Indija
#1
Citāts: It has been dubbed ‘Modinomics’ and, at first glance, Indian Prime Minister Narendra Modi’s economic policy appears to be paying dividends. India's GDP is rising and the country is on track to boast the world’s third-largest economy by 2027. However, as India’s super-rich see their wealth sharply rise, critics say the country’s poorest are being left behind. A recent report suggests there is more inequality in the country today than there was under the colonial British Raj period.
https://www.france24.com/en/video/202405...get-poorer

Tā ir nodēvēta par "Modinomiku", un, no pirmā acu uzmetiena, šķiet, ka Indijas premjerministra Narendra Modi ekonomikas politika dod dividendes. Indijas IKP pieaug, un valsts ir ceļā uz to, lai līdz 2027. gadam varētu lepoties ar trešo lielāko ekonomiku pasaulē. Tomēr, tā kā Indijas īpaši bagāto iedzīvotāju bagātība strauji pieaug, kritiķi saka, ka valsts nabadzīgākie tiek atstāti novārtā. Nesenais ziņojums liecina, ka šodien valstī ir lielāka nevienlīdzība nekā koloniālā britu Raj perioda laikā. 


Un Rīgā indiešu izcelsmes cilvēku ir uzradušies daudz. Un zinot Latvijas neveiksmes ar integrāciju, liekas ka turpinās naudas izzagšana no nekāds darbs netiek veikts.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)