Krievija pēc sakaves ...
#3
Uz šo brīdi es esmu pārliecināts, ka viens nepareizais solis KF stratēģijā ir tā "psihošana" un "vispārējā kara histērija". Ar to ir tā kā ar kafiju, ir pirmais uzrāviens, bet pēc tam nāk "miegs", un KF nav vairs resursu ar ko "miegu" pārvarēt. Es nedomāju, ka dažādo rietumu avotu palīdzības jebkad atstās Ukrainu ne-kaujspējīgu, bet lai cik KF būtu bruņojusies, viņiem beigsies resursi un karavīri. Un manuprāt, jo zin arī KF štābs (tā sakot, savas kara spēles uz Ukrainas kartes ir veikuši un pie rezultātiem nonākuši). Turklāt uz 3 kara gadu sāksies arī resursu trūkuma iespaids, to resursu kurus KF importēja. Tā sakot, lielā KF "kaujas mašīna" sāks konkurēt ar saviem iedzīvotājiem, un tad "psihošana" un "vispārējā kara histērija" būs tā kas atgādinās, kāpēc tā ir. Kara sākumā daudzi krievijā ticēja, ka kaut ko iegūs par kara atbalstu, uz šo brīdi visos informācijas kanālos, kas ir pieejami KF propagandas darboņiem, tu vari saņemt ziņas, ka KF kaujas gars ir augsts un atliek vien pacieties un Ukrainai beigsies "dzīvā gaļa" un KF būs uzvarējusi. Turklāt ļoti profesionāli, Zigitis saņem informāciju krieviski, X saņem informāciju angliski, utt - FSB bija gatava karam. Bet mēs no savas padomju vēstures zinām, ka tie ir meli no pirmās kara dienas, un ka par to nolika galvu Pleskavas desantnieki. Uz šo brīdi KF stābs ir izskaitļojis, ka liela apjoma karadarbība, lielus un radikālus panākumus nenesīs, un ir "jāsasit pretinieka gaļa", diemžēl par to jāmaksā ar savu "gaļu", t.s., ne tikai Ukrainas militāristi ir padomju militarās skolas mantinieki, un kapāsimies no aizsardzības. Wink Tātad uzsvars ir likts uz ekonomiskiem resursiem - kurš ilgāk spēs izturēt un neaizmigt.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievija pēc sakaves ... - Forumotajs - 2023-10-01 22:55

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)