Recovery
#1
2020.04.29 aizlidoja win10 kastes D: disks. Un aizlidojis viņš esot tāpēc ka ir uzradušies pārāk daudz bad sectors. Tā kā disks ir liels, maksa ap 40Eur un nāk 3 dienas. Bet galvenais kas pazūd ir dati.
Pats win10 saka ka diskam ir CRC (Cyclic Redundancy Check) error, un kā 13 Saeima rāda pigu. Visi padomi norāda uz vajadzību pēc recovery software (datu atgūšanas programmas), proti, programmas kas lasa datus kas ir rakstītas uz diska virsmas, bez ntfs kataloga. Diemžēl ļoti liels vairums no šīm programmām ir gatavas paradīt, kas uz diska virsmas ir, bet bez apmaksas cenšas nepalīdzēt atgūt datus. Līdz ar to nākas meklēt bezmaksas atguvēju.

Un šoreiz man izlīdzēja sens "paziņa" Hiren Boot CD, kas ieteica MiniTool® Power Data Recovery Software.  Viņa fantastiskā īpašība ir 1GB bezmaksas atgūtie dati. Atguva lieliski.

Citāts:Get the best free data recovery tool to recover up to 1 GB data totally for FREE!
Free Download


Pārējo jūs varat skatīties mājas lapā. Un ja vajag vairāk datus atgūt, skatieties mājas lapā cenu, vai meklējiet citus variantus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Pie reizes varam izbaudīt win 10 "power shell" cfdisk aizvietotāju win 10 power shell - diskpart https://docs.microsoft.com/en-us/windows...s/diskpart

tātad rakstām diskpart - list disk - select disk 2 - clean - exit - restart

Citāts:MBR disk and GPT disk

MBR, is the abbreviation of mater boot record. It uses the standard BIOS partition table. It only supports up to 4 primary partitions on the disk, if you want to create more partitions, you have to convert one of the primary partitions into extended partition, so that you can create more logical partitions. Besides, MBR disks only support up to 2TB per single partition in FAT32 file system, if you want to use a larger disk, MBR is not recommended.

GPT, is the abbreviation of GUID partition table disk. It uses the extensible firmware interface (EFI). It supports more than 4 partitions on a disk, and it can break the limitation of 2TB per single partition. Now, many users want to use GPT because of its unique features. However, sometimes, you need to convert GPT disk to MBR disk. For example, the Windows 95/98/ME, Windows NT4, Windows 2000, Windows 2003 32bit and Windows XP 32bit doesn’t support GPT partitions, the GPT disk will not be recognized until you convert it to MBR disk.

Tālāk jau stāsts pāriet uz Initialize new disks.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Mācība no visa šī ir, ka M$ rīkiem nevar uzticēties. Pamatā viņi tikai "apgrābsta", pēc sērijas vai ir kas līdzīgs. Savādāk M$ rīki nedod nekādu pārliecību, ka tur viss ir pārbaudīts kārtīgi (kur nu vēl kas izlabots). Līdz ar to pēc pārbaudes ar M$ rīkiem vajag 3 pušu rīku ekspertīze esošajai situācijai, it sevišķi, ja ir aizdomas uz lielām kļūdām. Diemžēl vienlaikus M$ izmanto īpašumtiesību aizsargātas (propiertary) sistēmas, kur 3 puses ar tikai ar "puniem un eksperimentiem" var ko uzzināt un saprast. Un tas ir slikti ...
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)