[LV|EU] Tornis, 18.sezona
#1
Tā kā 17 sezona ar viesiem viņas gļukiem ir oficiāli nobeigta, jāsāk tomēr meklēt ko īsti spēlēt 18 sezonā. Un uz šo brīdi varētu turpināt trūcīgo karavīru stilu un izmēģināt spēlēt, ko no Antistasi Ultimate sērijas: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...3020755032  teiksim: CBF frakcijas, kas balstītas uz RHS  iekš  Chernarus 2020

3CBF
[*]Era: Modern
[*]Factions: AAF, Russian Federation, ARD, CDF, HIDF, LDF, TKA, US Army, USMC.
[*]Balancing: RHS

https://github.com/SilenceIsFatto/A3-Antistasi-Ultimate

Modliste:
.html   Antistasi_Ult.html (Size: 6,43 KB / Downloads: 124)

Un servera ielādei: https://official-antistasi-community.git...-up-a-game

Un būs jāizmanto pirmskara ace iestatījumus
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
ACE iestatījumi neizskatījās pēc tiem, ar kuriem mēs spēlējām kaut kad senāk, bet tas normāli, ACE kopš tā laika ir bijuši apdeiti.

Pagaidām izskatās, ka noteikti jāpielabo stamina, tā ir lielākā problēma. Ievainojumi visdrīzāk arī, bet tas pagaidām var gaidīt, uz šo brīdi mūs biežāk nošāva uzreiz nekā aizšāva...
Atbilde
#3
Aktuālā modliste
.html   antistasi_S18.html (Size: 6,43 KB / Downloads: 88)
Atbilde
#4
Nu sezona ir sākusies tīri jestri, gan pašu izpildījumā, gan ar interneta viesspēlētāju palīdzību Big Grin Uz šo brīdi varam uzskaitīt sekojošus panākumus:
 1. Ja viss ir ok ar seiviem un tā, tad šobrīd mums jau ir atslēdzies pirmais normālais ierocis (triecienšautene Zastava M21 - dienvidslāvu Kalašņikova hibrīds).
 2. Ir iekapčurēts diezgan liels daudzums tehnikas, t.sk. remonta un degvielas mašīnas, kā arī (ja nav jau pakāstas) varbūt arī pāris bruņmašīnas.
 3. Ir (vismaz bija) ieņemtas pāris zonas un mūs jau atbalsta pāris pilsētas.

Kas ir no negatīvā, mēs nemākam pareizi novietot HQ. Caur mūsu HQ ir staigājušas un braukājušas jau vismaz 1 kājnieku un 2 motorizētās patruļas, un, pēc viesspēlētāju ziņām, HQ vismaz vienu reizi ir ticis arī iznīcināts.

Īsāk sakot, HQ ir jānovieto pareizi, un tam ir až 3 kritēriji:
 1. HQ ir jāatrodas pie ceļa - likt HQ meža vidū ir nepareizi Big Grin
 2. HQ nedrīkst būt pie tāda ceļa, pa kuru kāds reāli var braukt/caurbraukt. Attiecīgi, vislabākā HQ vieta ir viensētā - ceļš tur aiziet, bet neviens cauri nebrauks.
 3. HQ nedrīkst atrasties pārāk tuvu vai būt labi redzams no pretinieka zonas, vai no ceļa, pa kuru atkal kāda patruļa nejauši var braukt.

Vēlāk, kad sakrāsim resursus garnizonam un stastiskajiem ieročiem, tas būs mazāk kritiski, bet sākumā šo gan vajadzētu ievērot.
Atbilde
#5
(2024-03-04 12:22)hobbit_lv Raksta: Nu sezona ir sākusies tīri jestri, gan pašu izpildījumā, gan ar interneta viesspēlētāju palīdzību Big Grin Uz šo brīdi varam uzskaitīt sekojošus panākumus:
 1. Ja viss ir ok ar seiviem un tā, tad šobrīd mums jau ir atslēdzies pirmais normālais ierocis (triecienšautene Zastava M21 - dienvidslāvu Kalašņikova hibrīds).

Īstenībā, šosezon patiesi ir šaubas par 'seiviem', jo uz šobrīdi reāls restarts no seiva veiksmīgs vēl nav bijis ir pamats šaubām, - tāpēc spēle iet netraukti, bez restartiem, bet ar iebūvētiem tīrīšanas mehānismiem.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Piektdienas vakara sesijā izmēģināju palidot ar triecienlidmašīnu (Su-25 ar nevadāmajām raķetēm). Spoileri - viss beidzās slikti Big Grin Bet lai vai kā, pāris secinājumi:
 • No dzelžu viedokļa: lidot ir grūti. Vai nu karte pati par sevi, vai nu uz tās ir par daudz aktīvu AI junitu, bet kopumā FPS ir zems/par zemu un lai to paceltu augstāku, ir jāupurē redzamības attālums un bildes kvalitāte, kas attiecīgi samazina laiku, kas paliek tēmēšanai. Katrā ziņā nav gluži tā, ka redzēt neko nevar (laukuma mērķus a ļa outposti var bombīt gana labi), bet atsevišķus kustīgus mērķus (piemēram, mašīnas vai bruņutehniku) redzēt nevar nemaz.
 • Visādi citādi, kā jau teicu, laukuma tipa mērķus ar nevadāmo munīciju bombīt var gluži labi. It kā...
 • Bet ir problēma: gaisā nedrīkst būt pārāk ilgi, jo atlido pretinieka aviācija un mani notriec, un Su-25 bez radara un ar savu smagnējumu nav īsti gaisā reāls pretinieks īstenajiem iznīcinātājiem (es domāju, ka mani notrieca MiG-29).
 • Kā rezultātā, ja tomēr lietojam lidmašīnas, tad principā varam runāt par 1-2 uzlidojumiem mērķim (mērķiem) vienā izlidojumā - tipa, pacēlāmies gaisā, aizlidojām uz rajonu, izgājām uz mērķi ne vairāk kā 2x, un uzreiz marš atpakaļ uz lidlauku sēsties un nobāzt lideni atpakaļ garāžā...

Vēl nianse, Su-25 ar nevadāmajām raķetēm bija viena tāda lidmašīna un tagad viņas vairs nav. Garāžā ir palikusi vairs tikai viena lidene (Albatross) ar lāzervadāmajām bumbām, bet es neesmu drošs, ka mums ir savietojams dezignators (vismaz tādā skaitā, lai nebūtu pārāk bail viņu zaudēt). Nu varbūt droni-kvadrakopteri jau ir atslēgušies...
Atbilde
#7
2024 gada 29. martā karte paziņoja, ka mēs esam uzvarējuši - sīkums bet patīkami. Pārlikām frakcijas, kaut kur kaut ko piekoriģējām un palaidām vēlreiz, tā sakot, nakts vēl bija agra. Big Grin
Principā ar 330h pietiek Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)