Sarunu forums elvē
#1
Jā, starp citu ... Kas notiek sarunuforumā el vē? Cik esmu dzirdējis, Broņa un Kundalis ir prom, Aģents 0.7 pasen arī izdzēsies.
Atbilde
#2
(2024-02-13 15:26)Zigfrids Raksta: Jā, starp citu ... Kas notiek sarunuforumā el vē? Cik esmu dzirdējis, Broņa un Kundalis ir prom, Aģents 0.7 pasen arī izdzēsies.

Es domāju, ka Broņa no nomainījusi segvārdu un turpat vel grozās. Kundalis tika izmests par izrunāšanos. Es ar viņu Juglā neesmu redzējis jau pasen. Aģents 0.7 patiesi ar sen nav redzēts. Krimsonam ir iedalīta smilšu kaste https://www.sarunuforums.lv/index.php?topic=9859.0 , kas apakšforums Skabūzī. Un Krimsons ir viens no aktīvākajiem lietotajiem, bet jāatzīst, ka šai militāri - politikā saspīlējuma laikā , viņš ir izvēlējies dzīvoties alternatīvajā pasaulē.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Pavēroju notiekošo vakar. Tā sērīgi situācija Spārkas forumā izskatās. Komentatoru aktīvo kādi 10 .. 15 palicis un izskatās, ka lielu daļu laika admini savā starpā sarunājas.
Atbilde
#4
Es savukārt nesaprotu, ko tu velies no šis vecās tehnoloģijas? Tu tak zini, ka interneta forumi dzima
Citāts:Some of the first forum systems were the Planet-Forum system, developed at the beginning of the 1970s; the EIES system, first operational in 1976; and the KOM system, first operational in 1977.

One of the first forum sites (which is still active today) is Delphi Forums, once called Delphi. The service, with four million members, dates to 1983.

Proti, manā gadījumā man bija gadiņš Smile Diez ko Zigītis darīja 1983 gadā? Smile
Es droši vien 1983 gadā sāku lasīt tukšās pudeles vello rumbas iegādei Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
Saki, interneta forumu ēra ir garām? Smile Man, piedaloties kādā Krievijas forumā, kurā ir blogu apakšsadaļa un kurā diskutēju tikai vienā blogā no vesela saraksta (78 gab.), gan tā nešķiet. 10 mēnešos kopš bloga palaišanas - 230 tūkst. ziņojumu. Smile Bet labi, uzskatīsim, ka Tev ir taisnība. Smile Smile Smile
Atbilde
#6
(2024-03-13 11:03)Zigfrids Raksta: Saki, interneta forumu ēra ir garām? Smile Man, piedaloties kādā Krievijas forumā, kurā ir blogu apakšsadaļa un kurā diskutēju tikai vienā blogā no vesela saraksta (78 gab.), gan tā nešķiet. 10 mēnešos kopš bloga palaišanas - 230 tūkst. ziņojumu. Smile Bet labi, uzskatīsim, ka Tev ir taisnība. Smile Smile Smile

Nu es pieņemu, ka tavā krievijas forumā raksta krieviski, savukārt es kopš kāda 2010 gadā neesmu krieviski neko rakstījis viņu jocīgā alfabēta dēļ. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
Citāts:10 mēnešos kopš bloga palaišanas - 230 tūkst. ziņojumu.
Es neko daudz nezinu par sarunu forumu un tā, vienīgi te prasās piezīmēt, ka kvantitāte vēl pati par sevi nenozīmē arī kvalitāti, ne arī kalpo kā patiesības kritērijs (par cik nu šādā aspektā mūsdienās vispār var runāt).
Atbilde
#8
Kvantitāte un kvalitāte ... Nav runa par to, runa ir par to, ka viens otrs šeit, ja pareizi sapratu, deva mājienus, ka forumu formāts ir pagātne, un ko gan zigītis gribot? Izrādās, nav pagātne tomēr. Pie vainas, iespējams, ir kas cits. Sarunu foruma gadījumā - viena sievišķa ambīcijas, pie tam (cik smieklīgi!), kā tas bieži gadās, izveidotāju un sākotnējo entuziastu grupa savulaik esot aizgājusi no sapfourma, jo, redziet Mā (tās vietas fīreriene) esot darījusi sliktas lietas jeb ... to pašu precīzi, ko dažus gadus vēlāk pēc pilnas programmas piekopj svētā Spārka. Smile
Otrs latvisko forumu nīkuļošanas iemesls ir inhabitantu provinciālisms (vispār smaga LV sabiedrības problēma) un redzesloka šaurība.

