Baltkrievija
#5
(2023-08-07 19:27)Zigfrids Raksta: Ja par Baltkrieviju, tad šodien garīgo uzlaboja kādā LV "medijā" publicētā ziņa, ka par spīti brīdinājumiem par iespējamo vervēšanu spiegošanai un citiem briesmu darbiem LV pilsoņi lielā skaitā (šogad - 42 tūkst.; ai, ai, ai!) turpinot izmantot bezvīzu režīmu un apmeklēt ļaunā diktatora pārvaldīto teritoriju. Smile
Vai tu esi kādreiz aizdomājies, kāpēc lai racionāli cilvēki brauktu uz Baltkrieviju, bez radniecības? Starp citu starp Baltkrieviju un KF vēl joprojām nav reālas robežas? Un turklāt braukāt uz turieni, tā vietā lai brauktu uz Poliju? Šis teksts vairāk uzdod jautājumus nevis atbildes ... turklāt cigarešu (utt) kontrabandu tur pazīst kopš 1920 gada, kad izveidoja robežu. Pie tam sankciju laikā, kontrabanda varbūt gan izvedot, gan ievedot Wink Es kā reizi noklausījos Jaunsudrabiņa stāstus par 20-10 gadu Latgali Wink No otras puses tu valsti ko kur pats pelni iztikas līdzekļus apsaukā, bet Baltkrievijai aizmirsti piekabināt kādu daiļskanīgāku vārdu, kā Baltkrievijas tirānija Wink
Bet tā starp citu, varu pieminēt kā tuvākais, kur Baltkrievijai esmu bijis ir Daugavpils Wink Man gan bija viena paziņa no Krāslavas, pat ļoti smuka meitene, bet es tā arī nekad nesaņēmos. Kur pie KF robežas gan es esmu bijis, pie paša staba. Wink
(2023-08-07 19:27)Zigfrids Raksta: Covid laikā antivakseru izcelšanos skaidroja visvisādi, tikai galveno cēloni noklusēja, jo tas bija ārkāāāārtīgi neērts. Vienkārši liela daļa sabiedrības ir pārstājusi ticēt šādām runājošām galvām, kuras par savu muldēšanu allaž nenes nekādu atbildību. Gan jautājumā par "drošajām un pārbaudītajām" vakcīnām, gan par daudz kā cita. Precīzi tas pats - ar braucieniem uz BY. Pēc 30+ gadiem nepārtrauktu melu ... nu, kurš saprātīgs cilvēks vēl ticēs šādiem briesmu stāstiem?
Tev kaut kāda interesanta matemātika sanāk, ka gan tikai 30+? 2023-1945=78+, jo padomju savienībā tika melots ārkārtīgi daudz, pamatā visa iekšpolitika bija samelota. Un es ceru, ka Latvijā sāk veidoties jaunas uzticības pilnas attiecības, kad nav jēga un vajadzība melot, bet nu jā mēdz būt atkritieni padomju melošanas tradīcijās, kā COVID laikā, kad Latvija atkārtoja tikai to, ko rakstīja preses atskaitēs. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Baltkrievija - Forumotajs - 2023-07-23 23:08
RE: Baltkrievija - hobbit_lv - 2023-07-24 1:19
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-07-25 12:25
RE: Baltkrievija - Zigfrids - 2023-08-07 19:27
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-08-08 1:57
RE: Baltkrievija - Zigfrids - 2023-08-08 9:06
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-08-09 18:21
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2024-04-01 19:55
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2024-05-10 20:13

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)