ASV prezidenta vēlēšanas 2024
#1
Tā sakot, 2024 gada 5 novembris ir mazāk par gadu. Un ko rāda socioloģiskās aptaujas:

Citāts:Blow to Biden as poll shows Trump in lead for 2024 presidential election
Trump ahead 47% to 43%, worrying some Democrats as others caution avoiding ‘mad poll disease’
https://www.theguardian.com/us-news/2023...esidential

Nu to ka vājais ASV prezidents Baidens deva piekrišanu KFBS iebrukumam Ukrainā, un nespēj nodrošināt NATO ieroču dominēšanu ir gana ilgām pēc sakarīgāka prezidenta nākotnē. Vienlaikus veids kā ar ASV apietas Izraēla, liecina to pašu.
No otras puses, tik nepopulāri kandidāti nav bijuši ilgu laiku.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Citāts:Nu to ka vājais ASV prezidents Baidens deva piekrišanu KFBS iebrukumam Ukrainā
Ko viņš būtu varējis darīt savādāk? Piedraudēt, ka uzbrukums Ukrainai tiks uzskatīts par uzbrukumu ASV? Big Grin
Atbilde
#3
(2023-12-11 0:23)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Nu to ka vājais ASV prezidents Baidens deva piekrišanu KFBS iebrukumam Ukrainā
Ko viņš būtu varējis darīt savādāk? Piedraudēt, ka uzbrukums Ukrainai tiks uzskatīts par uzbrukumu ASV? Big Grin

Man ir bails, ka Putinam bija 100% pieradījumi par Baidena dēla iesaisti pirms kara Ukrainas korupcijā, līdz ar to nav būtiski ko viņš varēja (ja nevarēja).
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
US House formally approves Biden impeachment inquiry 14/12/2023

House votes to formally authorize Biden impeachment inquiry
Republicans have failed to produce evidence showing president financially benefitted from family business dealings

The House voted Wednesday to formally authorize the impeachment inquiry into Joe Biden, even as Republicans have failed to produce evidence showing that the president financially benefitted from his family’s business dealings.
The House voted on partisan lines, 221-213 to launch the inquiry. The vote came hours after the president’s son, Hunter Biden, defied a subpoena to appear for a closed-door deposition with House members. Instead choosing to hold a press conference on Capitol Hill, Hunter Biden reiterated his willingness to testify publicly, an offer that House Republicans have rejected.
“I am here to testify at a public hearing, today, to answer any of the committees’ legitimate questions,” Hunter Biden said. “Republicans do not want an open process where Americans can see their tactics, expose their baseless inquiry, or hear what I have to say.”
Hunter Biden now faces two federal indictments on gun and tax charges. As he addressed reporters on Wednesday, Hunter Biden expressed regret over his past actions while denouncing Republicans’ “lies” about his family.
In a statement, Joe Biden denounced the Republican action as a “baseless impeachment stunt”. He insinuated that Republicans are avoiding “the issues facing the American people”. “Instead of doing anything to help make Americans’ lives better, they are focused on attacking me with lies. Instead of doing their job on the urgent work that needs to be done, they are choosing to waste time on this baseless political stunt that even Republicans in Congress admit is not supported by facts,” Biden said. “The American people deserve better.”
The impeachment inquiry will give Republicans more power to enforce subpoenas and defend their investigation in court. The White House has argued that House Republicans’ subpoenas are illegitimate because the full chamber never voted to authorize the inquiry, but that argument could be invalidated with a successful vote on Wednesday.
Earlier on Wednesday, the Republican chairs of the House oversight committee and judiciary committee, James Comer of Kentucky and Jim Jordan of Ohio, said in a joint statement: “Today, the House will vote on an impeachment inquiry resolution to strengthen our legal case in the courts as we face obstruction from the White House and witnesses. Today’s obstruction by Hunter Biden reinforces the need for a formal vote.”
The previous House speaker, Republican Kevin McCarthy, unilaterally launched the inquiry in September without a formal vote on the matter. At the time, a number of more moderate Republicans expressed concerns about launching a formal inquiry, given the lack of clear evidence about Biden’s involvement in his son’s business dealings.
Meanwhile, Comer and Jordan have already indicated they will move to hold Hunter Biden in contempt of Congress if the resolution passes. House Democrats defended Hunter Biden’s decision to defy his subpoena, accusing Republicans of attempting to “cherry-pick” testimony to advance baseless allegations against the president.


