Evikas laikmets JV
#1
Siliņa nomaina Kariņu «Jaunās Vienotības» vadītāja amatā

Par partiju apvienības "Jaunā Vienotība" jauno valdes priekšsēdētāju piektdien, 14. jūnijā, apvienību veidojošo partiju kopsapulcē ievēlēta "Vienotības" valdes locekle, pašreizējā premjerministre Evika Siliņa, informēja partiju apvienībā. Līdz šim politiskās organizācijas priekšsēdētājs bija Krišjānis Kariņš.
"Jaunās Vienotības" valdē turpmāk strādās arī partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, "Vienotības" valdes loceklis Edmunds Jurēvics, partijas "Kuldīgas novadam" pārstāve Inga Bērziņa, partijas "Tukuma pilsētai un novadam" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Limanskis, partijas "Valmierai un Vidzemei" pārstāvis Jānis Skrastiņš un Jēkabpils reģionālās partijas pārstāvis Kārlis Deikovskis.
Līdz šim valdē strādāja arī partijas "Vienotība" valdes loceklis Jānis Reirs. Iepriekš līdzšinējā valdē strādāja arī partijas "Valmierai un Vidzemei" vadītājs Jānis Baiks un Jēkabpils reģionālās partijas vadītājs Leonīds Salcevičs.
Savukārt Revīzijas komisijas sastāvā turpmāk strādās partijas "Tukuma pilsētai un novadam" pārstāve Inese Šīmane, partijas "Vienotība" biedrs Uģis Rotbergs un partijas "Vienotība" ārlietu sekretārs Edgars Ikstens. Līdz šim Revīzijas komisijas sastāvā bija arī partijas "Kuldīgas novadam" pārstāvis Artis Gustovskis.
Siliņa atzīmēja, ka partiju apvienībā ir būtiska paaudžu maiņa un svarīga apvienības attīstība. Viņa minēja, ka panākumi aizvadītajās Eiroparlamenta vēlēšanās nozīmē lielu atbildību, bet nākamā gada lielais izaicinājums būs pašvaldību vēlēšanas.
Tikmēr Kariņš norādīja, ka kopš viņa ievēlēšanas apvienības vadītāja amatā ir "aizvadīts ļoti intensīvs posms, kura laikā organizācija guvusi sabiedrības uzticību un attīstījusies".
Politisko partiju apvienību "Jaunā Vienotība" veido partijas "Vienotība", "Kuldīgas novadam", "Valmierai un Vidzemei", "Tukuma pilsētai un novadam", Jēkabpils reģionālā partija un Latgales partiju apvienība.
Valdes vēlēšanās piedalījās delegāti no katras apvienību veidojošas partijas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Drošības koncepcija, jaunuzņēmumu atbalsts, militārā ražošana, enerģētika: Rinkēvičs sola jaunas prezidenta iniciatīvas

https://www.lsm.lv/raksts/kas-notiek-lat...s.a559374/
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Dombrovskis atteicies no eiroparlamentārieša mandāta; viņa vietā būs Vaidere
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/...e.a561198/
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)