Palestīnas okupācija
#18
(2023-10-09 22:34)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Interesanti ir tas, ka žīdi vazājas pa pasuali, raudādamies par 6 milj. nogalināto holokausta laikā, kamēr praksē ... laikam nav labāku skolnieku un "lietas" turpinātājiem vācu nacistiem par viņiem.
Es gan nedomāju, ka tas ir saistīts ar tautību. Ar ideoloģiju - jā, tas būs tuvāk patiesībai.

Hobbit, Tu esi atpalicis no dzīves. "Žīds" jau labi sen vairs nav tautība, bet gan pārliecība. Es savā dzīvē esmu tādus daudzus saticis, kuri vientiešiem "zīmēja" ciltskokus ar "vecmāmiņu ebrejieti". Ja Tev ir nauda (daudz naudas), tad tev ir visas iespējas kļūt gan par tīrasiņu žīdu, gan par britu ar visu UK pasi kabatā, gan vēl par daudz ko.
Zini, ir arī drusku cita, līdzīga parādība noteiktās aprindās. Ir vismaz divas tādas grupas - žīdi un geji ... Ierodies kādā žīdu saietā un sākas ... Sokrāts bija žīds īstenībā, Platons arī bija, ... īsāk sakot, visi labākie ļaudis civilizācijas vēsturē ir bijuši vieni vienīgi žīdi, tikai ļauno un nenovīdīgo goju "vēsturnieki" to slēpj un baidās atzīt. Tas pats - ar HS. Gan Sokrāts, gan Platons, gan Aristotelis, gan visi citi mīlējuši mazus zēnus, bet sazvērnieki noslēpuši patiesību no plašām tautas masām Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Palestīnas okupācija - Forumotajs - 2023-10-07 17:10
RE: Palestīnas okupācija - Zigfrids - 2023-10-10 16:41

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)