Nigēras prezidents gāzts militārā apvērsumā
#6
No "valsts 404" iedzīvotāja pozīcijas raugoties, pat smieklīgi šķiet ES vadības kaucieni par to, ka Nigērā esot atslēgti kaut kādi tur Francijas TV kanāli. Briesmīgs informācijas brīvības ierobežojums, nedemokrātiski, bla, bla, bla ... Laikam nezina laienas un boreli, ka "valstī 404" jau kādu gadu Krievijas kanāli un pat ne tikai tie oficiāli aizliegti. Smile Smile Smile ... Bet nu, prātu paizkūkojuši penzionāri pie TV ar LTV Panorāmu neaizdomāsies, - var droši dragāt tālāk, nesamazinot ātrumu. Smile Smile

Tai pat laikā Francijas Āfrikas kolonijas koncentrē spēkus. Izskatās, ka būs bruņota intervence, ja vien ... jaunais Nigēras prezidents nepaspēs uzaicināt Vāgnera orķestrantus, kas, cik saprotu, viņam ir ticis piedāvāts. Komiski būs noskatīties kā "demokrātijas nesējiem" spalvas putēs. Smile

P.s. Tikai tad, kad esi uzzinājis, kā tiek izlaupītas Āfrikas valstis, sāc labāk saprast, kas un kā notiek šodienas "valstī 404". Latviešiem kura tur atmoda ir vajadzīga vispirms tam, lai beidzot saprastu, ka atrodamies neokoloniālisma pasaulē kolonijas statusā. Tie, kuri labi mācījušies skolā PSRS laikā, šodien sapratīs, ka sabiedrības mācības un vēstures skolotājai kopā ar komunistiem ir izrādījusies 200% taisnība jautājumos par rietumu imperiālismu. Diemžēl pēc gadiem "brīvības", "tirgus ekonomikas" un "demokrātijas" nākas to atzīt.

Autors - K. Pudniks. Raksts publicēts nesen pietiek.com:

"Ir LTV un LSM propagandētā ilūzija par dzīvi Latvijā. Un ir realitāte, kurai ar to NAV nekāda sakara. Un mēs taču to ļoti labi zinām... redzam, jūtam...
Saņemot ikmēneša rēķinus un piespiedu obligātos maksājumus, latviešu tauta saskaras ar skaudro realitāti... un, lai cik uzticīgi nešķistu LTV un LSM paustie ziņu raidījumi par saulaino nākotni... realitāti Jūs redzat un izjūtat citādāk... rēķini nemelo..."

"Tu taču zini, mans draugs... mana sirds sāp tāpat kā Tava... sāp par Tēvzemē Latvijā notiekošo netaisnību un par "varas" nodevību pret latvju tautu... to neredzēt var tikai tautas nodevēji un pašlabuma meklētāji... Izlikties, ka viss ir labi... nekādu problēmu... un tomēr 100 000 imigrantu Tēvzemē atrisinātu visas problēmas! Tiešām?"

Šeit man jāsaka, ka es nebūtu tik kategorisks. Ne tikai pašlabuma meklētāji un nodevēji ... nav tik ļauni, ka, piemēram, sarunuforums.lv publika sastāvētu lielākajā daļā no minētajām divām ļaužu kategorijām. Ir vēl vismaz divas - tie, kuriem ir vienalga, un muļķi.

"Diemžēl šodien vairs nenorit diskusija par to, vai pastāvēs suverēna valsts Latvija. Lai cik man pašam un arī Tev, dārgo lasītāj, tas smagi būtu, šodien jautājums ir jāstāda - VAI LATVIEŠI KĀ TAUTĪBA IZDZĪVOS? Vai dzīvos??? Vai mūsu senču lietās asinis par mums TIKS ATTAISNOTAS…
Ņemot vērā demogrāfisko KATASTROFU LATVIJĀ, tikai MUĻĶIS var apgalvot, ka viss ir lieliski, nekādu briesmu nav... Dziedāt un dejot uz savas tautas topošās kapavietas Mežaparka estrādē un IZLIKTIES par realitāti neredzošu patriotu..."

Par "patriotiem" - ļoti precīzi, tomēr šis vārds arī rakstā bija jāliek pēdiņās, ko autors nav izdarījis. Ir tomēr jānodala īstie patrioti no kvazipatriotiem ... nu, tipa Nacionālās apvienības krabjiem, kuri visur brēkājot par rūpi par latviešiem, nevar atbildēt uz vienkāršu jautājumu, ko KONKRĒTI (vismaz vienu lietu), atrodoties 10+ gadus nepārtraukti pie varas (Saeimas valdošās koalīcijas sastāvā) viņi ir IZdarījuši aprūpējamo latviešu labā. Smile Smile Smile Krieviski to sauc "подмена понятий" jeb "klausies manos vārdos, bet neskaties uz maniem darbiem". Viņi nav latviešu nacionālisti, viņi ir RUSOFOBI, un tās ir divas dažādas lietas, bet ne LSM, ne LTV to nemūžam nepateiks, jo viņu uzdevums ir pūst koloniālās administrācijas stabulē, pieiršot penzionāru smadzenes ar propagandu un demagoģiju. Nu, izņemot, varbūt, ja Raivis un pārējie "latvju nacionālisti" pasāks nepietiekami uzcītīgi kalpot saimniekiem, un tie būs devuši uzdevumu NA noliet "valsts 404" politikas samazgu bedrē.

"Šodien, lai Tu būtu Latvijas ienaidnieks, Tev jābūt ar visu sirdi PAR LATVIJU! Tev jāmīl sava TĒVZEME LATVIJA... ar to pietiek, lai Tevi noliegtu kā Tēvzemes sargu... Diemžēl tā ir patiesība!"

Jāteic, ļoti precīzi teikts.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Nigēras prezidents gāzts militārā apvērsumā - Zigfrids - 2023-08-05 11:01

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)