Iedrukāju šo tekstu un nodomāju, ka esmu devis iespēju Forumotājam atkal palaizīt Spārkai no apkārtējiem slēpjamo vietu, bet lai jau tiek. Lai laiza un bučo uz veselību Smile

Ja par "jocīgo" alfabētu, tad, jā, tik tiešām, neesmu Orvela izgudrotā lozunga "Nezināšana ir spēks" adepts. Pat mana nedaudz vairāk par 20 gadiem vecā meita ir šausmās par ļaudīm, kuri dzīvo tepat blakus un dižojas publiski ar to, ka nezina krievu valodu.
Atbilde
#9
(2024-03-14 13:40)Zigfrids Raksta: Kvantitāte un kvalitāte ... Nav runa par to, runa ir par to, ka viens otrs šeit, ja pareizi sapratu, deva mājienus, ka forumu formāts ir pagātne, un ko gan zigītis gribot? Izrādās, nav pagātne tomēr.
Nejauši iemaldīties forumā gandrīz vai nav iespējams, kā, piemēram, stundām sēdēt tiktokā vai facebook ar insta (un es piekritu Trumpim, ka meta ir necilvēciska). Starp citu, liekas mūsu kaimiņu valsts ir sapratusi bezmaksas filmu publicēšanas propagandisko spēku un ir sākusi manas sākumskolas vēstures traktējuma reklamēšanu youtube. Ja es nebūtu tik ļoti aizvainojies par 90 gadu padomju vēstures atmaskošanas traumatismu, es būtu to debilismu uztvēris ka plurālisma viedokli Wink Bet es esmu uzmetis lūpu un esmu pikts pret visām nekorektām versijām.

(2024-03-14 13:40)Zigfrids Raksta: Sarunu foruma gadījumā - viena sievišķa ambīcijas, pie tam (cik smieklīgi!), kā tas bieži gadās, izveidotāju un sākotnējo entuziastu grupa savulaik esot aizgājusi no sapforuma, jo, redziet Mā (tās vietas fīreriene) esot darījusi sliktas lietas jeb ... to pašu precīzi, ko dažus gadus vēlāk pēc pilnas programmas piekopj svētā Spārka. Smile
Es neliktu tik lielu uzsvaru uz vienas personas. Es domāju, ka Spārka ir gana daudz izdarījusi, lai https://www.sarunuforums.lv/ būtu , gan tehniski, gan saturiski. Un nevar jau teikt, ka Spārkai ir sanācis viss, ko viņa vēlējās (gan pozitīvā, gan subjektīvā nozīmē) - tā sakot, "tie tārpiņi bojātā gaļā nemaz nav tik viegli dresējami, kā to vēlētos līderi", bet nu no otras puses - jā, "gaļa ir beigta".

(2024-03-14 13:40)Zigfrids Raksta: Otrs latvisko forumu nīkuļošanas iemesls ir inhabitantu provinciālisms (vispār smaga LV sabiedrības problēma) un redzesloka šaurība.
Gribētos jau lai cilvēki būtu pozitīvi brīvāki un atvērtāki un drosmīgāki, bet cilvēki ir tādi kādi viņi ir - un viņiem diemžēl ļoti bieži ir objektīvs pamatojums, kāpēc viņi ir tādi, kādi viņi ir.

