LSM filmas un seriāli
#1
Pagaidām LSM publicē filmas replay.lsm.lv. Pamatā tas ir lētas un drausmīgas, bet reizēm trāpās ar kas labāks.
Piemēram - https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/32...iska-drama

 
Kurjers. Vēsturiska drāma (12+)

Vēsturiska drāma par to, kā divi spiegi palīdzēja novērst kodolkara draudus 1962. gadā Aukstā kara laikā. VDK pulkvedis Oļegs Peņkovskis, vīlies padomju sistēmā, meklē iespēju sazināties ar slepenajiem Rietumu izlūkdienestiem. Britu izlūkošana jeb MI6 savervē britu uzņēmēju Grevilu Vinnu. Viņam jādodas uz Maskavu, jāsazinās ar Peņkovski un jāiegūst slepena militāra informācija par PSRS kodolprogrammu. Iegūtie slepenie dati par Kubā izvietotajiem PSRS kodolieročiem aizsāk konfrontāciju starp ASV un PSRS tā sauktajā Kubas raķešu krīzē.

The Courier. Apvienotā Karaliste, ASV, 2020. Režisors: Dominiks Kuks. Lomās: Benedikts Kamberbačs, Merabs Ninidze, Reičela Brosnahena, Džesija Baklija.

Benedikta Kamberbača piedalīšanās galvenajās lomā, kaut ar pēc 3 gadiem vien jau ir ievērības cienīgs fakts. No otras puse arī pats stāsts par reālu padomju ziņu pienesēju ASV, ir gana interesants.  Es kā reizi atminu padomju filmu par ASV spiegiem Savienības pēdējos gados, tur ar tā filma izskatījās ne mazāk "baltiem diegiem šūta".
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/32...ates-drama

Paralēlās mātes. Drāma

Divas sievietes, Dženisa un Ana, pirms dzemdībām nokļūst vienā slimnīcas istabā. Abas ir neprecētas, un viņu grūtniecība ir neplānota. Dženisa ir pusmūžā un neko nenožēlo, viņa ir sajūsmā par gaidāmo bērnu. Taču pusaudze Ana ir nobijusies, traumēta un jūt nožēlu. Dženisa cenšas viņu iedrošināt, kamēr abas kā mēnessērdzīgas slīd pa slimnīcas gaiteņiem. Daži vārdi, kurus viņas pārmij šajās stundās, rada starp jaunajām māmiņām ciešu saikni. Nejaušības dēļ tā pārtop par sarežģītām attiecībām, kas neatgriezeniski izmaina abu sieviešu dzīvi.
Madres paralelas. Drāma. Spānija, 2021. Režisors: Pedro Almodovars. Lomās: Penelope Krusa, Milena Smita, Israels Elehalde, Aitana Sančesa Hihona un citi.

Pedro Almodavars un Penelope Krusa, trūkst tikai Antonio Banderas, lai tas būtu LSM 10 gadus nepieejams darbs. Un Antonio nav, jo tā ir propagandas filma, par piemiņu Franko laikā noslepkavotiem cilvēkiem. Un mātes, lezbiska mīlestība (Almodavara garā) un vidējais tēlojums, ir tikai mēģinājums glābt šo filmu no aizmirstības.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)