tornis[LV] ArmA-3 Latvijas serveris - 1 sezona
#11
Humoram, no Antistasi misiju labojumiem:
- Vehicles are much less likely to fly off into the sky while you're placing them.
- Fixed the player being able to take Petros as a prisoner.
Atbilde
#12
Serveris tehniski (kopsavilkums):

1. ServerConfig.cfg fails:
- nodefinēta admina parole;
- ierakstīts misijas nosaukums;
- nodefinēta servera parole (vajag? vai mēs gribam cilvēkus no malas testa režīmā? brīvie serveri lielākoties pievelk gadījuma spēlētājus kā medus pievelk mušas)

2. Addoni:
- iekopēti root direktorijā @ folderu veidā (labāk tomēr iekopēt ar rezervi visus, kuri kaut teorētiski varētu būt vajadzīgi - ierakstīt aktīvos modus komandu rindā un pārkopēt to bikeyus būs vieglāk un ātrāk, nekā vajadzības gadījumā kopēt šurpu turpu gigabaitus pašu modu);
- vajadzīgo addonu nosaukumi ierakstīti servera aplikācijas komandu rindā;
- roota direktorijas folderī "keys" iekopēti vajadzīgo addonu bikeyi.

3. Misija
- PBO faila formātā iekopēta roota direktorijā "MPmissions" (nosaukumam pirms .pbo jāsakrīt ar to, kas ierakstīts ServerConfig.cfg failā).
- Misiju varot brīvi reneimot, bet starp brīvo nosaukumu un .pbo pa vidu varētu būt vajadzīgs salas nosaukums: MisijasNosaukums.Altis.pbo

Misiju var dabūt:
- paņemt no failiem.lv arhīva;
- panemt oriģinālu no Steam Workshop, izmantojot rīku Steam Workshop Downloader;

4. ACE uzstādījumi:
- turēt pie rokas TXT failu ar esošajiem uzstādījumiem;
- pēc servera palaišanas "lomu izvēles" logā ielogoties kā adminam;
- nākošajā logā caur pogu CONFIGURE ADDONS ieimportēt addonus.

5. Seivs:
- Pēc tam, kad misija veiksmīgi palaidusies "no nulles", šatdaunojam serveri un pēc izmaiņu laika identificējam īsto user.vars.ArmA3Profile failu, kurā spēle seivu ierakstījusi.
- Bekapojam oriģinālo seivu;
- Aizstājam to ar seivu no lokālhosta mašīnas un to atbilsotši pārsaucam.
- Ja seivs neielādējas, atgriežam vietā oriģinālu no bekapa.

Droši vien kaut ko aizmirsu Big Grin
Atbilde
#13
No 2 naktī 09.02.2020 serveris ar pēdējo Liberation versiju griežas uz servera ar pamata modiem un sākot no pēdējās saglabātas versijas.
Trūkumi klasiski - lokainā ACE medicīna (jāspēlē it kā tu būtu bebibitis, kurš mirst no katras skrambas), boti, kas sprūst ( un sprāgst (lido gaisā)). No otras puses var tik sūdzēties par laika trūkumu.
Spēlēt vai nespēlēt - mūžīgais jautājums!
Atbilde
#14
(2020-02-09 18:45)spelmanis Raksta: Trūkumi klasiski - lokainā ACE medicīna (jāspēlē it kā tu būtu bebibitis, kurš mirst no katras skrambas),
Ar medicīnu ir tā, ka viss atduras pret asins zudumu. Kamēr tas ir minimāls (vai tuvumā ir iespēja ieliet papildus asinis, plus pievaktēt pulsu un asinsspiedienu), tikmēr viss ir kontrolējams.

Ko varu ieteikt:
1. Nēsāt līdzi bez 10 pārsējiem un 5 morfijiem vēl arī pāris splintus (šinas) un priekšmetu, kas saucas Personal Aid Kit (PAK). Pēdējais pie pārsieta un šinēta (ja vajadzīgs) ievainojuma ļauj izārstēties pilnībā, vismaz teorētiski. Pie sevis (un es kopš ACE apdeita ar "jauno medicīnas modeli" spēlētāju kā mediķis) gan esmu novērojis, ka viņš ne vienmēr ir pieejams - pirms tam var būt vajadzīgs ieliet asinis. Ko bez mediķa izdarīt būs pagrūti...
2. Ievainojuma gadījumā maksimāli ātri pārsieties, jo - atkārtošos - visas ACE medicīnas problēmas būtībā izriet no asins zuduma.
3. Ja Tavā grupā ir AI mediķis, viņam tik un tā vajadzētu automātiski doties Tev palīgā bezsamaņas gadījumā arī ar visu ACE. Varam kādā reizē patestēt, vai grupas komandieris var norīkot AI mediķi doties kādam palīgā, un vai tas dod sagaidāmo rezultātu (t.i. vai bots dakterē labāk kā dzīvs cilvēks - kas teorētiski var gadīties, jo bots tērēs daudz mazāk laika uz diagnostiku un lēmuma pieņemšanu.
Atbilde
#15
Mēs tagad runājam par pēdējo uzlikto Libertion versiju.
Tātad, ja tu ej atbrīvot pilsētu, tu ej kopā ar 10 botiem. Viņiem kontaktējot ar ienaidniekiem ir gana liels "troksnis", kas nozīmē, ka ienaidnieki ir tuvu. Un tu esi reizēm arī "kaut kur citur" (vadot kur nu visiem jāiet utt), un ja esi palaidis garām kādu ugunslīniju, tevi skar nomaldījusies lode, sprāgstoša tehnika, utt un tu sāc lēnam noasiņot), vai klasiski izlecot ar hallo jump, tu salauz kāju vai gaisa tevi savaino Shilka, kas ir gana tālu. Smile Un tā kā šauj, tev nemaz nav laika skatīties savu medicīnas līmeni ... un tu skrien, šauj, met granātas un tev "izslēdzas ekrāns" - &*^%$. Un pēc divām sašaušanām, tu esi izniekojis visu medicīnu ... un tu guli, un lūdz dievu, lai boti nekur neklaiņo, un ap tevi tusē ... es nemaz nerunāšu, par to ka tu noturi irāni par "sēņotāju", bet viņš pēc komiskām darbībām izvelk automātu un izšauj, par ko tu viņu nošauj, bet tad konstatē, ka tev nav morfijs līdz un tev kādu laiku raustās plakstiņš!!!
p.s. un botus mediķus nav cita jēga ņemt, kā lai viņus pēc nāves aplaupītu, ja viņiem vēl kas palicis, jo parasti viņi iztērē visu mugursomu uz sevi un citiem botiem. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#16
Pielikšu savas 5 kapeikas:

