Neiedomājamas slepkavības
#3
(2023-11-06 10:09)hobbit_lv Raksta: Pirms runāt par "neiedomājām slepkavībām" (attiecībā uz svaigāko gadījumu) - vai ir tipa fakts, ka bērns bija ar vardarbīgas nāves pazīmēm?

KL 117.1 pants - Par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība).
KL 117.pants. Slepkavība pastiprinošos apstākļos.
117.2 2) noslepkavots mazgadīgais vai cita persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī;

(2023-11-06 10:09)hobbit_lv Raksta: Tā ka manuprāt, šajā stāstā skatītājs no malas var primāri vien apšaubīt tēzes par "policijas neizdarību" (es domāju, ka fakts, ka īrēto atrada jau nākošajā dienā, jau ir gana labs rezultāts),

Es domāju, ka Policija bija uzdevumu augstumos, bet šī norāde no tēva ir reti aizdomīga, kas varētu būt izmeklēšanas pavediens, - tipa tēvs nogalinājis bērnu un sievu un uzdod to par pazušanu.


Citāts:Šajā gadījumā nebija nekādas minimālas pazīmes, ka bērna minimālā labklājība ir apdraudēta. Ģimene normāla, māte ārsta uzraudzībā. Nav pamata atņemt vai ierobežot kādam vecāka tiesības. Vai arī, ja uz redzamā pamata kādu instances uzskatīs par obligātu izolēt, tas tikai mazinās depresijas skarto vēršanos pēc palīdzības un rezultāts būs kopumā vēl sliktāks.
Proti, jautājums ir ko sabiedrībai vajadzētu darīt, lai šādas lietas neatkārtotos, jo atzīsti nav normāli, kad "normālie" cilvēki mēdz nogalināt savus bērnus aizbildinoties ar depresiju!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Neiedomājamas slepkavības - Forumotajs - 2023-11-06 14:03

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)