Baltkrievija
#6
Vai tu esi kādreiz aizdomājies, kāpēc lai racionāli cilvēki brauktu uz Baltkrieviju, bez radniecības?

1. Jābrauc, kamēr vēl var, paskatīties, vai tiešām ir tā, kā mūsu "nacionālisti" brēkā (par milzīgo atpalicību, utt.) un runājošās galvas (tipa, "ārlietu ministrs Rinkijs) publiski TV melo? Jābrauc tā vienkāršā iemesla pēc, lai nebūtu kā, piemēram, ar info no mūsu "sabiedriskajiem medijiem" savulaik par nodokļiem, kur, piemēram, Lielbritānijā iedzīvotāju ienākuma nodoklis esot 40(?)%, bet Latvijā - tikai 23 laikam, tāpēc Latvijā esot jāpaaugstina. Ha! Aizmirsa demagogi, ka tur vesela latviešu diaspora dzīvo ar radiniekiem LV. Smile Nu, un ... izrādās, ka 40% esot, bet bagātajiem. Latvju par minimālo algu strādājošie nabadziņi maksājot ievērojami mazāk pat par LV 23%. Tagad man tur ir paziņas, kuriem vienmēr var pajautāt, lai atsijātu šādu "objektīvu info" no TV Panorāmas. Smile
2. Ir vēl viens ļooooti noderīgs aspekts, bet par to es nerunāšu. Negribu, lai manu plānu kaut kādas "valsts 404" iestādes izjauc. Negribas izjust kārtējās cūcības no "valsts 404" varas puses attiecībā pret sevi. Šis būs tas gadījums, kad varēšu nedaudz atspēlēties komplektā ar izdevīgumu sev.

No otras puses tu valsti ko kur pats pelni iztikas līdzekļus apsaukā

Lūk, lūk, lūk. Velns, kā vienmēr, slēpjas detaļās. "Valsts, kur pats pelni iztikas līdzekļus". Un tagad man jādara viss, ko vien iegribas kariņiem? Šī ir lielas daļas dzīves uztvere. "VALSTS" mani baro, valsts mani uztura, utt. Nē, Forumotāj! Bet varbūt otrādi ir? Valsts, kurā es maksāju nodokļus [vēl pagaidām]? Smile Iztiku, ja vien neesmu slinks un muļķis, es nopelnīšu visur. Gan Baltkrievijā, gan Krievijā, gan Filipīnās, gan vienalga kur, un man ir 100% vienalga, kādā valodā runā tas, kurš mani atalgo. tāpēc manī tādas verga attieksmes pret saimnieku, kāda ir lielai daļai šeit dzīvojošo nav un nebūs. Parsonsikā brīvība un pašcieņa man atšķirībā no citiem ir vērtība. Un zini, izdodas šo iesēt arī bērnu galvās, kas dod gandarījuma sajūtu par to, ka vēl 4 brīvi cilvēki, pateicoties man, staigās pa šo planētu.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Baltkrievija - Forumotajs - 2023-07-23 23:08
RE: Baltkrievija - hobbit_lv - 2023-07-24 1:19
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-07-25 12:25
RE: Baltkrievija - Zigfrids - 2023-08-07 19:27
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-08-08 1:57
RE: Baltkrievija - Zigfrids - 2023-08-08 9:06
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2023-08-09 18:21
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2024-04-01 19:55
RE: Baltkrievija - Forumotajs - 2024-05-10 20:13

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)