Padomju režīms
#1
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
20 gadi nodzīvoti šajā režīmā, ir personīga pieredze
Atbilde
#3
(2024-05-19 12:41)Kundalini1 Raksta: 20 gadi nodzīvoti šajā režīmā, ir personīga pieredze

Vai tas nozīme, ka tu paspēji dienēt padomju armijā?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
A- nē
B-jā
C-nav swarigi
D-cits viedoklis
Tam ir kāda nozīmē, atkarībā no manas atbildes
Atbilde
#5
Tam ir nozīme, kad tu ko stāsti - tu esi dalibnieks, vai pārstāsti ko esi dzirdējis. Teiksim par meža brāļu likvidēšanas operācijām, man bail ka nebūs neviens liecinieks. Wink Un pieredzei padomju savienība ir svarīgi arī pie kāda ģenseka tas notika. Wink
Turpretim, bērniem par "padomju laiku" ir ļoti romantizēts priekštats par to. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
nu Facebook ir tāda grupa
80tie, tur ir daudz stāstiņi
Atbilde
#7
ES paspēju nodienēt armijā pilnus 2 gadus. Ir kādi jautājumi šajā sakarā?
Atbilde
#8
jā nesaprotu, ko daži šprice uz šo faktu, čurā karstu
PSRS laikos tā bija ikdienišķa parādība, tāpat kā militārā mācība
es vel skolā automācību mācijos, tas bija liels plus skolas , pievilka skolēnus uz vidusskolu
Atbilde
#9
(2024-05-21 17:47)Zigfrids Raksta: Es paspēju nodienēt armijā pilnus 2 gadus. Ir kādi jautājumi šajā sakarā?

Kādi gan tur jautājumi? Bet mani savulaik pārsteidza, ka mans brālēns bija dienējis tankistos. Un es pats, nekur tālāk par runām saistībā ar dienestu nekur neesmu ticis, tā sakot, es pat pamanījos pie PSRS pases netikt.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)