404 valsts
#1
Lai arī šobrīd iet karsti Ukrainā, es ceru, ka būs tā, kā parasti ir bijis. Valsts "404" kārtējo reizi parādīs, pie kā noved korupcija visos līmeņos. Taisnību sakot, LV arī nav tālu no "404". Bet varbūt jau ir?
Atbilde
#2
Par ielās aptaujāto izpratnes līmeni, šķiet, liecina 2:48 vīrieša teiktais, ka "nevajadzētu viņiem vairāk DOT NAUDU". Smile Smile Smile
Skat., valstīs, kur viss ir pareizā veidā sakārtots, caur LV "pāreksportē" preces uz Krieviju. Valstī "404", kur viss ir kājām gaisā (ekonomika apkalpo politiku, nevis otrādi, un vēl tā pārcentība! ...) šis viss ir saprotams. Absurda teātris turpinās. Smile

P.s. Drusku smaidu izraisīja alkohola nozares čalīša teiktais par to, ka alkohols esot jāturpina pārdot krieviem, jo tas bojājot veselību. Smile ... un tas - "valstī", kura alko patēriņa uz 1 iedzīvotāju ziņā ir stabili pirmā ES un nesen esot ieņēmusi "godpilno" 2. vietu starp 170+ pasaules valstīm.
Atbilde
#3
Ukrainas armijas vergu gūstītāji nu jau pat epileptiķi "iesaukuši" un aizsūtījuši uz fronti, kur šis nomiris lēkmes rezultātā.

"Valsts 404" nākotne gadījumā, ja no visām šķirbām izlīdušie nacisti panāks savu, ja kāds vēl nav sapratis.
Atbilde
#4
(2023-08-05 12:05)Zigfrids Raksta: Ukrainas armijas vergu gūstītāji nu jau pat epileptiķi "iesaukuši" un aizsūtījuši uz fronti, kur šis nomiris lēkmes rezultātā.

"Valsts 404" nākotne gadījumā, ja no visām šķirbām izlīdušie nacisti panāks savu, ja kāds vēl nav sapratis.

Es patiesībā domāju, ka epileptiķim Ukrainā nav izvēles - Krievijas Federācijas armijas uzbrukums ir padarījis viņa dzīvi neiespējamu, un tur pat nav nozīme, kur tu mirsti aizmugurē vai frontē, jo kvalitatīvai dzīvei ir vajadzīgs miers, ko Vladimirs nepiedāvā nekādā variantā, "bez izrūnīšanas" Wink
Man pat ir šaubas, ka nosacīti mierīgos apstākļos pašā Krievijā ir labāk.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
To es Zigiti saprotu, tā ir aktīva pretošanās ienaidnieka iebrukuma gadījumā, un par to nav žēl cietumā sēdēt. Smile Es ceru, ka Zigītis arī tā rīkosies, ka Lukašenko tanki iebruks Latvijā

Ceri vien, tomēr tas tā nebūs. Par ko sēsties cietumā? Cīņā par kariņiem pie varas? Par ierēdniecības iespēju turpināšanos zagt? Par Stambulas konvenciju un praidu Rīgas ielās? Paldies, es personiski palaidīšu pa priekšu citus, kuriem tas viss ir svēts. Smile Smile Smile Un, ja mani vai dēlus ar varu kaut kur iesauks, pirmā iespēja, un es izsaucu pa rāciju Volgu ,man izskaidro, kā varu nonākt līdz pretējām pozīcijām, un es padodos. Riskēt ar veselību un dzīvību "valsts 404" dēļ? Nu, nē, tik muļķis es neesmu. Un arī dēliem to pašu iestāstīšu un iemācīšu.
Atbilde
#6
Es ceru, ka tava sieva tevi pie bērnu audzināšanas īsti nelaida, bet tikai baidīja viņus ar to ka ja neklausīs pasauks tēti. Big Grin Jo pedagoģiskas piegājiens ir reti amizants, un diez vai 21.gs atbilstošs. Un vienlaikus tas izskaidro, kāpēc tev ir dziļi naidīgas attiecības ar valsti, kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju. Tāpēc es Tev ar iesaku "pastaigāt gar jūru" un izdomāt attiecību modeli ar valsti kur noteicoša loma būtu Tev (un nevis sievai (valstij), tā sakot - varas dalīšana, kur, protams, ir iespēja "spiedīgas neapmierinātas vajadzības apmierināt informatīvā alko ... telegrāfā") .

