Krievija pēc sakaves ...
#5
Citāts:KF nav vairs resursu ar ko "miegu" pārvarēt. Es nedomāju, ka dažādo rietumu avotu palīdzības jebkad atstās Ukrainu ne-kaujspējīgu, bet lai cik KF būtu bruņojusies, viņiem beigsies resursi un karavīri.
Tam var piekrist tiktāl, ka jā, abas puses cer, ka pretinieks "lūzīs" pirmais, ar "lūšanu" saprotot jebko, kas neļauj turpināt karu - vai lai tas būtu ekonomisko, materiālo vai cilvēku resursu, vai politiskas gribas (turpināt karošanu) trūkums.

Kas attiecas uz resursiem, tad tur Ukraina tomēr ir sūdīgākā stāvoklī, jo:
  1. Materiāli Ukraina laikam tomēr ja ne par 100, tad par krietniem 99% ir atkarīga no Rietumu palīdzības. Jā, šobrīd nav viennozīmīgu indikāciju par to, ka Rietumu palīdzība pārskatāmā nākotnē varētu izbeigties pilnībā, tomēr arī Rietumvalstu vēlētājs var pārdomāt un tieši tāpat kā Krievijas gadījumā, arī Rietumu resursi nav gluži vis bezgalīgi. Un jādomā, ka šajā gadījumā Krievija tomēr ir vairāk gatava pakārtot ekonomiku karam pilnībā (kaut arī KF valdība šādu soli acīmredzami ļoti ļoti nevēlas).
  2. Cilvēku resursu Krievijai ir reizes vairāk, līdz ar to pie salīdzināmiem zaudējumiem Ukrainai karavīri beigsies pirmajai un ārzemju brīvprātīgie ar to diez vai pilnībā spēs kompensēt. 
Citāts: Bet mēs no savas padomju vēstures zinām, ka tie ir meli no pirmās kara dienas, un ka par to nolika galvu Pleskavas desantnieki.
Kas tieši ir meli? "Kijeva trijās dienās"? Man gan liekas, ka te ir ne tik daudz "meli", cik sūdīga plānošana un nekompetence izlūkošanas struktūrās, kura pilnībā kļūdījās aplēsēs par Ukrainā valdošo noskaņojumu, kā arī klasiskā krieviem raksturīgā paļaušanās uz "avosj".
Citāts: Uz šo brīdi KF stābs ir izskaitļojis, ka liela apjoma karadarbība, lielus un radikālus panākumus nenesīs, un ir "jāsasit pretinieka gaļa", diemžēl par to jāmaksā ar savu "gaļu", t.s., ne tikai Ukrainas militāristi ir padomju militarās skolas mantinieki
Es nedomāju, ka Ukrainas gadījumā vairs var runāt par "padomju militāro skolu", pirmkārt, ir pagājuši jau vairāk kā 30 gadi, otrkārt, tur tak 100% ka štābi ir pilni ar NATO padomniekiem un konsultantiem.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievija pēc sakaves ... - hobbit_lv - 2023-10-02 22:27

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)