ASV prezidenta vēlēšanas 2024
#11
Leading House Democrat Adam Smith calls on Biden to end presidential bid
Ranking Democrat on armed services committee says debate was ‘alarming’ and urges president to stand aside

Pārstāvju palātas vadošais demokrāts Ādams Smits aicina Baidenu izbeigt prezidenta vēlēšanās Bruņoto dienestu komitejā ierindotais demokrāts saka, ka debates bija "satraucošas", un mudina prezidentu palikt malā https://www.theguardian.com/us-news/arti...biden-quit
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
https://www.project2025.org/

Projekts 2025 sasniedz 100 koalīcijas partnerus, turpina augt, gatavojoties nākamajam prezidentam

2024. gada 20. februāris 3 min lasīt
Kopēts

VAŠINGTONA — Mantojuma fonds šodien paziņoja, ka tā 2025. gada prezidenta pārejas projekts ir sasniedzis 100 koalīcijas partnerus.

Pols Dans , 2025. gada prezidenta pārejas projekta direktors, komentēja šo pavērsienu:

"Šis ir vēsturisks brīdis konservatīvajai kustībai. Kopš šī projekta uzsākšanas mēs zinājām, ka konservatīvajiem ir ļoti svarīgi nolikt malā domstarpības un sanākt kopā, ja mēs vēlamies, lai mūsu federālā valdība būtu viena no “cilvēkiem, no tautas un tautas labā”. Un sasniegt 100 locekļus mūsu konsultatīvajā padomē ir ārkārtīgi svarīgi. Amerikāņiem ir apnicis, ka viņu valdība tiek izmantota pret viņiem. Administratīvais štats labākajā gadījumā ir pilnīgi ārpus saskares ar amerikāņu tautu un sliktākajā gadījumā ir apbruņots pret viņiem. Mēs drīz sāksim vēsturisku federālās valdības reformu, lai tā atkal strādātu Amerikas tautas labā. Ar mūsu 100 locekļu spēcīgo koalīciju mums ir impulss, uzsākot šo kritisko gadu.

Projekts 2025 ir nepārspējams konservatīvās kustības vēsturē – gan pēc apjoma un apjoma, gan arī ar 100 dažādu grupu organizēšanu zem viena karoga. Koalīcija Heritage vadībā sistemātiski gatavojas veiksmīgai konservatīvai pārvaldībai mūsu valsts galvaspilsētā. Projekta 2025 četri pīlāri kopīgi pavērs ceļu efektīvai un vēsturiskai administrācijai: politikas programma , personāla atlase , apmācība un 180 dienu rokasgrāmata, lai 2025. gada 20. janvārī uzsāktu termiņu.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
Citāts:Tramps par viceprezidenta kandidātu izvēlas Ohaio senatoru Dž.D.Vensu
Donalds Tramps pirmdien savā sociālajā tīklā Truth paziņoja, ka par savu viceprezidenta amatu ir izvēlējies Ohaio senatoru Dž.D. Vensu. "Pēc ilgām pārdomām un pārdomām, kā arī ņemot vērā daudzu citu cilvēku milzīgos talantus, esmu nolēmis, ka ASV viceprezidenta amatam vispiemērotākā persona ir Ohaio štata senators Dž.D. Venss," viņš sacīja.
Mja, es vel joprojām esmu samulsis par to uzbrukumu viņam. Jebkurā gadījumā viņš ir nonācis uzmanības centrā, kas prezidenta kandidātam ir vajadzīgs.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#14
Džila Steina: Trampa apšaudes simptoms “satrauktā” ASV sistēmā

Milvoki (AFP) — Tāpat kā lielākā daļa amerikāņu, Zaļās partijas prezidenta amata kandidāte Džila Steina sacīja, ka ir šokēta, uzzinot par iespējamā slepkavas mēģinājumu kampaņas mītiņā nogalināt Donaldu Trampu.

