Google analytics paziņojums
#1
Sveicināts, Google Analytics lietotāj!
Kā jau tika ziņots, 2024. gada 1. jūlijā Google Analytics 4 īpašumi pilnībā aizstās Universal Analytics īpašumus. Sākot ar iepriekš minēto datumu, Google izslēgs visus Universal Analytics pakalpojumus un Universal Analytics saskarnes API, un tas nozīmē, ka Universal Analytics īpašumiem nevarēs piekļūt, izmantojot Google Analytics priekšgalsistēmu un saskarnes API. Ja jūsu īpašumi vēl nav pilnībā migrēti uz Google Analytics 4, skatiet migrēšanas ceļvedi, lai uzsāktu pāreju jau šodien.
Datu eksportēšana
Lai saglabātu piekļuvi Universal Analytics īpašuma datiem, ieteicams lejupielādēt vai eksportēt savus datus jau tagad. Ja tas netiks paveikts, izmantojot kādu no Google Analytics palīdzības centrā piedāvātajām metodēm, Google neatgriezeniski izdzēsīs jūsu datus un tos vairs nebūs iespējams atkopt. Ja vēsturisko datu eksportēšanai no sava Universal Analytics 360 īpašuma plānojat izmantot BigQuery integrāciju, ļoti iesakām to sākt darīt nekavējoties.

Produktu integrācijas
Universal Analytics dati un iestatījumi, kam piekļūstat, izmantojot reklāmdevēja, izdevēja vai citu produktu integrācijas, pēc pakalpojumu darbības apturēšanas vairs nebūs pieejami. Tālāk ir minēti piemēri.

  1. Universal Analytics mērķi un e-komercijas darījumi vairs netiks izmantoti jaunu reklāmguvumu novērtēšanai, tostarp saistītajos reklamēšanas kontos. Ja šie reklāmguvumi tiek izmantoti kopā ar viedo cenu noteikšanu, tas var ietekmēt reklāmu kampaņu veiktspēju.
  2. Tiks slēgti Universal Analytics mērķauditoriju saraksti. Tas var ietekmēt reklāmu kampaņu multivides aktivizāciju un veiktspēju.
  3. Netiks izpildīti ar Universal Analytics īpašumiem saistītie API pieprasījumi, tostarp pieprasījumi dzēst Universal Analytics datus, izmantojot User Deletion API. Tas nozīmē arī to, ka rīkos, kuru darbības pamatā tiek izmantota API, piemēram, rīkā Looker Studio, netiks rādīti Universal Analytics dati.
  4. Universal Analytics 360 īpašumu vēsturisko datu eksportēšanu un aizpildīšanu funkcijai BigQuery varēs pieprasīt tikai līdz 2024. gada 30. jūnijam (ieskaitot). Jau eksportētie dati būs pieejami funkcijā BigQuery.
  5. Tiks izdzēsti attiecinājuma projekti, kas bija daļa no attiecinājuma funkcijas (beta versijas) pakalpojumā Google Analytics.

Ar cieņu

Google Analytics komanda
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)