1. Es bērnus neaudzinu tāpat kā kaķus. Tu, cik saprotu, atšķirību nesaproti. Tev pašam bērni ir?

kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju

2. Lūk, šis šodienas "patriotu" izpildījumā man nav saprotams. Nu, nespēju es saprast, nespēju. Ja esmu pārpublicējis pašas "valsts 404" datus par dzimstību un pievienojis savus secinājumus par tiem, tad es "novēlu dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju"? Nu, tas ir tikpat glupi, kā, ja tava sieviete nostājas uz svariem un lūdz sevi nosvērt, tu nolasi viņai svaru rādījumu, bet viņa sāk ķērkt, ka tu viņu uzskati par resnu, ka tu novēli viņai lieka svara dēļ saslimt ar kādu slimību un nomirt. Un beigās vēl piemetina: "Slepkava! Tu esi slepkava!" Smile Smile Smile Tev, iznāk, bija jāiebāž galva smiltīs un jāizliekas, ka tu neproti nolasīt, vai jāpasaka nepareizs svars (mīnus ... kg). Smile Smile Smile
Kādi patrioti, tāda valsts.
Atbilde
#7
(2023-08-25 17:56)Zigfrids Raksta: Es ceru, ka tava sieva tevi pie bērnu audzināšanas īsti nelaida, bet tikai baidīja viņus ar to ka ja neklausīs pasauks tēti. Big Grin  Jo pedagoģiskas piegājiens ir reti amizants, un diez vai 21.gs atbilstošs. Un vienlaikus tas izskaidro, kāpēc tev ir dziļi naidīgas attiecības ar valsti, kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju.  Tāpēc es Tev ar iesaku "pastaigāt gar jūru" un izdomāt attiecību modeli ar valsti kur noteicoša loma būtu Tev (un nevis sievai (valstij), tā sakot - varas dalīšana, kur, protams, ir iespēja "spiedīgas neapmierinātas vajadzības apmierināt informatīvā alko ... telegrāfā") .

1. Es bērnus neaudzinu tāpat kā kaķus. Tu, cik saprotu, atšķirību nesaproti. Tev pašam bērni ir?

kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju

Jā, par to ar iet runa, ka, iespējams, "tu pļauj to ko pats esi sējis", proti, tava mijiedarbība un iracionālās ekspektācijas (kas ir raksturīgas postpadomju cilvēkiem) ir radījušas tavas sliktās attiecības ar valsti, kas vīzdegunīgi attiecas pret cilvēkiem. Un savā ziņā, es pie šīs vīzdegunību vainotu valsts "jaunību" un pamestību.
(2023-08-25 17:56)Zigfrids Raksta: 2. Lūk, šis šodienas "patriotu" izpildījumā man nav saprotams. Nu, nespēju es saprast, nespēju. Ja esmu pārpublicējis pašas "valsts 404" datus par dzimstību un pievienojis savus secinājumus par tiem, tad es "novēlu dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju"? Nu, tas ir tikpat glupi, kā, ja tava sieviete nostājas uz svariem un lūdz sevi nosvērt, tu nolasi viņai svaru rādījumu, bet viņa sāk ķērkt, ka tu viņu uzskati par resnu, ka tu novēli viņai lieka svara dēļ saslimt ar kādu slimību un nomirt. Un beigās vēl piemetina: "Slepkava! Tu esi slepkava!" Smile Smile Smile Tev, iznāk, bija jāiebāž galva smiltīs un jāizliekas, ka tu neproti nolasīt, vai jāpasaka nepareizs svars (mīnus ... kg). Smile Smile Smile
Kādi patrioti, tāda valsts.
Attiecībā uz patriotiem tā ir, jo muļķi nevar būt nekas izņemot muļķus. Un tas ka 5 muļķi savācas un 6 no viņiem uzrīko patriotiski konservatīvu organizāciju, tas nemaina viņu būtību - viņi vēl joprojām ir muļķi. Un diemžēl muļķi ir neatņemama sabiedrības sastāvdaļa, bet nav normāli, ka aktīvākie un skaļākie sabiedrības locekļi ir muļķi.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#8
tava mijiedarbība un iracionālās ekspektācijas (kas ir raksturīgas postpadomju cilvēkiem) ir radījušas tavas sliktās attiecības ar valsti

