“Patrioti Eiropai”
#1
Ungārijas premjerministrs Viktors Orbans svētdien prezentēja jaunu aliansi ar Austrijas galēji labējo Brīvības partiju un galveno Čehijas opozīcijas partiju, kas cer piesaistīt citus partnerus un kļūt par lielāko labējo grupu Eiropas Parlamentā.
Orbans devās uz Vīni, lai prezentētu savas partijas Fidesz aliansi “Patrioti Eiropai” ar Brīvības partiju un bijušā Čehijas premjerministra Andreja Babiša partiju ANO dienu pirms Ungārijas pārņemšanas Eiropas Savienības rotācijas kārtībā uz sešiem mēnešiem.
Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā kopumā nostiprināja labējās partijas, lai gan to sniegums dažādās valstīs bija atšķirīgs, taču nebija skaidrs, cik lielā mērā tām izdosies sadarboties. Līdz šim tās ir bijušas sadalītas divās ES likumdevēja grupās, kā arī daudzās nesaistītās partijās.
<..>
Trīs partiju līderu parakstītajā "patriotiskajā manifestā par Eiropas nākotni" ir apšaubīti iespējamie plāni par "Eiropas centrālo valsti" un solīts "prioritāti piešķirt suverenitātei pār federālismu, brīvībai pār diktātiem un mieram".
https://www.france24.com/en/europe/20240...st-partiesProtams, būtu labi ja atnāktu Broņa mierīgi uzrakstītu par Austrumeriopas nacionālistu attieksmi pret Orbanu un citām centrāleiropas labējo kustībām Wink Un kā tas saskan ar to ka Lēpana savulaik ņēma "krievu naudu" partijas finasēsanai.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)