tornis[LV] ArmA-3 Latvijas serveris - 1 sezona
#14
(2020-02-09 18:45)spelmanis Raksta: Trūkumi klasiski - lokainā ACE medicīna (jāspēlē it kā tu būtu bebibitis, kurš mirst no katras skrambas),
Ar medicīnu ir tā, ka viss atduras pret asins zudumu. Kamēr tas ir minimāls (vai tuvumā ir iespēja ieliet papildus asinis, plus pievaktēt pulsu un asinsspiedienu), tikmēr viss ir kontrolējams.

Ko varu ieteikt:
1. Nēsāt līdzi bez 10 pārsējiem un 5 morfijiem vēl arī pāris splintus (šinas) un priekšmetu, kas saucas Personal Aid Kit (PAK). Pēdējais pie pārsieta un šinēta (ja vajadzīgs) ievainojuma ļauj izārstēties pilnībā, vismaz teorētiski. Pie sevis (un es kopš ACE apdeita ar "jauno medicīnas modeli" spēlētāju kā mediķis) gan esmu novērojis, ka viņš ne vienmēr ir pieejams - pirms tam var būt vajadzīgs ieliet asinis. Ko bez mediķa izdarīt būs pagrūti...
2. Ievainojuma gadījumā maksimāli ātri pārsieties, jo - atkārtošos - visas ACE medicīnas problēmas būtībā izriet no asins zuduma.
3. Ja Tavā grupā ir AI mediķis, viņam tik un tā vajadzētu automātiski doties Tev palīgā bezsamaņas gadījumā arī ar visu ACE. Varam kādā reizē patestēt, vai grupas komandieris var norīkot AI mediķi doties kādam palīgā, un vai tas dod sagaidāmo rezultātu (t.i. vai bots dakterē labāk kā dzīvs cilvēks - kas teorētiski var gadīties, jo bots tērēs daudz mazāk laika uz diagnostiku un lēmuma pieņemšanu.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: tornis[LV] ArmA-3 Latvijas Antistasi serveris - hobbit_lv - 2020-02-09 19:18
RE: KP Liberation - spelmanis - 2020-03-30 2:52

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)