Neiedomājamas slepkavības
#4
Citāts:noslepkavots mazgadīgais vai cita persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī;
Atslēgas vārds ir "apzinoties". Ok, cilvēks ar depresiju var racionāli apzināties, bet tas automātiski nenozīmē, ka viņš SPĒJ veikt darbības, kas no šīs apzināšanās izriet (t.i., veikt darbības, lai izbeigtu bezpalīdzību).
Citāts:šī norāde no tēva ir reti aizdomīga, kas varētu būt izmeklēšanas pavediens, - tipa tēvs nogalinājis bērnu un sievu un uzdod to par pazušanu
Nu vai cilvēkam vienkārši liekas, ka "varēja taču darīt vairāk" un ka "policija vispār ir visvarena", un ja neatrada, tad tikai tāpēc, ka īsti nemeklēja. Spēcīgas emocijas (un tādas cilvēku mierīgi var pārņemt, kad viņam ir pazudusi sieva un bērns) mēdz cilvēkus padarīt iracionālus, tas taču ir sen zināms.

Versija par nogalināšanu un uzdošanu - ok, policija, iespējams, izskata arī tādu, bet man personīgi nav baigā pamata sludināt tieši viņu.
Citāts:Proti, jautājums ir ko sabiedrībai vajadzētu darīt, lai šādas lietas neatkārtotos, jo atzīsti nav normāli kad normālie cilvēki mēdz nogalināt savus bērnus aizbildinoties ar depresiju!
Jautājums "ko darīt" ir miljona vērts un pat zinot atbildi uz to, nav fakts ka būs viegli vai kaut vai vispār iespējams īstenot tos pareizos secinājumus reālajā dzīvē.

Un otrs, cilvēks, kas ir bijis uzskaitē un reāli ārstēts no depresijas, nez vai var tikt uzskatīts par tādu, kas ar tādu varētu aizbildināties. Depresija, ja kas, ir reāla un ļoti nopietna slimība, nevis iedomas.

Un vēl, ja kāds būtu gribējis aizbildināties ar depresiju, tad jau kundzīte būtu atradusies, ne? A tā, viņa vroģe ir pazudusi purvainā apvidū, kas nozīmē to, ka ja vien mums nav darīšana ar kaut kādu rafinētu nozušanu "no radara" ar eventuālu jaunas identitātes iegūšanu, tad ir visai liela varbūtība, ka pazudušo sievieti neviens nekad neatradīs - gadījumā, ja viņa, piemēram, beigu beigās ir aizgājusi noslīcināties purvā...
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Neiedomājamas slepkavības - hobbit_lv - 2023-11-06 14:35

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)