Pārstāvju palāta trešdien nobalsoja par oficiālu atļauju impīčmenta izmeklēšanai pret Džo Baidenu, lai gan republikāņi nav iesnieguši pierādījumus, kas liecinātu, ka prezidents ir guvis finansiālu labumu no viņa ģimenes biznesa darījumiem.
Parlaments balsoja par partizānu nostāju, 221-213, lai sāktu izmeklēšanu. Balsojums notika dažas stundas pēc tam, kad prezidenta dēls Hanters Baidens nepakļāvās pavēstei ierasties uz slēgtām durvīm ar Pārstāvju palātas locekļiem. Tā vietā, lai rīkotu preses konferenci Kapitolija kalnā, Hanters Baidens atkārtoti pauda vēlmi liecināt publiski, un Pārstāvju palātas republikāņi ir noraidījuši piedāvājumu.
"Es esmu šeit, lai šodien sniegtu liecību publiskajā uzklausīšanā, lai atbildētu uz jebkuru no komiteju likumīgajiem jautājumiem," sacīja Hanters Baidens. "Republikāņi nevēlas atklātu procesu, kurā amerikāņi var redzēt viņu taktiku, atklāt savu nepamatoto izmeklēšanu vai dzirdēt, kas man sakāms."
Hanteram Baidenam tagad ir izvirzītas divas federālas apsūdzības par ieročiem un nodokļu nodevām. Trešdien, uzrunājot žurnālistus, Hanters Baidens pauda nožēlu par savu pagātnes rīcību, vienlaikus nosodot republikāņu "melus" par viņa ģimeni.
Paziņojumā Džo Baidens nosodīja republikāņu rīcību kā "nepamatotu impīčmenta triku". Viņš norādīja, ka republikāņi izvairās no "problēmām, ar kurām saskaras amerikāņu tauta". "Tā vietā, lai kaut ko darītu, lai palīdzētu uzlabot amerikāņu dzīvi, viņi koncentrējas uz uzbrukumu man ar meliem. Tā vietā, lai darītu savu darbu ar neatliekamo darbu, kas jādara, viņi izvēlas tērēt laiku šim nepamatotajam politiskajam trikam, kuru pat Kongresa republikāņi atzīst, ka tas nav pamatots ar faktiem,” sacīja Baidens. "Amerikāņu tauta ir pelnījusi labāku."
Impīčmenta izmeklēšana dos republikāņiem lielākas pilnvaras izpildīt pavēstes un aizstāvēt savu izmeklēšanu tiesā. Baltais nams ir iebildis, ka Pārstāvju palātas republikāņu pavēstes ir nelikumīgas, jo pilna palāta nekad nav balsojusi par izmeklēšanas atļaušanu, taču šis arguments varētu tikt atcelts ar veiksmīgu trešdienas balsojumu.
Iepriekš trešdien Pārstāvju palātas pārraudzības komitejas un tiesu komitejas priekšsēdētāji Džeimss Komers no Kentuki un Džims Džordans no Ohaio kopīgā paziņojumā sacīja: "Šodien Pārstāvju palāta balsos par impīčmenta izmeklēšanas rezolūciju, lai stiprinātu mūsu juridisko lietu. tiesām, jo mēs saskaramies ar Baltā nama un liecinieku šķēršļiem. Šodienas Hantera Baidena šķēršļi pastiprina nepieciešamību pēc oficiāla balsojuma.
Iepriekšējais palātas spīkers, republikānis Kevins Makartijs, vienpusēji uzsāka izmeklēšanu septembrī bez oficiāla balsojuma par šo jautājumu. Tajā laikā vairāki mērenāki republikāņi pauda bažas par oficiālas izmeklēšanas sākšanu, jo trūkst skaidru pierādījumu par Baidena līdzdalību viņa dēla biznesa darījumos.
Tikmēr Komers un Džordans jau ir norādījuši, ka, ja rezolūcija tiks pieņemta, viņi gatavojas turēt Hanteru Baidenu, nicinot Kongresu. Pārstāvju palātas demokrāti aizstāvēja Hantera Baidena lēmumu nepakļauties viņa pavēstei, apsūdzot republikāņus mēģinājumos "izvēlēties" liecības, lai izvirzītu nepamatotas apsūdzības pret prezidentu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
US Supreme Court declines to fast-track Trump's 'absolute immunity' case

The US Supreme Court declined on Friday to immediately hear former president Donald Trump's claim that he is immune from prosecution, potentially delaying his 2020 election interference trial.
https://www.france24.com/en/americas/202...unity-case
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
GOP Legislators In 3 States Seek To Keep Biden Off 2024 Ballot
by Tyler Durden
Wednesday, Dec 27, 2023 - 01:30 PM

