Neiedomājamas slepkavības
#5
(2023-11-06 16:35)hobbit_lv Raksta:
Citāts:noslepkavots mazgadīgais vai cita persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī;
Atslēgas vārds ir "apzinoties". Ok, cilvēks ar depresiju var racionāli apzināties, bet tas automātiski nenozīmē, ka viņš SPĒJ veikt darbības, kas no šīs apzināšanās izriet (t.i., veikt darbības, lai izbeigtu bezpalīdzību).
Depresija nekvalificējās, lai iegūtu nepieskaitāmību, kas attaisnotu šādu noziegumu - kaut gan mēdiju un liberastu sabiedrība uz to spiedīs, ja Anna nonāks līdz tiesai.
(2023-11-06 16:35)hobbit_lv Raksta:
Citāts:šī norāde no tēva ir reti aizdomīga, kas varētu būt izmeklēšanas pavediens, - tipa tēvs nogalinājis bērnu un sievu un uzdod to par pazušanu
Nu vai cilvēkam vienkārši liekas, ka "varēja taču darīt vairāk" un ka "policija vispār ir visvarena", un ja neatrada, tad tikai tāpēc, ka īsti nemeklēja. Spēcīgas emocijas (un tādas cilvēku mierīgi var pārņemt, kad viņam ir pazudusi sieva un bērns) mēdz cilvēkus padarīt iracionālus, tas taču ir sen zināms.
Versija par nogalināšanu un uzdošanu - ok, policija, iespējams, izskata arī tādu, bet man personīgi nav baigā pamata sludināt tieši viņu.
Nu dabā viņš izskatās kā tāds nomaldījies bērns, kuram līdz apziņai nav aizgājis, ka viņa sieva ir pastrādājusi noziegumu, par ko viņai draud, tas kas viņai draud. Protams, policija nevar viņu par to apsūdzēt bez tiešiem pierādījumiem, par konspirāciju slēpt slepkavību.
Citāts:Proti, jautājums ir ko sabiedrībai vajadzētu darīt, lai šādas lietas neatkārtotos, jo atzīsti nav normāli kad normālie cilvēki mēdz nogalināt savus bērnus aizbildinoties ar depresiju!
(2023-11-06 16:35)hobbit_lv Raksta: Un otrs, cilvēks, kas ir bijis uzskaitē un reāli ārstēts no depresijas, nez vai var tikt uzskatīts par tādu, kas ar tādu varētu aizbildināties. Depresija, ja kas, ir reāla un ļoti nopietna slimība, nevis iedomas.
Es nedomāju, ka viņa bija jebkurā reālu psihiski slimo uzskaitē, un saasināšanās notika uz dzemdību pamata.
(2023-11-06 16:35)hobbit_lv Raksta: A tā, viņa vroģe ir pazudusi purvainā apvidū, kas nozīmē to, ka ja vien mums nav darīšana ar kaut kādu rafinētu nozušanu "no radara" ar eventuālu jaunas identitātes iegūšanu, tad ir visai liela varbūtība, ka pazudušo sievieti neviens nekad neatradīs - gadījumā, ja viņa, piemēram, beigu beigās ir aizgājusi noslīcināties purvā...
Nu ši ir ala Rusiņa lieta, - apsūdzetais nenoskaidrojamā prombūtnē.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Neiedomājamas slepkavības - Forumotajs - 2023-11-06 17:41

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)