Latvijas Aizsardzības industrija
#1
Citāts:Jo testos ir ieplānots, ka, lai varētu akceptēt šo mašīnu bruņojumam, tai jānobrauc 200 kilometru pa vispārējās lietošanas ceļiem. Pa vispārējās lietošanas ceļiem var braukt tikai mašīna, kura ir saņēmusi reģistrācijas numuru CSDD, bet CSDD nereģistrē transportlīdzekļus, kuri nav izgājuši atbilstības testus. Līdz ar to loks ir noslēdzies un PATRIA krājas stāvlaukumā.
"Mēs pastāvīgi konstatējam kaut kādas nianses, kas nav paredzētas normatīvajos dokumentos Latvijā. Viens no tiem ir, kā piedalīties ceļu satiksmē ar transportlīdzekli, kas vēl nav formāli nodots ekspluatācijā.
Tad, kad ražotājs ir izsniedzis mašīnai ekspluatācijas sertifikātu, tikai tad mašīnu drīkst reģistrēt.
Un tad, kad viņa piereģistrēta, tad viņa drīkst piedalīties ceļu satiksmē. Mūsu gadījumā mums šī te testēšana pa koplietošanas ceļiem ir jāveic, pirms mēs varam izsniegt sertifikātu.
Nu lūk – mēs nonākam tādā situācijā, ka īsti mēs netiekam pie testēšanas un armija netiks pie mašīnām. Tāds apburtais loks sanāk – mašīnu nevar piereģistrēt, jo nav izsniegts sertifikāts, sertifikātu nevar iegūt, jo mašīna nav notestēta", skaidro "Patria Latvia" valdes priekšsēdētājs Uģis Romanovs.
https://www.apollo.lv/8014482/video-latv...ilnibu-del

Diez kā tika testētas Fox automašīnas?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Citāts:Saskaņā ar portālā “Firmas.lv” pieejamo informāciju, “Defence Partnership Latvia” 2022.gadā strādāja ar 519 370 eiro apgrozījumu un 129 392 eiro zaudējumiem. Uzņēmums reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 203 777 eiro.
“Defence Partnership Latvia” līdzīpašnieki ir SIA “Patria Latvia” (70,03%), kuras vienīgais īpašnieks ir Somijā reģistrētais “Patria ISP”, un SIA “Unitruck” (29,97%), kas pieder Normundam Driļevskim.


Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)