiski:

"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Un iznāca trešais Karlsona laidiens, un ko mēs lasām - Karlsona viedoklis pilnībā sakrīt ar Krievijas Federācijas ārlietu ministrijas viedokli:

Citāts:Зампостпреда РФ назвал очевидной вину Киева в уничтожении дамбы Каховской ГЭС
Как заявил Дмитрий Полянский, поэтому серьезной необходимости в расследовании в данном случае нет
ООН, 15 июня. /ТАСС/. Свидетельства вины Киева в уничтожении дамбы Каховской ГЭС трудно опровергать, так что серьезной необходимости в расследовании в данном случае нет. Об этом заявил в четверг журналистам первый заместитель постоянного представителя РФ при ООН Дмитрий Полянский, отвечая на вопрос, нужно ли добиваться международного расследования данного инцидента, как Россия добивается этого в случае с диверсией на "Северных потоках".
"Мы не против любых расследований, которые помогут установить правду о том, что случилось с "Северным потоком". Что касается ситуации в Каховке, то она совершенно другая. Есть много свидетельств, которые сложно отрицать и которые указывают, что отве/quoeтственность за это несет Украина. И количество таких свидетельств увеличивается, так что сейчас очевидно, что Украине было выгодно осуществить такую диверсию для своего так называемого контрнаступления. Я не думаю, что есть серьезная необходимость расследования в этом случае", - сказал он.
https://tass.ru/politika/18027115

Tāda sajūta ka Krievijas ārlietu ministrija ir pārpublicējusi "press relīzi" no Karlsona raidījuma Wink  Zinot krievu dabu, un viņi ir pat neiedomājami "spuraini", proti, viņiem dvēseliskas mokas sagādā būt "mašināliem". Šoreiz ir nostrādājis jau gatava absurda viedokļa dublikācijas efekts, turklāt kopētājs ir Karlsons, kam pieteikts nekļūdīties, jo formulējums ir smags.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Takera Karlsona intervija ar Trampu ir savākusi 250 miljonu skatījumu vismaz. Rādītājs, par kuru kaut kādi Fox news pat sapņot neuzdrošinoties. Pie tam, pašā sākumā Trampam tiek uzdots jautājums, kāpēc viņš tieši intervijas brīdī neatrodas citur - tā paša Fox organizētajās kandidātu debatēs, uz ko Tramps atbild, ka neesot jēgas. Atrasties pie Karlsona esot jēdzīgāk nekā tur. "Kad atnāks latviešiem tie laiki, ko citas tautas tagad redz"? ... jeb kad reiz LV melu "mediji" nonāks līdzīgā situācijā? Vai varbūt jau ir nonākuši?

https://dzen.ru/video/watch/64e7fddd7fb6bb45162f6606
Atbilde
#5
Tas ka Tackers Karlsons būs Donalda Trampa priekšvēlēšanu viens no rīkiem, tas bija skaidrs jau pasen. Tas ka Tackeram Karlsonam nāksies ziedoties Donalda Trampa priekšvēlēšanu kampaņas vajadzībām, ari ir viennozīmīgi. No otras puses  Donaldu Trampu jau vēl ir jāievēlē, lai viņš būtu nozīmīgs. Es domāju, ka Donalds Tramps varētu panākt to, ka KF iemaina Čukotku pret Ukrainas okupētājiem apgabaliem. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Nav runa par priekšvēlēšanu rīkiem, par Takeru Karlsonu vai Karlu Takersonu. Runa ir par to, ka oficiālie "mediji" ir aizmuldējušies tik tālu, ka viens no Mērdoka Fox izmests žurnālists savāc popularitāti tādos apjomos, kādi visādiem CNN un Fox pat sapņos nerādās. Ir vēl ļaužu lielā daļā veselais saprāts saglabājies, tas uz pašreiz notiekošā fona tomēr vieš cerības, ka visādas globālās sasilšanas afēras, Stambulas konvencijas un pārējie murgi aizbrauks aizmirstībā pie pirmās izdevības tam notikt. Atgādināšu, ka ASV dzīvojot aptuveni 300 milj. iedzīvotāju. Interviju noskatījušies 250 milj.
Atbilde
#7
Mēs visi tīri labi atceramies, Youtubi ar gangam style, un visiem šķita ka bez youtubes neko nopietnu nevar izdarīt Smile (un mūs ir deputāte Glorija Grevcova)

Es domāju, ka visā Twitter pirkšana, un Donalda atgriešanās ir gana efektīva priekšvēlēšanu stratēģija, vel jo vairāk ka masu mēdiji kā META un Twitter jebkurā variantā ir 'pensionāru  mediji'. Un es domāju ka Takera Karlsona iesaiste kā neatkarīga žurnālista iesaiste tur pilnībā bija pēc plāna, lai šoreiz novērstu "krievu iejaukšanos" Amerikas politikā. Es domāju, ka Takers visu pastāstīs, kad viņam beigsies līgums ar Ilonu. Smile   Ilgstoši valsts noslēpumi ir tikai Krievijā. Wink  (p.s. Takers ar dzīvo uz jumta?) Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)