TFAR rāciju mods un Teamspeak serveris
#1
TFAR rāciju mods (tikai apraksts, pats mods tāpat no Steam jākopē): http://radio.task-force.ru/en/

Kā uzlikt Teamspeak serveri: https://www.youtube.com/watch?v=DfeT5-fISOQ

Atbilde
#2
https://teamspeak.com/en/downloads/#server
šis ir daudz labāks: https://www.rosehosting.com/blog/how-to-...ntu-16-04/ vismaz maz kaut kas saprotams.
Atbilde
#3
TS3 serveris ir palaists: labsa.mooo.com. Tur var pieslēgties ar TS3 klientu ar lietotājvārdu, bez jebkā cita.

Tad vajag iestatīt TFAR moduli arma3:

Citāts:-An alternate way of finding the folder is by right-clicking the TFAR mod in the Arma 3 Launcher and selecting “Open folder”.
2. Inside the TFAR mod folder look for the “Teamspeak” folder. Open it. There will be a Teamspeak plugin file called “task_force_radio”. Run it and click install.
3. Start up Teamspeak. go to Tools -> Options -> Addons. Then set “Task force Arma 3 Radio” to enabled. If it isnt there, simply click the “reload all” button. 


Nu kas uz šo brīdi nav izdarīts, - nekas nav testēts. Smile Proti, ts3 serveris iet, bet nav skaidrs, kas ar arma3 tfar moduli Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
(2020-06-23 2:41)Forumotajs Raksta: Nu kas uz šo brīdi nav izdarīts, - nekas nav testēts. Smile Proti, ts3 serveris iet, bet nav skaidrs, kas ar arma3 tfar moduli Smile
Pie iespējas palaidīšu Armu un notestēšu: ja būs pazudis paziņojums par "aizvērto pīpi", un piespiežot CapsLocku parādīsies paziņojums par "transmitted" un uzstādīto frekvenci, tad vismaz no TS servera/klienta un plagina puses visam vajadzētu strādāt, atliktu vien piekoriģēt visu pārējo (izslēgt VON, pārbaudīt kontroles taustiņus) un tad jau gaidīt iespēju notestēt praksē, kad spēles serverī varētu būt vairāki radio lietotāji Wink
Atbilde
#5
Tātad, kas ir jāizdara no klienta puses:

1. Pārliecināmies, ka iekš Steam ir parakstīts, nolādēts un launčerī ielādēts TFAR rāciju addons;

2. Uzinstalējam TeamSpeak 3 klientu;

3. Atveram TFAR addona folderi un uzinstalējam Teamspeak plaginu:

.jpg   tfar_plugin.jpg (Size: 35,9 KB / Downloads: 276)

4. Atveram TeamSpeak 3 klientu "Tools" -> "Options" -> "Addons" un tur pārliecināmies, ka TFAR plagins ir eneiblots:

.jpg   ts_options.jpg (Size: 116,48 KB / Downloads: 296)

5. Sakonfigurējam TeamSpeak 3 klienta uzstādījumus "Tools" -> "Options" -> "Capture": nodefinējam akvitācijas veidu "tiešajai runai" - vai nu ar kaut kādu taustiņu, vai nu ar "voice activation" (es liku uz pēdējo). "Tiešā runa" būs tā, ko spēles vidē dzirdēts bez rācijas, esot blakus runātāja avataram, un balss skaļumu/dzirdamu regulēs ar pozīcijām "čuksts" - "normāla balss" - "kliegšana" (pārslēdz ar Ctrl+Tab spēlē). Tā kā mēs spēlējam pret AI, varam droši likt uz kliegšanu - nav jāuztraucas, ka mūs dzirdēs pretinieka spēlētāji. 

