Par Forumu
#11
(2024-02-12 22:33)Zigfrids Raksta: Es lasu Solžeņicinu un priecājos, ka tie laiki beigušies.
_________________________________________________
Šobrīd esmu pārgājis uz komunikāciju specifiskā Krievijas forumā un esmu uzzinājis daudz jauna par "tiem laikiem". Ļoti interesanti. Raiba publika sākot no KF patriotiem un PSRS atjaunošanas atbalstītājiem līdz varas kritiķiem, no Ukrainas patriotiem līdz Izraēlas pilsoņiem un baltkrieviem Baltkrievijā un Eiropā. Esmu radis atbildes uz vismaz dažiem jautājumiem pašam sev, ko vāroties savā (Latvijas, Eiropas) sulā nekad nebūtu izdarījis. Apmeklēju pa lielam tikai 1 blogu, aktivitāte tajā ... šajā diennaktī uz šo brīdi 114 komentāru. Tēmas - visdažādākās. Tādu aktīvo blogu ir aptuveni 10. Bez blogiem ir tēmas. Kopā komentu visā forumā - 4973540. Tēmu - 33081. Forumam ir vismaz 18 gadi. Šobrīd aktīvas ir 14 tēmas. Šobrīd onlainā ir 29 reģistrētie. Kamēr rakstīju, forumā ir 7 jauni komenti.

Nu šis tavs komentārs, liek uzdot jautājumus, nevis sniedz atbildes. Ja tavs forums atrodas krievijā, tad viņu diezgan droši pieskata FSB. Gan iekšzemes krieviski rakstošos , gan ārzemju krievus - tur tikai nomainās FSB nodaļa. Protams, klasiskai atrunai ir vieta, ka arī lv zonu uzmana VDD. Bet lai nopietni iekļūtu VDD uzmanības lokā, man vajadzētu sirsnīgi pakumunicēt ar FSB ārzemju nodaļu liekas piekto, par kuru tagad sūdzas Francijas DGSI. Tas tā formāli.

Bet ja mēs abstrahējāmies no realitātes, un padomājam, ko tad šie no daudzajās realitātēs dzīvojušajiem cilvēkiem (kā to jauki apraksta Solžeņicins), kādas fantāzijas šie cilvēki mums var piedāvāt? Krievu valodas informatīvā telpa gana sen jau ir pazaudējusi jebkādu racionālisma pamatu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
Un es jau nu nenoniecinātu Kubele.lv forumu, jo ja šeit neko neraksta Zigītis, tad šeit publicē reklāmas boti. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
Krievu valodas informatīvā telpa gana sen jau ir pazaudējusi jebkādu racionālisma pamatu.

Kārtējā "mediju" klišeja. Jāatzīst, ka ļaudis ir dažādi, tomēr kopumā jāteic, ka uz kādu 5 latviski rakstošo forumu fona šis Krievijas forums varētu dalīt 1. un 2. vietu satura, izteiksmes brīvības un publikas sakarīguma ziņā. Ja neesi lietas kursā, LV cenzūra un pašcenzūra plosās jūtami aktīvāk nekā tur. Par FSB un VDD man nospļauties. Lai pieskata, ko grib.
Atbilde
#14
(2024-03-02 13:57)Zigfrids Raksta: Krievu valodas informatīvā telpa gana sen jau ir pazaudējusi jebkādu racionālisma pamatu.

Kārtējā "mediju" klišeja. Jāatzīst, ka ļaudis ir dažādi, tomēr kopumā jāteic, ka uz kādu 5 latviski rakstošo forumu fona šis Krievijas forums varētu dalīt 1. un 2. vietu satura, izteiksmes brīvības un publikas sakarīguma ziņā. Ja neesi lietas kursā, LV cenzūra un pašcenzūra plosās jūtami aktīvāk nekā tur. Par FSB un VDD man nospļauties. Lai pieskata, ko grib.

Zigiti es tev pilnīgi piekrītu, jo nevelti Igors Girkins sēž Krievijā cietumā par ekstrēmismu. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)