1. HALO jump: nevar lekt pārāk tuvu frontes līnijai, jo ja pretinieks izpletņu lēcēju redz, viņš šauj. Unj ja ir gana tuvu, var arī trāpīt Big Grin pret šo daļēji var cīnīties, verot vaļā izplenti burtiski pēdējā brīdī (vajag 100m, lai paspēj atvērties un sabremzēt kritienu), bet tas ir riskants pasākums un prasa pieredzi, kuras mums pagaidām nav. Otra lieta - dienā noteikti nedrīkst lekt pretinieka "aizmugurē" - aplenks un nospiedīs ar skaitlisko pārsvaru.

2. Par medicīnu: tā kā es spēlēju par mediķi, tad vismaz paša izdzīvošanu kaujas laukā tas nodrošina samērā labu - galvenie draudi ir ilgstoša bezsamaņa uzreiz pēc ievainojuma (kas noved pie liela asins zaudējuma) un medicīnas krājumu izbeigšanās somā. Šo to var pacelt no līķiem, bet ne visu.

Par ne-mediķiem varu komentēt, ka droši vien lielākā problēma ir asins zudums, jo īpaši pie atkārtotiem ievainojumiem (t.i. sakrājas). Ideāli būtu, ja visi spēlētāji turētos puslīdz vienkopus, lai vajadzības gadījumā mediķis varētu sniegt pilnu palīdzību, bet tas, vismaz pilsētas tīrot, laikam nebūs pārāk reālistisks variants.

3. Acīmredzot pilsētas ir un paliks grūtākās misijas, jo outpostus un radiotorņus var iznest vienkārši paļaujoties uz uguns jaudu - jo īpaši, kad mūsu rīcībā ir artilērija un aviācija. Artilērija, protams, pilnībā neiztīra misijas zonu, bet visnotaļ ievērojami samazina tās kaujas spējas, pirmkārt jau (tiesa, ja paveicas un artilērijai pietiek munīcijas bez pārlādes) iznesot tehniku. Ar aviāciju (konkrēti Mi-28) izšaut radiotorni vispār ir kā bērnam atņemt konfekti, ar outpostu drusku

4. Iespējami bieži jāiet "FOB hunt" misijas - pie pretinieka zema agresivitātes līmeņa pilsētas tomēr ņemas daudz vieglāk. Un ja pilsētai tuvumā ir outposts, vispirms jāiznes tas (no pilsētas outpostam palīgā nenāks, no outposta pilsētai gan).

5. Atceramies, ka pretinieks, kas guļ zemē un it kā izskatās beigts, ne vienmēr tāds ir! Ja viņam ir rokā ierocis, viņš grozās pats vai groza galvu (jāieskatās uzmanīgi, tas ne vienmēr ir ļoti uzkrītoši) - tad tādam, drošs paliek drošs, vajag izdarīt kontrolšāvienu, kamēr ierocis izlido no rokas un nostrādā "lupatu lelles" animācija.
Atbilde
#17
2020.02.10 sesijas noslēgums.

Citāts:Please correct the following errors before continuing:
  • The type of file that you attached is not allowed. Please remove the attachment or choose a different type.

Wtf? Sad


Attached File(s)
.7z   Spelmanis.vars.Arma3Profile_2020.02.10.7z (Size: 311,79 KB / Downloads: 406)
.log   server_console_8872.log (Size: 10,08 KB / Downloads: 423)
Spēlēt vai nespēlēt - mūžīgais jautājums!
Atbilde
#18
Atjaunoju https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=450814997
Atbilde
#19
(2020-02-14 11:26)Forumotajs Raksta: Atjaunoju https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=450814997
(2020-02-06 0:36)hobbit_lv Raksta: Rīks Steam Workshop lietu lejupielādei Windows klasiskā veidā

Noderēs, lai dabūtu Steam parakstīto misiju PBO failus priekš servera.

Spēlēt vai nespēlēt - mūžīgais jautājums!
Atbilde
#20
Nu tā gan neies. Acīmredzot uz @mod jāparakstās un tad caur cmd var viņus ar atjaunināt.
p.s. pagaidām caur ftp  Angel
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)