Jaunas Kustības
#1
Principā pēc Stabilitātes uzrašanās no nekurienes (iztiksim bez mājieniem uz Saskaņas maucību), liekas nekas jauns jauns īsti nav bijis.
kaut ar varbūt mēs vienkārši nepievēršam uzmanību tam uzmanību, kamēr tas nav klāt.


Apvienība jaunlatvieši 
Pie Alekseja Ļedjajeva viesojās skandalozais bijušais diplomāts Rūdolfs Brēmanis (pa kreisi), līdzi ņemot savas partijas spilgtākos kadrus - parlamentārieti Gloriju Grevcovu, divus Alda Gobzema pamestās partijas kādreizējos biedrus un Krievijas kara attaisnošanā vainoto sazvērestību teoriju sludinātāju Aivi Vasiļevski.

“Mēs neesam politiķi!” Brēmaņa “jaunlatvieši” krievu valodā prezentē savu partiju Alekseja Ļedjajeva draudzei

28. jūnijā 05:23

Vērojot kā skandalozā garīdznieka Alekseja Ļedjajeva draudzes “Jaunā paaudze” priekšā uz skatuves raušas kārtējie “parastās tautas pārstāvji”, rodas bažas, ka populisma novirziens Latvijas politikā draud palikt ne tikai nejēdzīgs vai kaitniecisks, bet arī garlaicīgs.

https://www.jaunlatviesi.lv/
  • PAR MUMS
  • SOCTĪKLU ZIŅAS
  • LOGO
  • PIETEIKUMS
  • ZIEDOT
  • BIZNESA KLUBS
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Jūs te par populismu? Izlasot populisma definīciju un nedaudz padomājot, nebūs grūti sev atzīt, ka vislielākie populisti ir un paliek varas pašā augšgalā bijušie un esošie "Jaunais laiks", "Vienotība", "Jaunā vienotība", nevis brēmaņi, vasiļevski un ļedjajevi. Populisti esot tie, kuri savā retorikā piedāvājot tautai simpātiskas, bet neizpildāmas idejas. Nu, nu, godātie līdzpilsoņi, kā tad ir ar skaļo cīņu pret korupciju? Jau izskausta pēc vairāk nekā 10 šo "nepopulistu" gandrīz nedalītas valdīšanas gadiem? Kā ar Kariņa viedo reindustrializāciju veicas? Kā tur ar citiem līdzīgiem projektiem, ar kuriem šie plātījušies?
Ir saprotams, ka varas piebarotie mediji jums lies smadzenēs samazgas vēl un vēl, bet vajag taču tomēr pašiem aŗī tās darbināt vismaz paretam, domājot ar savu, nevis kaut kādu LTV vai LR "ceturtās varas" prostitūtu galvām.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)