6. Pašā ArmĀ atveram audio uzstādījumus un noslēdzam mikrofonu uz nulli. Kontroļu uzstādījumos varam nodzēst "push to talk" taustiņu, lai VON nekonfliktē ar rācijām. Pie "Controls" -> "addon options" varam pārdefinēt rāciju taustiņus. Defaultā stāv sekojoši:
  • īsviļņu (tuvajai) rācijai pārraides poga ir Caps Lock (es kā alternatīvu uzliku Mouse Button 4);
  • garo viļņu (tālajai) rācijai pārraides poga ir Ctrl+Caps Lock (es kā alternatīvu uzliku Mouse Button 5).
  • Īsviļņu rācijas interfeisu atver ar Ctrl+P. Vajadzīgo frekvenci ieraksta ar cipariņiem, viss pārējās kontroles uz rācijas interfeisa ir gana intuitīvas un/vai ar priekš sakošu pop-up info.
  • Tālās rācijas interfeisu atver ar Alt+P.
7. Lai atrastu vajadzīgo TeamSpeak serveri, veram vaļā TeamSpeak 3 klientā "Server list":

.jpg   ts_server_list.jpg (Size: 21,54 KB / Downloads: 283)

8. Un serveru saraksta meklētājā meklējam "tornis" un vienojamies tam klāt:

.jpg   ts_tornis.jpg (Size: 131,54 KB / Downloads: 281)

Tas arī viss. TS serveris pats atpazīs vienā ArmAs serverī esošos lietotājus/spēlētājus un darbinās rāciju modu automātiski. Pēc tam spēlētājiem atliek vien pārliecināties, ka viņi ir iestādījuši vien un to pašu frekvenci rācijās (un jāņem vērā, ka viena otru dzird tikai savas puses rācijas - ar zilās puses rāciju nevar dzirdēt sarkanās vai zaļās puses sarunas pat esot tajā pašā frekvencē; bet pārsvarā misijās pareizās rācijas jau būs inventārā automātiski).

Un jā, lietotājam ir lietderīgi turēt pie rokas šo linku: http://radio.task-force.ru/en/
Atbilde
#6
Šis varētu palīdzēt, lai ArmĀ nedzirdētu runājam mirušos un "svešos" (kas ir ienākuši TeamSpeak, bet nav ienākuši ArmĀ). Tas jādara TeamSpeak serverī:
Citāts:Create a Channel in your Server named "TaskForceRadio" with the password "123"
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1214721064
Atbilde
#7
Es uz šo brīdi vienkārši uztaisīju citu kanālu #ArmA3, atšķirīgu no noklusētā #Priekštelpa Smile Ja tas nebūs glābiņš, tad liks paroli.
Atbilde
#8
(2020-06-28 23:34)Forumotajs Raksta: Es uz šo brīdi vienkārši uztaisīju citu kanālu #ArmA3, atšķirīgu no noklusētā #Priekštelpa Smile Ja tas nebūs glābiņš, tad liks paroli.
Man ir nelabas aizdomas, ka šajā gadījumā kanāla nosaukums (tieši tāds - TaskForceRadio un attiecīgā parole) ir svarīga. Pēc apraksta, normālos apstākļos tā parole pat nekur klientam nav jāraksta, tipa TS pats saprot, ka šis kanāks attiecas tieši uz TFAR rācijām.
Atbilde
#9
Kāpēc mēs dzirdam beigtos spēlētājus un cilvēkus, kas ir TeamSpeakā, bet nav ArmĀ:

Citāts:Плагин поддерживает два режима работы — серьезный и упрощенный.

Упрощенный — используется по умолчанию. Он предназначен главным образом для кооперативных игр. Его особенностью является то, что игроки с плагином и в игре слышат мертвых, не играющих, играющих на другом сервере и играющих без плагина игроков минуя рацию (просто как через TeamSpeak). Это делает менее удобным игры против людей, но позволяет вашему другу без проблем узнать, где вы играете, какая у вас частота и т.д. Разумется, те кто играет на одном сервере со включенными аддонами и плагинами будут слышать друг друга по "законам" рации с учетом расстояния и частот.

Серьезный — предназначен для проведения игр, где игроки играют против других игроков. Для его активации в TeamSpeak необходимо создать канал с названием
Kods:
TaskForceRadio
и паролем
Kods:
123
. Игроки должны включить плагин рации, зайти на сервер и, разойдясь по каналам сторон, брифинговать. При старте миссии через несколько секунд игроки будут переброшены в канал
Kods:
TaskForceRadio
. В данном случае игроки будут слышать только живых игроков со включенным плагином играющих на этом же сервере. Мертвые игроки, в свою очередь, могут общаться друг с другом. Если мертвый игрок респавниться - он снова будет слышать только живых. После того, как игра заканчивается, игроки перебрасываются в канал, в котором они брифинговали до игры.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)