Izdota: 14/07/2024 - 07:38 Pārveidots: 14/07/2024 - 07:36
2 min

Trīskārtējā Baltā nama trešās puses cerība un galēji kreisā aktīviste sestdien Milvoki rīkoja sava veida pretkonventu, protestējot pret gaidāmo republikāņu nacionālo konventu, kad palīgs viņu pavilka malā, lai pastāstītu, kas notika Trampa mītiņā. Batlers, Pensilvānija.

Papildus riebumam, ko viņa izjuta par šādu uzbrukumu kādam prezidenta amata kandidātam, karjeras ārste Steina intervijā aģentūrai AFP runāja par plašāku strukturālo krīzi, kas vajā nāciju.

Kāds ir Trampa uzbrukuma plašāks konteksts?

"Tas, kas šodien notika ar Trampu, manuprāt, ir ļoti nemierīgas sistēmas simptoms šobrīd — es domāju nemierīgu politisko sistēmu ļoti nemierīgā sabiedrībā," viņa sacīja.

"Tas ir tik skumji un tik traģiski. Savā ziņā tā ir aisberga redzamā daļa, jo mums ir ārkārtīgi nemierīga sabiedrība. Un ir ārkārtīgi svarīgi atzīt, ka neviens no mums nav pasargāts no tā sekām."
Kur slēpjas vaina?

"Dārdoņas, ko es šobrīd dzirdu dažās vietās, ir tā ir vardarbība, ko viņš ir pastrādājis pret citām," sacīja Steins, atsaucoties uz Trampu.

"Esmu dzirdējis ļoti skumjus, nožēlojamus dārdoņus. Šis nav īstais brīdis, lai apsūdzētu vardarbības upuri. Taču tas ir mūsu kā sabiedrības problēmas simbols. Mēs šobrīd atrodamies karojošās nometnēs. , un mums kā cilvēkiem ir jābūt līdzjūtīgiem."

74 gadus vecais Steins sestdien tikās ar Milvoki kopienas locekļiem, kuru "ļoti skārusi vardarbība".

"Viņi dzīvo ar šiem vardarbības jautājumiem un to, kā to pārvarēt. Un man jāsaka, ka mani ļoti iespaido viņu empātijas un kopības sajūta," sacīja Šteins.
Vai jūs baidāties no kampaņas?

"Cilvēki man bieži jautā, kāpēc es kandidēju šajā ļoti bīstamajā vidē, ja ir tik daudz naidīguma pret kandidātiem, kuri pieceļas un saka lietas neatkarīgi no tā, vai esat sistēmas iekšienē vai ārpus tās," sacīja Šteins.

"Un mana atbilde uz to vienmēr ir bijusi: lietas, no kurām es patiešām baidos? Klimata pārmaiņas mūs šeit izsitīs no ūdens, un tas varētu notikt acumirklī."

Pārtikas apgādes problēmas, "briesmīgā inflācija", strukturālā sairšana, sociālās kohēzijas "sabrukums" un karš ir tas, kas viņu neļauj naktīs nomodā.

"Tas ir tas, ko es jūtos apdraudēta, jo īpaši no daudzajiem konfliktiem, kuros mēs esam iesaistīti, pāriet uz kodolenerģiju. Varēju redzēt, ka Ukrainā mēs ejam uz kodolenerģiju," viņa paskaidroja.

"Lietas virzās uz augšu pa eskalācijas kāpnēm tādā veidā, kas ir absolūti biedējoši.
Vai jūs no tā baidāties vairāk nekā no ieroča?

— Absolūti, — Steins uzsvēra. "Un, ja mēs pieļaujam, ka bailes no slepkavas lodes neļauj mums kā sabiedrībai mobilizēties pret šīm ļoti skaidrajām briesmām, kas apdraud mūsu kā sabiedrības izdzīvošanu, mēs nonākam lielās nepatikšanās."
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)