Overthrow kampaņa - 2 sezona
#11
Daži novērojumi, nonākot stadijā "mēs jau turam pāris pilsētas un operējam ar kādām nekādām naudas rezervēm":

1. Autocisternas būtībā ir vienreizējās lietošanas, izlēji tukšas un viss, var izmest, jo atkaluzpildīt viņas nevar. Un tas pie tā, ja helikopteram pilnai bākai vajag 2 autocisternas... attiecīgi, ar cisternām pildām tikai to, ko nevar uzpildīt zapravkā - helikopterus un laivas. Visu pārējo ņemam tauvā un velkam uz zapravku un pildam tur.
2. Visi vraki, kas iekrīt jūrā, nav jaucami un utilizējami - izjaukt tos var, bet tā kā ar mašīnu piebraukt tur nevar, tad materiāli jāvāc laivā, bet - laivā ielien ļoti maz (1 max 2 porcijas metāla), un to pēc tam no laivas tik un tā nevar dabūt ārā, lai aizvestu uz veikalu nodošanai... tā ka forget about it.
3. Pilsētās, kurās ir liels pretuzbrukumu risks (Rautake, Tavu?) uzsvars jāliek nevis uz policiju, bet uz militārā garnizona izvietošanu. Tāda opcija šur tur ir pieejama (caur Y menu), jāskatās arī pilsētā, vai nevar to kaut kur piemērot. Tas, saprotams, ir dārgāk nekā policija, bet ļauj garnizonēt arī pretgaisa, prettanku karavīrus un ložmetējniekus.
4. Autonomos statiskos ieročus nav jēgas vākt, tie saglabā savu lojalitāti zilajai pusei, visdrīzāk nešauj pa zilajiem un mūsējie boti uzskata viņus par naidīgiem. Attiecīgi, ir jēga vākt tikai cilvēka lietojamos statiskos ieročus un lietot tos manuāli.
5. Warehousus jābūvē tikai 99% drošās vietās (mūsu pilsētās ar iedzīvotāju skaita zem 100), jo mēs vakar zaudējām noliktavu pretuzbrukuma laikā pie Rautakes. Un es nedomāju, ka mums vajag vairāk kā 1 Warehousu uz salas, drīzāk blakus esošajam Warehousam vajag uzbūvēt ērtu teleporta punktu, lai visu vairumā ietrofejoto var vest uz turieni.

Daži papildinājumi iepriekš rakstītajam:
Citāts:Izjaucot un nododot lūžņos sadegušu transportlīdzekli, ar šiem lūžņiem arī var atgūt ap 200 $ par transportlīdzekli... varbūt vairāk, ja tas ir kaut kā liela lūznis. Jāņem gan vērā, gan lūžņa savākšanai vēlams vismaz offroads vai kravinieks, pārējiem maza ietilpība un visi lūžņi nesalīdīs.
Lūžņi jāved uz pilsētu ar zemu stabilitāti, tur būs labāka pārdošanas cena.
Citāts:Ienākumi no izīrētā nekustamā īpašuma ir relatīvi niecīgi uz pārējā fona - man ienāk ap 150$ uz ciklu, bet man jau ir diezgan daudz īpašumu ievācies.
Atkarīgs no īpašumu apjoma, stabilitātes utt., bet ar laiku tas principā var kļūt par galveno ienākumu avotu.
Atbilde
#12
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
Visumā okay, būs jāspēlē vel kadreiz, bet beigu trūkums gan ir komika Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)