tornis[LV] ArmA-3 Latvijas serveris - 1 sezona
#7
Es domāju, ka mums ir kopā ir 3 problēmas, par kuru es nevienu nezinu, kādā progresa statusā viņas ir:
1. Uzlikt uz servera addonus;
2. Uzlikt uz servera un palaist kādu addonus lietojošu misiju testa nolūkos un pārliecināties, ka viss properly strādā (tam lielsiki noder Antistasi, jo viņa automātiski detektē RHS un ACE modu klātbūtni, un ja viņus atrod, tad ņem vērā, ja ne, tad ne un startējas kā vaniļa. Antistasi PBO fails man ir, vēl ir variants, paņemt uzreiz aktuālo 2.2 versiju no Githuba te: GREENFOR (par zaļajiem pret zilajiem un sarkanajiem)) vai BLUFOR (par zilajiem pret zaļajiem un sarkanajiem).
3. Kas attiecas uz misijas izvēli, es domāju, ka būtu saprātīgi turpināt iesākto Liberation - ja vien tehniski var pārcelt seivu uz serveri (baumo, ka nevarot, bet vajadzētu pārliecināties).

Ja seivi nav pārceļami, tad varam sākt štukot, ko spēlēt, jo praktiski visas misijas tad jāsāk no sākuma. Man labāk patīk Antistasi, bet var kapāt arī Liberation vai, eventuāli, arī kādu citu misiju.

Man saprast addonu un misiju štelli ļoti palīdzētu iespēja papētīt direktorijas uz servera, kur viņas atrodas un kas viņās iekšā (gan attiecībā uz addoniem, gan uz misijām).

Citāts:Downloads / Arma 3 / Scenarios / Co-op missions / Liberation Co-40
http://www.armaholic.com/page.php?id=29337
Šitā ir vaniļas misija, kur jāspēlē par NATO pret CSAT, un bez ACE. Ja vien nav tā, ka Tu īpaši gribi Liberation vaniļas mērcē (bez krieviem un ISIS), tad tīri no testa viedokļa šī misija mums nedod neko - to, ka vaniļas misijas uz servera iet gana stabili, mēs laikam tā kā noskaidrojām?
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: tornis[LV] ArmA-3 Latvijas Antistasi serveris - hobbit_lv - 2020-02-04 1:14
RE: KP Liberation - spelmanis - 2020-03-30 0:52

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)