Authored by Savannah Hulsey Pointer via The Epoch Times (emphasis ours),
Pennsylvania State Rep. Aaron Bernstine, Georgia State Rep. Charlice Byrd, and Arizona State Rep. Cory McGarr released the following joint statement about their efforts and upcoming legislation to remove the current president's name from the ballot in Georgia, Arizona, and Pennsylvania.
"I am joining with PA Rep. Aaron Bernstine and AZ Rep. Cory McGarr to introduce legislation to remove Joe Biden from the ballot in response to the absurd ruling by radical Democrat judges in Colorado, removing Donald Trump from their ballot," Ms. Byrd said in a statement posted to X, formerly Twitter.
https://www.zerohedge.com/political/gop-...024-ballot
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/...s.a537921/
Citāts:Kolorādo Augstākā tiesa uzskata, ka Tramps pārkāpa šo konstitūcijas punktu, kad 2021. gada 6. janvārī viņa atbalstītāji, paša Trampa mudināti, iebruka Kongresa ēkā Vašingtonā, lai nepieļautu 2020. gada prezidenta vēlēšanu rezultātu apstiprināšanu.
Savukārt Trampa advokāti uzskata, ka šis neilgi pēc ASV Pilsoņu kara pieņemtais konstitūcijas labojums neattiecas uz valsts prezidentu. Arī vairāku štatu tiesas ir spriedušas, ka uz Trampu šis konstitūcijas labojums neattiecas. Tikmēr citos štatos turpinās tiesvedības.
Lietu izskatīs paātrināti
ASV Augstākā tiesa šo lietu izskatīs paātrinātā kārtībā. Jau 8. februārī tiesa uzklausīs Trampa advokātu un viņa diskvalifikācijas prasītāju argumentus. Sagaidāms, ka Augstākā tiesa savu lēmumu paziņos neilgi pirms 5. marta, kad Kolorādo un vēl 15 štatos notiks republikāņu priekšvēlēšanas, kurās izraudzīsies partijas kandidātu ASV prezidenta vēlēšanās novembrī.
Ja Augstākā tiesa piekritīs Kolorādo tiesas lēmumam, tad Trampam būs liegta iespēja kandidēt prezidenta vēlēšanās.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#8
https://edition.cnn.com/election/2024

Šī ir vietne, kur jāseko prezidenta vēlēšanām ASV. Nu vienīgais jāņem vērā, ka CNN ir privāta ko iespējamais nākamais bijušais prezidents Trumpis ir nodēvējis par  'fake media' jeb "viltus ziņu" izplatītāju. Smile
Un bijušais prezidents Trumpis, kā Republikāņu kandidāts uz atkārtotu ievēlēšanu no republikāņu partijas, uz šo brīdi ir ieguvis 247 punktus no vajadzīgajiem  1,215  punktiem, lai kļūtu par Republikāņu kandidātu. Bet tas netraucē CNN sajūsmināties par Nikijas Helijas pirmo uzvaru Vašingtonas federālajā apgabalā, kas viņai dod tikai pirmos 43 punktus.

Demokrātu piedāvājums gan ir bēdīgs. Baidenam vajag brīnumu, lai kļūtu populārākam.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#9
Trump sells Bibles for $59.99 amid mounting legal bills
Former President Donald Trump, now the presumptive 2024 Republican nominee, released a video on his Truth Social platform on Tuesday urging supporters to buy the “God Bless the USA Bible,” inspired by country singer Lee Greenwood’s patriotic ballad.

https://apnews.com/video/lee-greenwood-t...ac79cac093
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#10
"Obviously, This Is Very Bad News For Biden": Wall Street Reacts To Today's Red Hot Inflation Print

Coming into today's CPI number, which followed three previous red-hot inflation prints, we said that it's time for a "miss" (the first of 2024) not because the data demands it - on the contrary, prices continue to rise at a frightening pace - but because a dovish CPI print today would be the last opportunity for the Fed to set a timetable for a rate cut calendar ahead of November's election.
Well, you can wave goodbye to all that, because we just got the 4th consecutive "inflation beat" in a row...
... thanks to a boiling inflation print which saw every single CPI metric coming in hotter than expected - was a shock, not because it reflected reality, but because it effectively sealed Biden's fate because as Bloomberg's Chris Antsey writes, "obviously, this is very bad news for Joe Biden... we’re approaching the point where high inflation is bound to still be in voters’ minds when they head to the polls, regardless of how the price figures come in over summer."

"Acīmredzot šīs ir ļoti sliktas ziņas Baidenam": Volstrīta reaģē uz šodienas sarkano karsto inflācijas izdruku Pievēršoties šodienas PCI skaitlim, kas sekoja trīs iepriekšējām karstām inflācijas izdrukām, mēs teicām, ka ir pienācis laiks "izlaist" (pirmais 2024. gadā), nevis tāpēc, ka dati to prasa - gluži pretēji, cenas turpina pieaugt biedējoši. temps, bet gan tāpēc, ka ārprātīgs PCI izdruka šodien būtu pēdējā iespēja Fed noteikt grafiku likmju samazināšanas kalendāram pirms novembra vēlēšanām. Nu var no tā visa pamāt, jo tikko dabūjām ceturto "inflācijas sitienu" pēc kārtas... ... pateicoties spēcīgajai inflācijas drukāšanai, kurā katrs PCI rādītājs kļuva karstāks, nekā gaidīts, bija šoks, nevis tāpēc, ka tas atspoguļoja realitāti, bet gan tāpēc, ka tas efektīvi apzīmogoja Baidena likteni, jo, kā raksta Blumberga Kriss Antsijs, "acīmredzot, tas ir ļoti sliktas ziņas Džo Baidenam... mēs tuvojamies punktam, kad augsta inflācija noteikti joprojām būs vēlētāju prātā, kad viņi dodas uz vēlēšanu iecirkņiem, neatkarīgi no cenu skaitļiem vasarā.
https://www.zerohedge.com/markets/obviou...tion-print
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)