Iracionālās ekspektācijas. Smile
O, jā, iracionālās. Liela daļa "valsts 404" pamatlikuma ir vienas vienīgas "iracionālas ekspektācijas", ne? Smile Zini, kāpēc musulmaņi tik ļoti nepatīk rietumu varai un mietpilsoņiem? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka viņi nopietni uztver jebkuru varas solījumu iedzīvotājiem un pieprasa to izpildi attiecībā uz sevi. Vai tas ir pamatlikums, vai tas ir vienkāršs likums, vai pat kāda "premjera" vai "prezidenta" publiska plātīšanās vai meli. ierindas latvietim tikmēr tas viss ir "iracionālas ekspektācijas", jo pilnīgi normāli šķiet, ka likumā ir rakstīts viens, bet tiesu lēmumos notiek pilnīgi pretējais, piemēram. Vislabākais vergs esot tas, kurš sevi svēti uzskatot par brīvu. Smile
Atbilde
#9
Bet tā ātrumā piekomentējot šo, valsts (t.i. pie varas esošie) šobrīd velk uz to, ka mums ir bez 5 minūtēm karastāvoklis, un tāpēc šobrīd valsts vajadzības ir pārākas par indivīda vajadzībām, un pateikt, ka viņiem galīgi nav taisnība, jau ar nevar.

По нашим данным, удар беспилотниками-камикадзе по военному аэродрому в Пскове наносился с территории стран НАТО, Эстонии и Латвии, при ПОЛНОМ контроле со стороны британских и американских спецслужб.
Атаки беспилотников с территории стран НАТО российские военные не ожидали, использовались военные дроны, устойчивые к помехам со станций РЭБ, прикрывающих аэродром.
Это акт войны по сути, блок НАТО открыто идет на конфронтацию и провоцирует прямой военный удар ВКС РФ по Эстонии и Латвии.
С таким же успехом, армия РФ без опознавательных знаков может запускать БПЛА-камикадзе по военным объектам в Латвии и Эстонии, уже нет в этом плане никаких ограничений.

Protams, ka ir bez 5 minūtēm karastāvoklis, ja "valsts 404" "varas" stulbeņi piedalās šādās akcijās. Pēc tam, kad kaut kas "atlidos" un noslaucīs no zemes tavu mājvietu, neaizmirsti brēkt pilnā rīklē, ka ļaunie krievi iebrukuši miermīlīgajā Latvijā. Kā otru variantu varu piedāvāt to, ka šeit nu jau ir tāpat kā Ukrainā, kur lēmumi uz vietas jau labi sen vairs pieņemti netiek. Tiek darīts viss, ko kolonizatori liek. Apsveicu! Šķiet, latviska Latvija ir vai nu jau uzbūvēta, vai tuvu gatavībai. Smile Ukrainā lielgabalgaļa iet uz beigām, izskatās, ka mēs būsim nākošie. Iemeslu atradīs, varat nešaubīties, godātie līdzpilsoņi.
Atbilde
#10
(2023-08-29 17:09)Zigfrids Raksta: tava mijiedarbība un iracionālās ekspektācijas (kas ir raksturīgas postpadomju cilvēkiem) ir radījušas tavas sliktās attiecības ar valsti

Iracionālās ekspektācijas. Smile
O, jā, iracionālās. Liela daļa "valsts 404" pamatlikuma ir vienas vienīgas "iracionālas ekspektācijas", ne? Smile Zini, kāpēc musulmaņi tik ļoti nepatīk rietumu varai un mietpilsoņiem? Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka viņi nopietni uztver jebkuru varas solījumu iedzīvotājiem un pieprasa to izpildi attiecībā uz sevi. Vai tas ir pamatlikums, vai tas ir vienkāršs likums, vai pat kāda "premjera" vai "prezidenta" publiska plātīšanās vai meli. ierindas latvietim tikmēr tas viss ir "iracionālas ekspektācijas", jo pilnīgi normāli šķiet, ka likumā ir rakstīts viens, bet tiesu lēmumos notiek pilnīgi pretējais, piemēram. Vislabākais vergs esot tas, kurš sevi svēti uzskatot par brīvu. Smile

Kāpēc iracionālas ekspektācijas? - Jo padomju cilvekam pat teorētiski nevarēja būt racionāls iespaids par valsti, jo varenā padomju valsts darīja tādas šausmu lietas, ka lai saglabātu kaut kādu cerību uz saprātu, vajadzeja aizliegt saprast realitāti un nodoties savai sapņu pasaulei. Un tad nāca 90-tie, kad visi kam nojausma bija par tiesībām un taisnīgumu bija "sasmērējušies" un jebkurš cilvēks domāja, ka ar tīru sirdsapziņu spēj izveidot saprast skaisto juridisko valsts sistēmu.  Līdz ar to saglabāt iracionālas ekspedīcijas  no valsts ir tikai loģiski, un tā nav indivīda problēma, bet sabiedrības.  Un brīdi, kad kāds sāk apgalvot, ka viņš jau nu gan ... es atbildu, - ej tak Big Grin No otras puses Latvijas valsts ir kā mazulis, "no kura novērsušies viņa vecāki" un ko no tāda var cerēt?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)