tornis[LV] ArmA-3 Latvijas serveris - 1 sezona
#8
(2020-02-04 3:14)hobbit_lv Raksta: Es domāju, ka mums ir kopā ir 3 problēmas, par kuru es nevienu nezinu, kādā progresa statusā viņas ir:
1. Uzlikt uz servera addonus;
2. Uzlikt uz servera un palaist kādu addonus lietojošu misiju testa nolūkos un pārliecināties, ka viss properly strādā (tam lielsiki noder Antistasi, jo viņa automātiski detektē RHS un ACE modu klātbūtni, un ja viņus atrod, tad ņem vērā, ja ne, tad ne un startējas kā vaniļa. Antistasi PBO fails man ir, vēl ir variants, paņemt uzreiz aktuālo 2.2 versiju no Githuba te: GREENFOR (par zaļajiem pret zilajiem un sarkanajiem)) vai BLUFOR (par zilajiem pret zaļajiem un sarkanajiem).
3. Kas attiecas uz misijas izvēli, es domāju, ka būtu saprātīgi turpināt iesākto Liberation - ja vien tehniski var pārcelt seivu uz serveri (baumo, ka nevarot, bet vajadzētu pārliecināties).

Šeit es  tev ieteiktu dziļi ievilkt elpu, un nomierināties. Un izdomāt visu kārtīgi, lai to var izdarīt ātri un pietiekami vienkārši. Agrāk par piektdienas vakaru neviens spēļmantiņu iekšā neslēgs, un neko tur nedarīs. Tagad mierīgi un bez stresiem: 1.kuru .pbo tu gribi piektdien palaist?
2. kuriem moduļiem ir jābūt !workshop mapē, šim konkrētam .pbo?
   
(2020-02-04 3:14)hobbit_lv Raksta: Ja seivi nav pārceļami, tad varam sākt štukot, ko spēlēt, jo praktiski visas misijas tad jāsāk no sākuma. Man labāk patīk Antistasi, bet var kapāt arī Liberation vai, eventuāli, arī kādu citu misiju.
Kādās datnes glabājas progresa backups? Ja to nevar iebarot serverim, vai tu piekrīti sākt no sākuma (tā sakot Jāņi gana tālu vēl ir!)?
(2020-02-04 3:14)hobbit_lv Raksta: Man saprast addonu un misiju štelli ļoti palīdzētu iespēja papētīt direktorijas uz servera, kur viņas atrodas un kas viņās iekšā (gan attiecībā uz addoniem, gan uz misijām).

Vienīgais ko varu tev ieteikt, izveido trīs mapes un izpildi pamācību, un tu iegūsi gatavu koku.
Vai arī piektdien mēs varam apmainīties ar arhīviem. Es uztaisīšu piektdien ftp uz win10.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: tornis[LV] ArmA-3 Latvijas Antistasi serveris - Forumotajs - 2020-02-04 4:32
RE: KP Liberation - spelmanis - 2020-03-30 2:52

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)