(2024-03-14 13:40)Zigfrids Raksta: Iedrukāju šo tekstu un nodomāju, ka esmu devis iespēju Forumotājam atkal palaizīt Spārkai no apkārtējiem slēpjamo vietu, bet lai jau tiek. Lai laiza un bučo uz veselību Smile
Varētu padomāt, ka mēs esam kaut kādi konkurenti uz šo darbību Wink Es Spārkai ar jautāju, kas viņai ar Tevi ir par nesamierināmu kašķi, un viņa neko būtisku nevarēja pateikt, izņemot, lai tu pārstājot viņas izsekot! Tāpēc es Tev piedāvāju izsekot hobbit_lv, lai Spārka kļūst greizsirdīga Wink

(2024-03-14 13:40)Zigfrids Raksta: Ja par "jocīgo" alfabētu, tad, jā, tik tiešām, neesmu Orvela izgudrotā lozunga "Nezināšana ir spēks" adepts. Pat mana nedaudz vairāk par 20 gadiem vecā meita ir šausmās par ļaudīm, kuri dzīvo tepat blakus un dižojas publiski ar to, ka nezina krievu valodu.
Nu ja būtu iespēja izvēlēties dzīvi šeit vai kur citur - es tomēr izvēlētos dzīvi citur, kur tādas Krievijas nav Latvijai kaimiņos.Un es esmu gatavs palīdzēt jebkuram, kurš ir gatavs ieguldīt savu laiku un darbu, lai latvieši Latvijā nejustu diskomfortu nezinot vienu no nac. minoritātes valodām. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#10
Sveiki!
Nakata kngs pastāstīs, kāpēc vairs nav Sarunu forumā elvē.  
Bija reize, kad Spārka lūdza mani materiāli atbalstīt, bet tobrīd tas man nebija iespējams.
2023.gada otrajā pusē es to varēju un piedāvāju Spārkai.
Viņa man iedeva rēķinu ap 30 eiro, ko apmaksāt par foruma uzturēšanu. 
Es to samaksāju.
2023.gada jūlijā man čatā uzbruka "draudzenes" lumbergs (sieviete) un Camma, kuras tobrīd pildīja admina funkcijas un man liedza čatā izteikties, pēc tam kad protestēju jau foruma ierakstā - man uzlika roku dzelžus...ko dara cilvēks, kad viņu VARA izolē?....viņam ir tikai viena iespēja - lamāt varmākas...neko citu izdarīt nevar, jo ir liegtas iespējas izteikties - visu, kas objektīvi pateikts par lumbergu(sieviete) un Camma tiek dzēsts, bet nolamājot šīs atbilstošiem vārdiem, kas viņas ir arī patiesībā - tas tiek publicēts, lai citi foruma dalībnieki redz kāds es rupeklis.
 No foruma labas administrēšanas puses manas lamas pret lumbergs(sieviete) un Camma viņām bija jādzēš, jo lamāšanās nav pieļaujama un tā speciāli bija vērsta tikai pret viņām...šīs admines parādīja savu neprofesionalitāti un neatbalstamību admina amatam un tos publicēja...tur, kur es konkrēti norādīju uz viņu nekompetenci - to viņas izdzēsa un nepublicēja, bet tos postus, kur es bez variantiem palicis viņus lamāju - tos publicēja...redz, kāds sliktais...
Pagāja tur pat pusgads un man izteikties ir liegts, kaut arī esmu samaksājis par foruma uzturēšanu.
Jautāju Spārkai - varbūt var man atmaksāt naudu, ja nevaru šeit runāt? Varbūt sūdzēties PTAC?  
Atbildes nebija...nē, bija - mani vispār izbanoja no sarunu forums elvē.  
Sapratu, ka viņai kauns, ka nav naudas un es to publiskoju.   
Mans ieteikums palikušajiem foruma biedriem - Spārkai ir grūtības ar finansēm katru mēnesi nomaksāt tos 30 eiro, izveidojiet rindu, paši piesakieties un katrs samaksājiet vienu reizi gadā...nu, atradīsies 12 biedri, kuri var to atļauties...
Lai veicas!
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)